Bitdefender 2010 final
#41
o fajnie że tak szybko
Odpowiedz
#42
Ciekawe czy poprawili te aktualizacje.
Odpowiedz
#43
u mnie nie ma żadnych problemów z aktualizacją
Odpowiedz
#44
U mnie po aktualizacji zawieszał się i usługa vssserv.exe nie odpowiadała.
Odpowiedz
#45
ostatnio była jakaś aktualizacja programu więc może poprawili
Odpowiedz
#46
A jak z wykrywalnością bitdefendera ?. Zamula PC podczas normalnej pracy ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#47
nie wiem jak u innych ale u mnie nic się nie zmula wykrywalność też jest niezła
Odpowiedz
#48
Ustawienia zord na maxa czy default ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#49
na max ze skanowaniem archiwów i ruchu http skaner bechawioralny jak jest na max to troche spowalnia otwieranie programów
Odpowiedz
#50
Ok. dzieki Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#51
Ja go odczuwałem tylko przy aktualizowaniu.
Odpowiedz
#52
Jak bedzie posiadal lepsza wykrywalnosc od Kasperskyego to zmienie na niegoSmile Teraz Kasper szaleje po poludniu wypuscilz 1.5 k sygnatur po 3 h2 k kolejnych , zasuwaja ladnieSmile
Odpowiedz
#53
nadrabiają to czego nie zrobili przez ostatni rok Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#54
LikwidatoR napisał(a):Jak bedzie posiadal lepsza wykrywalnosc od Kasperskyego to zmienie na niegoSmile Teraz Kasper szaleje po poludniu wypuscilz 1.5 k sygnatur po 3 h2 k kolejnych , zasuwaja ladnieSmile


To wygląda na to że nie zmienisz Kaspra na BD bo BD ma jednak słabszą wykrywalność a odpowiedzi na wysłane do ich labu wirusy do tej pory nie otrzymałem. W kwestii labu Avira rulez
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#55
Jeśli nie odpowiadajana wyslane do nich wirusyto jest duzy minus. Jak widac do Aviry i Kaspra pod tym wzgledem nie ma BD startu. Chodzpo cichu liczylem , ze skutecznosc bedzie mial wysoka. W tescie AV-C z lutego pokonal Kasperskyego 2009 wiec nie jest slaby. A wersja ich 2010 powinna byc jeszcze lepsza, powinna dlatego tak w tym upatrywalemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości