Wpadka Comodo IS
#21
saper1972 napisał(a):
wirusowiec napisał(a):
saper1972 napisał(a):
Pablosss napisał(a):
saper1972 napisał(a):Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie


A to dlaczego? Przecież najważniejsze że wykrywa, mniejsze o to jak to coś się nazywa.


no chyba nie zgodzę się z Tobątak zgadywać to ja potrafię sam od programu wymagam zeby napisał co to według niego jest nie zamierzam zeby mu pozwolić wyrzucić np. program do odzyskiwania kluczy z padniętego windowsa typu keyfinder bo on uwaza to za malwere &1234567 dla mnie to wazne czy to Conficker czy tracking cookies
Ech.. jakbyś zadał sobie trochę trudu to byś znalazł, że Unclassified Malware to grupa wirusów, trojanów etc. która nie mogła być z różnych powodów sklasyfikowana, bo np. dochodzenie, z jakiej grupy i rodziny pochodzi szkodnik zajęłoby dużo czasu, a w przypadku programów zabezpieczających liczy się czas. Chciałbyś, żeby Comodo zamiast dodać odrazu nowego groźnego szkodnika do bazy danych bawiło się w szukanie mamusi i tatusia tracąc kilka dni?



Do kolegi Ratatui..Wpadka Comodo mówisz? A mało to wpadek miał Norton, AVG i inne?bez przesady!


To chyba nie testowałeś Comodo,on każdego szkodnika tak określa a nie nowe i niezidentyfikowane ,więc sam zadaj sobie trochę trudu i pobaw się CIS-em to co on określa jako "niesklasyfikowane" bez problemu (KAV 2009 ) czy też darmowa Avira rozpoznaje ,głupiego autoruna określa również jako zagrożenie niesklasyfikowane &1325689
Kolego, CISa to ja używam już od ponad roku(Comodo Firewall mam ponad 2 lata) więc wiem co mówię.wejdź na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i powiedz mi co rozumiesz przez "każdy"? Nie sugeruj się podanymi na stronie liczbami, bo to zależy od konkretnego update''u. Być może tak akurat trafiłeś, że miałeś zagrożenia typu UM, ale twierdzenie, że CIS wszystko tak nazywa jest albo ignorancją albo trollowaniem. A tak wogole powiedz mi co się tak przyczepiłeś tego CISa?Jeżeli ciebie tak to razi to przeciez możesz nie używać Comodo Antywirusa, zostawiając tylko Comodo Firewall.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości