Pogaduchy...już otwarte :)
Admin nic nie poradzi, trzeba założyć konta na Wirtualnej Polsce żeby zalogować się na Dobrych programach. A ja konta na wp nie mam i nie chce mieć, do tego nawet nie pamiętam adresu na który zakładałem konto na dp a ten adres trzeba podać na WP...

Wiem o tym że tam śmietnik, ale konto miałem z sentymentu kilkanaście lat było wiec nie powinni od tak go blokować zmieniać loginów czy innych cyrków robić uniemożliwiając korzystanie z niego
Odpowiedz
Z punktu widzenia technicznego - to jest jak najbardziej ok, to jest ich śmietnik i mogą z nim robić co zachcą.

Inna sprawa, że posiadanie tam konta od naprawdę dłuuuższego już czasu nie ma sensu. Połowa rzeczy nie działa jak powinna, blogi kiedyś będące siłą zdemolowano, poziom głównych materiałów jest naprawdę niski (w sumie ze starej gwardii nikogo nie ma, czasami wpada jeden i robi coś merytorycznego). Komentarze to też dramat, od kiedy dopuścili komentowanie przez gości, zrobiło się istne przedszkole

Też miałem długo sentyment, bo byłem tam blogerem, zlotowiczem, potem nawet nieco pracowałem.. ale to mi minęło. To zupełnie inny portal niż kiedyś z inną grupą docelową i nie ma co sobie nim głowy zawracać.
Odpowiedz
z DP zrobił sie śmietrnik dobre 3-4 lata temu - nie wiem że dopiero teraz się z tym obudziliście..
Taki syf że już nawet ci najbardziej zagorzali toksyczni hejterzy przestali się tam wypowiadać CrazeDDD

Wykop jakiś miesiąc temu też podobno jakiegoś fikołka wywinął użytkownikom.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości