Symantec...
#41
Plati napisał(a):co ma Avira Personal do odbioru maili? Przeciez Personal nie posiada WebGuarda ani MailGuarda. Ale zgodzę się, po wyłączeniu reklam przy aktualizacji nawet nie czuję, że ją mam zainstalowaną i - nie muli podczas grania.


Wszystko Plati ma swoje dobre i złe strony. Skanery HTTP i POP3 poprawiają nieco bezpieczeństwo ale niestety wyraźnie zwiększają obciążenie kompa i zwalniają otwieranie stron, pobieranie wiadomości pocztowych a nawet download plików. Guard Aviry Personal skanuje wszystkie zapisywane i otwierane pliki na dysku, w tym również pocztowe i jeżeli posiadasz jeszcze asekurację w postaci hipsa, to nie ma problemu Smile
Odpowiedz
#42
a ja mam pocztę w GMailu i żadne pliki pocztowe nie otwierają mi się na twardzielu Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#43
Jurek napisał(a):Wszystko Plati ma swoje dobre i złe strony. Skanery HTTP i POP3 poprawiają nieco bezpieczeństwo ale niestety wyraźnie zwiększają obciążenie kompa i zwalniają otwieranie stron, pobieranie wiadomości pocztowych a nawet download plików. Guard Aviry Personal skanuje wszystkie zapisywane i otwierane pliki na dysku, w tym również pocztowe i jeżeli posiadasz jeszcze asekurację w postaci hipsa, to nie ma problemu Smile


Według mnie skanery HTTP są więcej niż potrzebne. Gdyby tak nie było to większość programów AV by ich nie miała. A tak tylko nieliczne programy AV nie mają web guarda. Co innego skanery poczty, które są raczej mało przydatne bo większość osób i tak używa konta mailowego na portalach typu:interia, onet. Ja odkąd mam kompa ani razu nie korzystałem z programów pocztowych typu outlook itp.

Nie zgodzę się również z tym że skaner HTTP i mail guard obciążają pracę kompa czy też zwalniają otwieranie się stron/plików etc. Może tak jest w Avirze Premium ale ani w Avaście ani w NIS które miałem/mam okazję używać nie ma absolutnie żadnych spowolnień.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#44
a mi tam jest obojętne te hipsy skanery HTTP MailGuardy firewalle itp, nic nie ma lepszego od rozumu człowieka Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#45
Tylko że czasami i rozum nie pomaga albo nawet zawodzi Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#46
a mnie nie zawodzi odkąd używam komputerów :/
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#47
revo mnie jeszczenie zawiódł, ale ciekawa sytuacja cię spotkała plati
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#48
tak Polak, tych wpisów było 25 000.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#49
polak900 napisał(a):revo mnie jeszczenie zawiódł, ale ciekawa sytuacja cię spotkała plati

Ja również nie narzekam na Revo

Cytat: tych wpisów było 25 000.
! o kurcze az tyle
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości