Czy tablet może byc zawirusowany
#21
LOL Jacenty, dlaczego w awatarze masz niejakiego Fabiana Wosara z Emsisoft GmbH??

Musiałem się zapytać Grin
Odpowiedz
#22
Eugeniusz napisał(a):LOL Jacenty, dlaczego w awatarze masz niejakiego Fabiana Wosara z Emsisoft GmbH??

Musiałem się zapytać Grin


Dobre pytanie (bo moze to on prowadzi to konto Grin)
Odpowiedz
#23
Eugeniusz napisał(a):LOL Jacenty, dlaczego w awatarze masz niejakiego Fabiana Wosara z Emsisoft GmbH??

Musiałem się zapytać Grin

hehehe miało być to co teraz jest źle wpisałem Smile

Edit: tak na szybko trzaśnięte kamerka Smile
Odpowiedz
#24
Oki a jakbym mu wyczyścił pamięć? clear memory czy coś w tym rodzaju mogło by pomóc? Bo w tych opcjacj hard reset jest opcja clear ram czy memory to może to jeszcze zapuścić?
Odpowiedz
#25
bit napisał(a):Oki a jakbym mu wyczyścił pamięć? clear memory czy coś w tym rodzaju mogło by pomóc? Bo w tych opcjacj hard reset jest opcja clear ram czy memory to może to jeszcze zapuścić?

Skutek m.i.n będzie działał szybciej. Tak można


Jak będzie wszystko w porzątku z tabletem to zainstaluj sobie tego AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w testach dobrze stoi - ogólnie nie czuć go na samsungu trend
Odpowiedz
#26
Hmm zrobiłem hard reset jak i z poziomu systemu jak i z poziomu biosu że tak to nazwę czyli przyciskając volume up + power button i nic to nie dało nadal tablet wraca do tego co było. Czy jak wgram mu nowe oprogramowanie to może coś zmienić?
Odpowiedz
#27
warto zmienić softa na nowy : eliminuje różne błędy , dodaje nowe funkcje. Jeżeli po wgraniu nowego softu problem nie zniknie to tablet zanieś do serwisu
Odpowiedz
#28
A jak najlepiej to zrobić? Przez Kies czy Odin?
Odpowiedz
#29
Przez Kies
Odpowiedz
#30
Hmm robiłem przez Kiesa i Odina ale staje na 44% i dalej nie idzie czekałem chyba z 10 minut może dłużej na Odinie wywaliło faila a Kiesie brak reakcji.
Odpowiedz
#31
hm ?? Jak masz jakiegos av na kompie to podczas gdy działa Kies wyłacz av lub dodaj do wykluczen. Według mnie powinieneś przejść się do serwisu
Odpowiedz
#32
Hmm okej pomyślę nad serwisem sam chyba nic nie zrobię, dzięki za chęć udzielenia pomocy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości