Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
Emsisoft teraz 104/115 (90,4%)
Odpowiedz
Zrobiłem porównanie nis 11 i nis 12 na najnowszej paczce.
Oba produkty wykryły i usunęły po tyle samo podczasrozpakowania i skanu to jest : 75/115
podczas uruchamiania: w nis 11 sonar uruchomił się ok 14 razy, zaś w nis 2012 3x ( na tych samych plikach): uruchamiałem na zmianę te same pliki na 2x maszynach wirtualnych.Nis 12 nie wykrył sonarem 11 plików " które " wykrył nis 2011.

Na koniec skan hitman pro:nis2012 :32 zagrożenia, nis 20111 :18 zagrożeń

Linki do zdjęć: Nis 2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nis 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Zrobiłem porównanie nis 11 i nis 12 na najnowszej paczce.
Oba produkty wykryły i usunęły po tyle samo podczasrozpakowania i skanu to jest : 75/115
podczas uruchamiania: w nis 11 sonar uruchomił się ok 14 razy, zaś w nis 2012 3x ( na tych samych plikach): uruchamiałem na zmianę te same pliki na 2x maszynach wirtualnych.Nis 12 nie wykrył sonarem 11 plików " które " wykrył nis 2011.

Na koniec skan hitman pro:nis2012 :32 zagrożenia, nis 20111 :18 zagrożeń

Linki do zdjęć: Nis 2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


norton 2012 to jeszcze beta czy już nie?
jak beta to rozumiem że to wynik, który pewnie w wersji final się nie powtórzy


Nis 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
ESS 4 teraz (baza 6232)- 102/115
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
Fis beta 94/115 (81,8%)

zaraz bitdefender 2012 beta3

edit:wynik ten sam.Pozostało 21 plików.Zaraz uruchomię, jeśli wydarzy się coś ciekawego to dopiszę.

edit2:
Podczas uruchamiania : 11 alertów active virus control
6 alertów intrusion detection

skan hitman pro wykazał 4 zagrożenia.Trzeba się przyjrzeć temu pakietowi na nst paczkach
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Co to jest bd?
Odpowiedz
KIS2012 teraz 105/115 (91%)
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Emsisoft teraz:
110/115 (95,6%)
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Avira Antivir Premium (trial) 104/115 (90,43%)
Odpowiedz
Avast 104/115 (90,4%)
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex44 napisał(a):Avast 104/115 (90,4%)

Avast dobry wynik ale to już około doba minęła od opublikowania paczki na SGNone2
Odpowiedz
Slawsi, no i co się martwisz? codziennie atakują Cię najnowsze wirusy?
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Slawsi, no i co się martwisz? codziennie atakują Cię najnowsze wirusy?


hehe w ogóle się nie martwię bo avast to porządny soft a wersji Pro w połączeniu z resztą jaką mam w opisie stanowi bardzo solidną linię obronyGrin
Odpowiedz
Bardzo mądrze mówisz Smile
Odpowiedz
gorzej jak sam w sobie znowu wirusa wykryjeGrin
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
Ciekawe podejscie.. Moje jest calkowicie inne, pewnie dlatego nie uzywam Avasta Wink
Po pierwsze jesli cos mnie ma atakowac, to raczej malware ktory jest aktywnie rozprowadzany... a ten jest ciagle modyfikowany. Detekcja malwaru ktory byl spreadowany wczoraj albo tydzien temu mi nie wystarcza :p
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
ananael napisał(a):Ciekawe podejscie.. Moje jest calkowicie inne, pewnie dlatego nie uzywam Avasta Wink
Po pierwsze jesli cos mnie ma atakowac, to raczej malware ktory jest aktywnie rozprowadzany... a ten jest ciagle modyfikowany. Detekcja malwaru ktory byl spreadowany wczoraj albo tydzien temu mi nie wystarcza :p


no tak ale musisz brać pod uwagę że rzadko avastowi zdarza się tak słaby wynik, wczoraj Avast jutro może paść na nod32Wink


Dodano: 23 cze 2011 20:35

a zresztą to co nie wyłapię Avast zrobi to defense + w ComodoLol
Odpowiedz
slawsi5, i tak trzymaj Grin
Odpowiedz
Cytat:
no tak ale musisz brać pod uwagę że rzadko avastowi zdarza się tak słaby wynik, wczoraj Avast jutro może paść na nod32Wink


Dodano: 23 cze 2011 20:35

a zresztą to co nie wyłapię Avast zrobi to defense + w ComodoLol


No ja nie krytykuje Twojego zestawu. Kazdemu wg potrzeb ;p Jednak Avast na swiezych (czytaj realnych) zagrozeniachjest mocno sredni. MBAM ma wielu wyznawcow ale ja polecalbym jedynie jako cleaner po juz zaistnialej infekcji..
Nodzik (u mnie ESS) lekki i wykrywa co ma wykryc. W wersji 5 HIPS, czekam na final release, mam nadzieje ze dojda predefiniowane reguly w trybie interaktywnym i wtedy to juz bedzie dla mnie ideal Smile
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
Umrzesz od ich hipsa Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 135 gości