Wpadka Comodo IS
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kuriozalna sytuacja.

P.S.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Author of MVPS Hosts file and a Microsoft MVP Mike Burgess was asked to keep quiet about the Comodo certificates issued by Comodo to known malware creators or distributors.


Śmiech na sali.
Odpowiedz
#2
Weż już przestań szukać haków na Comodo bo jakby się dobrze poszukało to na każdy program by po kilka było.Ulżyło ci czy jak?
Odpowiedz
#3
Dozamet1 napisał(a):Weż już przestać szukać haków na Comodo bo jakby się dobrze poszukało to na każdy program by po kilka było.Ulżyło ci czy jak?


Dlaczego użyłeś sformułowania "weż już przestać szukać" - z błędami ale to pomińmy - skoro ani razu tego nie zrobiłem? Na dodatek po zakończeniu się mojej licencji na ESET Smart Security zamierzam zainstalować Comodo IS. To mam wrzucać tylko panegiryki na cześć Comodo? No przestań gadać bzdury, zanim coś zainstaluje staram się jak najwięcej o tym programie dowiedzieć. A Twoje podejście jest co najmniej dziecinne i niepoważne.
Odpowiedz
#4
Wiadomo coś jak długo w antywirusie ,każdy znaleziony szkodnik będzie nazywany "niesklasyfikowanym malware " ????
Odpowiedz
#5
A jak to ma wyglądać?Piszesz w innym wątku że czego podniecacie się Comodo a po jakimś czasie hak na Comodo?
Odpowiedz
#6
Dozamet1 napisał(a):A jak to ma wyglądać?Piszesz w innym wątku że czego podniecacie się Comodo a po jakimś czasie hak na Comodo?


Bo to już się robi śmieszne w jak emocjonalny sposób podchodzicie do tak błahych zagadnień. Skoro np. Jurek mówi, że jego komputer działa poprawnie, nie posiada plików wskazanych przez Comodo to Wy zaraz dalej swoje, że Comodo wie lepiej bo w końcu zablokował coś Smile
Odpowiedz
#7
Ratatui napisał(a):Bo to już się robi śmieszne w jak emocjonalny sposób podchodzicie do tak błahych zagadnień. Skoro np. Jurek mówi, że jego komputer działa poprawnie, nie posiada plików wskazanych przez Comodo to Wy zaraz dalej swoje, że Comodo wie lepiej bo w końcu zablokował coś Smile


Jak prześledzisz wątek o którym piszesz to zauważysz że te pliki nie zawsze się tworzą, a infekcja jest o czym świadczy skan przez MBAM.
Odpowiedz
#8
Czy ja tam napisałem że to wirus?Nie wiem co to za plik i się nie wypowiadam.A podniecać się każdy ma prawo już na forum pyły podniecenia np; NOD.Outpost itp
Odpowiedz
#9
Przepraszam ,że przerywam tą burzliwą wymianę zdań ale zna ktoś odp. na moje pytanie ?
Odpowiedz
#10
saper1972 napisał(a):Przepraszam ,że przerywam tą burzliwą wymianę zdań ale zna ktoś odp. na moje pytanie ?


Przypuszczalnie to się nie zmieni gdyż to jest poniekąd kategoria stworzona przez speców z Comodo.
Odpowiedz
#11
saper1972 napisz na forum Comodo a dokładnie to w Polskim dziale forum

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tam powinni ci odpowiedzieć na pytanie
Odpowiedz
#12
Pablosss napisał(a):
saper1972 napisał(a):Przepraszam ,że przerywam tą burzliwą wymianę zdań ale zna ktoś odp. na moje pytanie ?


Przypuszczalnie to się nie zmieni gdyż to jest poniekąd kategoria stworzona przez speców z Comodo.


Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie
Dozamet1 napisał(a):saper1972 napisz na forum Comodo a dokładnie to w Polskim dziale forum

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tam powinni ci odpowiedzieć na pytanie


dzięki zaraz napiszę ,zobaczymy co odpiszą
Odpowiedz
#13
saper1972 napisał(a):Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie


A to dlaczego? Przecież najważniejsze że wykrywa, mniejsze o to jak to coś się nazywa.
Odpowiedz
#14
Pablosss napisał(a):
saper1972 napisał(a):Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie


A to dlaczego? Przecież najważniejsze że wykrywa, mniejsze o to jak to coś się nazywa.


no chyba nie zgodzę się z Tobątak zgadywać to ja potrafię sam od programu wymagam zeby napisał co to według niego jest nie zamierzam zeby mu pozwolić wyrzucić np. program do odzyskiwania kluczy z padniętego windowsa typu keyfinder bo on uwaza to za malwere &1234567 dla mnie to wazne czy to Conficker czy tracking cookies
Odpowiedz
#15
A na jakim poziomie masz heurystykę ustawioną?Najlepiej na Niskim bo już na średnim wali fałszywek dużo fałszywek
Odpowiedz
#16
Dozamet1 napisał(a):A na jakim poziomie masz heurystykę ustawioną?Najlepiej na Niskim bo już na średnim wali fałszywek dużo fałszywek


na zerowym bo go wywaliłem Smile ,mam KAV 2009 i Online Armor
Odpowiedz
#17
saper1972 napisał(a):
Pablosss napisał(a):
saper1972 napisał(a):Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie


A to dlaczego? Przecież najważniejsze że wykrywa, mniejsze o to jak to coś się nazywa.


no chyba nie zgodzę się z Tobątak zgadywać to ja potrafię sam od programu wymagam zeby napisał co to według niego jest nie zamierzam zeby mu pozwolić wyrzucić np. program do odzyskiwania kluczy z padniętego windowsa typu keyfinder bo on uwaza to za malwere &1234567 dla mnie to wazne czy to Conficker czy tracking cookies
Ech.. jakbyś zadał sobie trochę trudu to byś znalazł, że Unclassified Malware to grupa wirusów, trojanów etc. która nie mogła być z różnych powodów sklasyfikowana, bo np. dochodzenie, z jakiej grupy i rodziny pochodzi szkodnik zajęłoby dużo czasu, a w przypadku programów zabezpieczających liczy się czas. Chciałbyś, żeby Comodo zamiast dodać odrazu nowego groźnego szkodnika do bazy danych bawiło się w szukanie mamusi i tatusia tracąc kilka dni?



Do kolegi Ratatui..Wpadka Comodo mówisz? A mało to wpadek miał Norton, AVG i inne?bez przesady!
Odpowiedz
#18
wirusowiec napisał(a):
saper1972 napisał(a):
Pablosss napisał(a):
saper1972 napisał(a):Dziękiserdeczne za odpowiedź ,jak dla mnie to dyskwalifikuje ten pakiet na wstępie


A to dlaczego? Przecież najważniejsze że wykrywa, mniejsze o to jak to coś się nazywa.


no chyba nie zgodzę się z Tobątak zgadywać to ja potrafię sam od programu wymagam zeby napisał co to według niego jest nie zamierzam zeby mu pozwolić wyrzucić np. program do odzyskiwania kluczy z padniętego windowsa typu keyfinder bo on uwaza to za malwere &1234567 dla mnie to wazne czy to Conficker czy tracking cookies
Ech.. jakbyś zadał sobie trochę trudu to byś znalazł, że Unclassified Malware to grupa wirusów, trojanów etc. która nie mogła być z różnych powodów sklasyfikowana, bo np. dochodzenie, z jakiej grupy i rodziny pochodzi szkodnik zajęłoby dużo czasu, a w przypadku programów zabezpieczających liczy się czas. Chciałbyś, żeby Comodo zamiast dodać odrazu nowego groźnego szkodnika do bazy danych bawiło się w szukanie mamusi i tatusia tracąc kilka dni?



Do kolegi Ratatui..Wpadka Comodo mówisz? A mało to wpadek miał Norton, AVG i inne?bez przesady!


To chyba nie testowałeś Comodo,on każdego szkodnika tak określa a nie nowe i niezidentyfikowane ,więc sam zadaj sobie trochę trudu i pobaw się CIS-em to co on określa jako "niesklasyfikowane" bez problemu (KAV 2009 ) czy też darmowa Avira rozpoznaje ,głupiego autoruna określa również jako zagrożenie niesklasyfikowane &1325689
Odpowiedz
#19
Bez przesady że Comodo wszystko wykrywa jako niesklasyfikowany malware. Avast znajduje najczęściej Win32/Heur, Avira Premium na stronach WWW Heur/Malware...

I co, źle?
Odpowiedz
#20
sorry nie wiem czym tu się podniecać
comodo to przede wszystkim FW
antywirus jest kiepski
więc nie wiem po co wasze wywody?
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości