SafeGroup
Promocja Adguard v5 - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja Adguard v5 (/thread-8895.html)



Adguard v5 - Jacenty - 30.11.2014

Witam

promocja na Adguard v5, do końca poniedziałku można kupić program z 30% zniżką. Kupując i wybierając jako walutę rosyjski rubel płacimy za wersje premium i dożywotnią licencje tylko 28 zł. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacek


Re: Adguard v5 - Konto usunięte - 30.11.2014

Kurczaki... przekonałeś mnie Grin


Re: Adguard v5 - Jacenty - 30.11.2014

lukasamd napisał(a):Kurczaki... przekonałeś mnie Grin

Witam,

ciesze się Smile

Pozdrawiam

Jacek


Re: Adguard v5 - drwaski - 01.12.2014

Także się skusiłem choć przez PayPala wyszło mi 29zł... Dzięki za informację.


Re: Adguard v5 - narvego - 01.12.2014

Dzięki, naprawdę niezła promocja.

Kupiłem aż dwie licencje... i to na 2 lata, zamiast jednej dożywotniej, a chcę mieć AdGuarda jeszcze na tablecie z windą i laptopie Smile Wyszła ta sama cena co za jedną lifetime, razem 349 Rubli (~21 zł?). Wersja standard, bo opcje PRO nie są mi do niczego potrzebne. Dożywotniej nie chcę, bo za dwa lata może być kolejna podobna okazja.


Re: Adguard v5 - danor - 10.12.2014

Kusi mnie by zakupić pełną wersję. Co jest lepsze? AdGuard czy uBlock?


Re: Adguard v5 - wacek_1984 - 10.12.2014

Kwestia gustu i filtrów, jak dla mnie AdBlock Plus.


Re: Adguard v5 - Mikołaj - 10.12.2014

Dokładnie. Mi w zupełności wystarcza AdBlock.


Re: Adguard v5 - Jacenty - 10.12.2014

Co jest lepsze? Hmm... kwestia jak do tego podejdziesz, czy szukasz tylko blokady reklam czy tez blokady niebezpiecznych stron i malware. Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej czegojednak o Adblock nie można powiedzieć. Moja propozycja to zdecydowanie Adguard Premium z dożywotnią licencja .


Re: Adguard v5 - Konto usunięte - 10.12.2014

Jacenty napisał(a):Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej

Ma to swoje zalety i wady.
Co prawda działa globalnie i nie spowalnia przeglądarki... ale działa w tle i jednak aż tak lekki Adguard wcale nie jest Wink
Po kilku godzinach spoglądam w menadżer zadań i widzę, że max. wziął sobie 150 MB (acz chwilowo tylko 25-30 MB, czyli mniej niż Adblock), no i nieco tego CPU też było. Trudno oszacować, jak to wypada w bezpośrednim porównaniu.


Re: Adguard v5 - Jacenty - 10.12.2014

Łukasz zgadza się, aczkolwiek Adblock bierze więcej i jednak spowalnia przeglądarkę w jakimś stopniu. Porównania nigdy nie robiłem, wiec nie mogę tutaj na ten temat nic powiedzieć. Dzisiaj już przeważnie są PC wyposażone w większą pamięć wiec nie powinien Adguard być odczuwalny na systemie no i na pewno nie w przeglądarce co daje lepszy komfort przeglądania stron jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo w stosunku do Adblocka.


Re: Adguard v5 - wacek_1984 - 10.12.2014

Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.


Re: Adguard v5 - Mikołaj - 15.12.2014

Promocja na rok:
Kod:
http://adguard.com/en/get-adguard-for-free.html



Re: Adguard v5 - rogacz - 15.12.2014

No nie do końca za darmo - musisz 4 znajomych poświęcić...


Re: Adguard v5 - Eugeniusz - 20.12.2014

419 rubli to była stara cena? Teraz 499, rubel leży to starają się utrzymać względną cenę xd


Re: Adguard v5 - wacek_1984 - 20.12.2014

Zacebuliłem, za 50zł 2 licki standard lifetime.


Re: Adguard v5 - narvego - 27.12.2014

Nie mam jak sprawdzić czy działa, ponieważ mam już wcześniejszą instalację u siebie - "Specjalna licencja Adguard Premium na 180 dni dla użytkowników Comms.ru:"


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator offline:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Edit: sprawdziłem na laptopie, zrobiła mi się niestety tylko 14 dniowa. Może komuś się uda? Nie mogę znaleźć tam nigdzie klucza z licencją.


Re: Adguard v5 - wacek_1984 - 27.12.2014

wacek_1984 napisał(a):Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.

Okazało się że się myliłem, dodawanie nowych filtrów jest bardzo proste Wink

Ciągle działą promocja w rublach z Adguardem lifetime nza 28zł.


RE: Adguard v5 - Fix00ser - 05.02.2016

Wersja 6.0 w promocji na 180 dni

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]