Czy tablet może byc zawirusowany
#1
Cześć czy tablet z androidem może być zawirusowany? Jeśli tak to co mogę zrobić aby go odwirusować?
Odpowiedz
#2
Tak może zostać.
Przeprowadź pełne skanowanie COMODO Mobile Security.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Hmm tylko czasami co chwila mi się resetuje. I nie wiem czy zdążę ściągnąć i po restarcie wszystko wraca do normyjest zajęte miejsce aż w 96% może na początek by warto przeczyścić jakimś cleanerem co myślisz?
Odpowiedz
#4
Najpierw czyść i pousuwaj aplikacje ( CCleaner i Clean Master), później skan CMS. W ostateczności format (hard reset)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
A co jeśli po restarcie wszystko wraca do normy? Tzn usunę wszystkie filmy na przykład i po restarcie one wracają? Dlaczego tak się dzieje?

A mógłbyś mi wrzucić na jakiś serwer COMODO Mobile Security .apk? Pytam bo co próbuję zainstalować to mi się resetuje.
Odpowiedz
#6
bit napisał(a):A co jeśli po restarcie wszystko wraca do normy? Tzn usunę wszystkie filmy na przykład i po restarcie one wracają? Dlaczego tak się dzieje?


Bardzo proste pytanie Smile
Odpowiedz
#7
bit napisał(a):Cześć czy tablet z androidem może być zawirusowany? Jeśli tak to co mogę zrobić aby go odwirusować?

najpierw bym się zastanowił czy są wirusy na ten system
Odpowiedz
#8
@bit, opisz dokładnie co się dzieje z twoim tabletem, co to znaczy

Cytat:wszystkie filmy na przykład i po restarcie one wracają?

robi się restart czy reset ?
Jaki masz system na tablecie i jaki to tablet ? (marka, model)

Pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
#9
bit napisał(a):A co jeśli po restarcie wszystko wraca do normy? Tzn usunę wszystkie filmy na przykład i po restarcie one wracają? Dlaczego tak się dzieje?

A mógłbyś mi wrzucić na jakiś serwer COMODO Mobile Security .apk? Pytam bo co próbuję zainstalować to mi się resetuje.


resetuje , ja na Twoim miejscu przejrzał bym ustawienia (bo może tam jest coś nie tak) jeżeli wszystko jest w porządku to zanieś go do serwisu
Odpowiedz
#10
Geniusz napisał(a):
bit napisał(a):Cześć czy tablet z androidem może być zawirusowany? Jeśli tak to co mogę zrobić aby go odwirusować?

najpierw bym się zastanowił czy są wirusy na ten system
Geniuszu nawet gęś wie, że istnieje malware na androida.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
@zbc

masz całkowitą racje, na androida jest w tej chwili pełno wszelakiego rodzaju malware i z tym serwisem bym poczekał. To ze tablet jest zapusty oczywiście jest możliwe jak najbardziej jednak ja bym stawiał na malware.

Usuniecie zbędnych aplikacji, przywrócenie systemu, ewentualnie w ostateczności jak już wspominał @zbc hard reset. Bez cackaniasię.
Odpowiedz
#12
są takie osoby , ale na pewno nie na stronie safegroup.pl Grin
Odpowiedz
#13
Nie no tak żartuje Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
@Geniusz A mogę ją wyłączyć?
@Jacenty Robi się restart. Tablet to Samsung Galaxy tab 2 10''gt-p5110 . Mam Androida 4.0.4
Hmm tablet co chwila się restartuje. Czasem nawet jak nic nie robię. I zawalone jest 96% miejsca. Tak przynajmniej wykazuje Clean Master.
Odpowiedz
#15
Masz włączoną synchronizację?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
Tak mam.
Odpowiedz
#17
Wyłącz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
@bit
zobacz tu
przywrócenie ustawień fabrycznych :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


hard reset:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
#19
Okej dzięki a jeszcze mam pytanie. Który przycisk to + a który - w tym tablecie jeśli chodzi o volume? O dźwięk? Pytam bo na tym filmiku za bardzo nie widać który przycisk on przyciska. I nie wiem który przycisnąć razem z power? Żeby wejść do tych ukrytych opcji? Żeby zrobić hard reset?
Odpowiedz
#20
@bit

zobacz tu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości