Promocja Adguard v5
#1
Witam

promocja na Adguard v5, do końca poniedziałku można kupić program z 30% zniżką. Kupując i wybierając jako walutę rosyjski rubel płacimy za wersje premium i dożywotnią licencje tylko 28 zł. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#2
Kurczaki... przekonałeś mnie Grin
Odpowiedz
#3
lukasamd napisał(a):Kurczaki... przekonałeś mnie Grin

Witam,

ciesze się Smile

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#4
Także się skusiłem choć przez PayPala wyszło mi 29zł... Dzięki za informację.
Odpowiedz
#5
Dzięki, naprawdę niezła promocja.

Kupiłem aż dwie licencje... i to na 2 lata, zamiast jednej dożywotniej, a chcę mieć AdGuarda jeszcze na tablecie z windą i laptopie Smile Wyszła ta sama cena co za jedną lifetime, razem 349 Rubli (~21 zł?). Wersja standard, bo opcje PRO nie są mi do niczego potrzebne. Dożywotniej nie chcę, bo za dwa lata może być kolejna podobna okazja.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#6
Kusi mnie by zakupić pełną wersję. Co jest lepsze? AdGuard czy uBlock?
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#7
Kwestia gustu i filtrów, jak dla mnie AdBlock Plus.
Odpowiedz
#8
Dokładnie. Mi w zupełności wystarcza AdBlock.
Odpowiedz
#9
Co jest lepsze? Hmm... kwestia jak do tego podejdziesz, czy szukasz tylko blokady reklam czy tez blokady niebezpiecznych stron i malware. Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej czegojednak o Adblock nie można powiedzieć. Moja propozycja to zdecydowanie Adguard Premium z dożywotnią licencja .
Odpowiedz
#10
Jacenty napisał(a):Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej

Ma to swoje zalety i wady.
Co prawda działa globalnie i nie spowalnia przeglądarki... ale działa w tle i jednak aż tak lekki Adguard wcale nie jest Wink
Po kilku godzinach spoglądam w menadżer zadań i widzę, że max. wziął sobie 150 MB (acz chwilowo tylko 25-30 MB, czyli mniej niż Adblock), no i nieco tego CPU też było. Trudno oszacować, jak to wypada w bezpośrednim porównaniu.
Odpowiedz
#11
Łukasz zgadza się, aczkolwiek Adblock bierze więcej i jednak spowalnia przeglądarkę w jakimś stopniu. Porównania nigdy nie robiłem, wiec nie mogę tutaj na ten temat nic powiedzieć. Dzisiaj już przeważnie są PC wyposażone w większą pamięć wiec nie powinien Adguard być odczuwalny na systemie no i na pewno nie w przeglądarce co daje lepszy komfort przeglądania stron jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo w stosunku do Adblocka.
Odpowiedz
#12
Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.
Odpowiedz
#13
Promocja na rok:
Kod:
http://adguard.com/en/get-adguard-for-free.html
Odpowiedz
#14
No nie do końca za darmo - musisz 4 znajomych poświęcić...
Odpowiedz
#15
419 rubli to była stara cena? Teraz 499, rubel leży to starają się utrzymać względną cenę xd
Odpowiedz
#16
Zacebuliłem, za 50zł 2 licki standard lifetime.
Odpowiedz
#17
Nie mam jak sprawdzić czy działa, ponieważ mam już wcześniejszą instalację u siebie - "Specjalna licencja Adguard Premium na 180 dni dla użytkowników Comms.ru:"


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator offline:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Edit: sprawdziłem na laptopie, zrobiła mi się niestety tylko 14 dniowa. Może komuś się uda? Nie mogę znaleźć tam nigdzie klucza z licencją.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#18
wacek_1984 napisał(a):Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.

Okazało się że się myliłem, dodawanie nowych filtrów jest bardzo proste Wink

Ciągle działą promocja w rublach z Adguardem lifetime nza 28zł.
Odpowiedz
#19
Wersja 6.0 w promocji na 180 dni

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości