Bitdefender 2010 final
#21
Dozamet1-bardzo Ci dziękujęSmile Wisła PanySmile
A jak ten pakiecik skonfigurować?

Panowie bez jaj...nie wiedziałem,że BitDefender jest od RumunówSmile
Sorry ale u mnie Rumuni żebrzą kaskę na dworcu i jak się im przyjrzałem to straciłem ochotę na instalowanie produktu ich braciGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#22
Bitdefender to nie tylko Rumunia to międzynarodowa firma swoje filie czy tam centra mają w Niemczech, Chiszpanii, USA, UK Grin
Odpowiedz
#23
Meir napisał(a):Dozamet1-bardzo Ci dziękujęSmile Wisła PanySmile
A jak ten pakiecik skonfigurować?

Panowie bez jaj...nie wiedziałem,że BitDefender jest od RumunówSmile
Sorry ale u mnie Rumuni żebrzą kaskę na dworcu i jak się im przyjrzałem to straciłem ochotę na instalowanie produktu ich braciGrin


Nie ma za co.Konfiguracja no na raziezagadka bo to nowy pakiet i w necie nic takiego nie ma a sam nie majstrowałem bo angielski nie jest moją mocną stroną
Odpowiedz
#24
Konfiguracja nie jest aż taka skomplikowana chodz według mnie troszke gorsza od Kaspra tam mam bardziejjasno , przejrzyscieSmile
Odpowiedz
#25
ale w BD nie ma za dużo ustawiania
Odpowiedz
#26
Ja miałem 2009 troszke gorzej mi sie ustawialo niz w Kasprze moze kwestia przyzwyczajeniaSmile
Odpowiedz
#27
w BD warto włączyć kontrolowanie HTTP możliwe troszkę większe obciążenie ale lepsza ochrona
Odpowiedz
#28
Pewnie tak ,ale BD nie jest zly skoro F-Secure czy G data wziela jego silniki , firma trzyma poziom i pewnie silnik tez jest tani nie biora tak jak ruscy duzo jak za gazWink
Odpowiedz
#29
Jak dla mnie bardzo dobry. Prosty jak Norton - informuje że wirus jest i tyle. Dezynfekuje lub przenosi do kwarantanny. Szkoda że promocje się skończyły.
Odpowiedz
#30
promocji nie ma ale dla chcącego nic trudnego
zawsze można kupić Tongue
ja mam pełną wersje Grin
Odpowiedz
#31
Zord-na którym systemie masz BitDefendera?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#32
na win 7
Odpowiedz
#33
Pany zainstalowałem sobie BitDefender IS 2010...jak wyłączyć ten cholerny Parental Control i alert o Automatycznych aktualizacjach Windows?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#34
Tryb zaawansowany, po polsku podatność (pod zaporą sieciową) i zaznaczasz na górze. A parental to wchodzisz w ten moduł i dwukrotnie na swoje konto. I wszędzie disabled.
Odpowiedz
#35
wykresy z testów pcmag

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wykrywalność w punktach od 1 do 10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wydajność

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wykrywanie phishingu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#36
Proszę...NIS 2010-piękne noty w wykrywalnościSmile czekamy na finał...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#37
kolejny gazetowy testSmile
Odpowiedz
#38
Czy w tym BitDfenderze Total Security trzeba coś ustawiać bo ja dałem tylko antywirusa i moduł antyspamowy w tryb "Aggressive" i wyłączyłem firewalla.
Moduł "Privacy control" zostawiłem na domyślnych bo nie wiem czy warto przestawić na "aggressive"
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#39
W Privacy control w wersji 2009 ja mam tylko włączone ochronę tożsamości (identity), i rejestru (registry). Jak miałem włączone kontolę cookies i skryptów to jak buszowałem po necie to co chwilę BD się pytał o cookie i skrypty i to na prawdę często.
Odpowiedz
#40
Do pobrania są już produkty bd w polskiej wersji językowej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

Antivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Internet security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Total security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jest więc polska wersja niecałe 2 tygodnie po premierze a kaspersky nadal zwleka Tongue
Na g date też trzeba było czekać kilka miesięcy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości