Pogaduchy...już otwarte :)
Może zawartość pliku nie jest open source i ktoś zakodował plik albo użyłeś złego programu.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
lng to jest notatnik po zainstalowaniu programu krzaki Smile
Odpowiedz
No nie wiem na necie pokazuje że różne programy korzystają z tego
Adobe Acrobat DC
Adds support for additional languages in Adobe Acrobat.

MAME Language File
Language file used by MAME arcade emulators; contains language translation information used for displaying games in different languages; sometimes bundled with the emulator, but download is required if the language file is not included.

Winamp
An LNG file is a language pack file used by Winamp, a music player for Windows and OS X. It contains the text in a specific language for a part of the Winamp interface. LNG files are used for customizing Winamp for different languages and are commonly found within .WLZ language pack plugin files.

Audiograbber


NOTE: Text-based language files can be opened with any text editor. However, not all LNG files use a plain text format.
Mi to przypomina raczej plik w którym jest jakiś język albo np spolszczenie... i może być zaszyfrowany bo niektórzy producenci tak robią i już.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
zobacz w notepad++ i patrz różne kodowania znaków.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
jasne
Odpowiedz
Po raz kolejny wracam do miłych wspomnień...dziś czwartek i właśnie w czwartki dziesiątki lat temu telewizja pokazywała adaptacje teatralne klasyki kryminałów. Nazywalo się to "Kobra" i od jakiegoś czasu TVP znów pokazuje te przedstawienia. Polecam choćby po to, by inaczej spojrzeć na telewizję sprzed 50 lat Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
ichito,z łezką w oku - wspominam jak mieszkając na wsi zbieraliśmy się w budynku Szkoły Podstawowej.Na uwczesny czas - to był ośrodek kultury i jako jedyny posiadał telewizor.."Kobra" - to był wówczas hit..noo i "Bonanza"..
Odpowiedz
Haha..."Bonanza" i ta mapka płonąca od środka w czołówce Smile każdy chyba nucił ten motyw...i każdy się z którymś z braci identyfikował Smile Po podwórku każdy chłopak chodził z "pistoletem w kaburze"...najczęściej była nią kieszeń albo pasek. Oczywiście jeszcze Winnetou..."pancerni"...ech ile było rzeczy wtedy do zrobienia aż czasu brakowało i niemal siłą zabierano nas do domu z podwórka. Otwierały się okna w blokach i słychać było jak z kolejnych domów nawoływano do powrotu "bo już ciemno". Jak to mówią "to se ne wrati" Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Wątek z humorem zablokowany, to wrzucę tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A tymczasem Iga Świątek wygrywa w Paryżu Smile Super mecz i super emocje. Wielkie brawa i podziękowania Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Dla nie wtajemniczonych

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Zmarł pierwszy "Bond" - Sean Connery odszedł w wieku 90 lat Sad
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Noooo, a Goldfinger był dla mnie po prostu szałowy Cool
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Dziś po wejściu na safegroup - dostałem info Wykonaj kontrolę bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nic takiego nie mam może dlatego że wciskasz na forach jakieś promki nagminnie do śmieciowych programów -,-
I sie jakiś guard odpala.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
rano o 10:00 nie było problemu, mam AVG (skanuje skanerami)
W real time: AVG,simplewall + shadow defender
Odpowiedz
poważnie korzystasz z AVG Craze tosz to adware
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(13.11.2020, 23:05)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

poważnie korzystasz z AVG Craze tosz to adware

Nie chce bronić AVG, ale niektóre opcje odfajkowane w ,,ustawienia prywatności,, co do skuteczności nie narzekamSmile
Odpowiedz
(13.11.2020, 21:47)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziś po wejściu na safegroup - dostałem info Wykonaj kontrolę bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miałem kiedyś coś podobnego i to kilka razy. Nie kojarzę jednak, czy to było na laptopie czy smartfonie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
(13.11.2020, 21:47)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziś po wejściu na safegroup - dostałem info Wykonaj kontrolę bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czasami się zdarza i u mnie. Nie ma się co przejmować, ot zwykła ochrona od chyba Cloudflare.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości