Antywirusy płatne vs bezpłatne
#41
saper1972 napisał(a):
polak900 napisał(a):no i bardzo dobrze że ci się taka ochrona sprawdza
nie wiesz po jakiś stronach chodzę
ja testuje malware specjalnie bo lubię to robić, po to jest to forum
chcesz potestować????????????
daj znać
ty ze swoim zabezpieczenie a ja ze swoim


A ja nie testuję specjalnie Malware bo w odróżnieniu od Ciebie zajmuję się zwalczaniem go w pracyi nie zamierzam marnowć jeszcze wolnego czasu, dla mnie to nie hobby i raczej mnie to nie bawi ,miałem na myśli normalne uzywanie komputera a nie specjalne ściąganie syfu w celachtestowych
Jurek napisał(a):Nie ma nic gorszego niż dyskusja z fanatycznym laikiem.
Włączcie na luz Smile


Jasne zawodowiec się odezwał


ja zwalczasz w pracy antywirusy to ci gratuluję wyboru
jedna prośba jak tak kochasz kasperskiego to spraw żeby był to lekki antywirus o skutecznościporównywalnej z konkurencją
używałem kasperskiego i wiem jakie są jego wady i zalety
kiedyś był najlepszy ale obecnie nie jest i bazuje na opinii
skończmy tę rozmowę
ty używaj kasperskiego
ja będę używał swój pakiet av
zobaczymy który z nas wyjdzie na tym lepiej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#42
polak900 napisał(a):
saper1972 napisał(a):
polak900 napisał(a):no i bardzo dobrze że ci się taka ochrona sprawdza
nie wiesz po jakiś stronach chodzę
ja testuje malware specjalnie bo lubię to robić, po to jest to forum
chcesz potestować????????????
daj znać
ty ze swoim zabezpieczenie a ja ze swoim


A ja nie testuję specjalnie Malware bo w odróżnieniu od Ciebie zajmuję się zwalczaniem go w pracyi nie zamierzam marnowć jeszcze wolnego czasu, dla mnie to nie hobby i raczej mnie to nie bawi ,miałem na myśli normalne uzywanie komputera a nie specjalne ściąganie syfu w celachtestowych
Jurek napisał(a):Nie ma nic gorszego niż dyskusja z fanatycznym laikiem.
Włączcie na luz Smile


Jasne zawodowiec się odezwał


ja zwalczasz w pracy antywirusy to ci gratuluję wyboru
jedna prośba jak tak kochasz kasperskiego to spraw żeby był to lekki antywirus o skutecznościporównywalnej z konkurencją
używałem kasperskiego i wiem jakie są jego wady i zalety
kiedyś był najlepszy ale obecnie nie jest i bazuje na opinii
skończmy tę rozmowę
ty używaj kasperskiego
ja będę używał swój pakiet av
zobaczymy który z nas wyjdzie na tym lepiej


Oki,apropos wcale nie jestem fanatykiem Kasperskego ,secundo napisałem ze zwalczam Malware a nie antywirusybo było by to chyba dość głupie nie sądzisz ??jedyną wadą jaką zauwazyłem jest ukierunkowanie Kasperskego na nowe zagrozenia a pomijanie trochę starszych co do "zamulania" komputera to dyskusja jest bez sensu bo zalezy to od konfiguracji komputera
Odpowiedz
#43
chodzi mi o wszystkie zagrożenia
ale ok spadam spać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#44
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


Nie zupelnie, kazda przegladarka ktora ma domyslnie skonfigurowana opcje np. uruchamiania pluginu odpowiedzialnego za wyswietlanie tresci pdf w oknie przegladarki, naraza nas na infekcje typu drive-by download. Niezaleznie czy to Opera, czy Firefox czy IE.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#45
Creer napisał(a):
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


Nie zupelnie, kazda przegladarka ktora ma domyslnie skonfigurowana opcje np. uruchamiania pluginu odpowiedzialnego za wyswietlanie tresci pdf w oknie przegladarki, naraza nas na infekcje typu drive-by download. Niezaleznie czy to Opera, czy Firefox czy IE.


Sytuacja ta jest tak samo prawdopodobna jak to, że spadnie na Ciebie księżyc Satruna i zeskoczy z niego wiewiórka z Epoki Lodowcowej.
Odpowiedz
#46
adobe robi coraz bardziej badziewnego readera to fakt ale nikt nam z tego nie każe korzystać ja używam foxita i próbowałem nim otwierać pdfy linków które są na forum i nic się nie stało po prostu ich nie otworzył
Odpowiedz
#47
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


Nie zupelnie, kazda przegladarka ktora ma domyslnie skonfigurowana opcje np. uruchamiania pluginu odpowiedzialnego za wyswietlanie tresci pdf w oknie przegladarki, naraza nas na infekcje typu drive-by download. Niezaleznie czy to Opera, czy Firefox czy IE.


Sytuacja ta jest tak samo prawdopodobna jak to, że spadnie na Ciebie księżyc Satruna i zeskoczy z niego wiewiórka z Epoki Lodowcowej.


Bardzo optymistyczne podejscie do tematu, poczytaj, moze to Ci rozjasni te kwestie i unikniesz ataku wiewiorki z EL Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#48
Creer napisał(a):
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


Nie zupelnie, kazda przegladarka ktora ma domyslnie skonfigurowana opcje np. uruchamiania pluginu odpowiedzialnego za wyswietlanie tresci pdf w oknie przegladarki, naraza nas na infekcje typu drive-by download. Niezaleznie czy to Opera, czy Firefox czy IE.


Sytuacja ta jest tak samo prawdopodobna jak to, że spadnie na Ciebie księżyc Satruna i zeskoczy z niego wiewiórka z Epoki Lodowcowej.


Bardzo optymistyczne podejscie do tematu, poczytaj, moze to Ci rozjasni te kwestie i unikniesz ataku wiewiorki z EL Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cóż taka strona może mi zrobić kiedy jestem na Fedorze albo Debianie? Smile Wiewiórka nie wbije swojego orzeszka w lód i nie złamie zabezpieczeń.
Odpowiedz
#49
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


Nie zupelnie, kazda przegladarka ktora ma domyslnie skonfigurowana opcje np. uruchamiania pluginu odpowiedzialnego za wyswietlanie tresci pdf w oknie przegladarki, naraza nas na infekcje typu drive-by download. Niezaleznie czy to Opera, czy Firefox czy IE.


Sytuacja ta jest tak samo prawdopodobna jak to, że spadnie na Ciebie księżyc Satruna i zeskoczy z niego wiewiórka z Epoki Lodowcowej.


Bardzo optymistyczne podejscie do tematu, poczytaj, moze to Ci rozjasni te kwestie i unikniesz ataku wiewiorki z EL Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cóż taka strona może mi zrobić kiedy jestem na Fedorze albo Debianie? Smile Wiewiórka nie wbije swojego orzeszka w lód i nie złamie zabezpieczeń.


Chyba umknal mojej uwadze moment w ktorym w tym watku, zeszlismy z systemu Windows na inne OS''y
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#50
zord napisał(a):tylko na ie zresztą nie słyszałem o tym już od bardzo dawna może ms juz to załatał


pamietasz może wirus WALEDAC ktory był na fake stronach z logo Reuters i informacją o rzekomej bombie w twoim mieście (technika lokalizacyjna)? Na tamtej stronie właśnie została wuykorzystana metoda drive-by download (przed sciagnieciem fake Flash playera). W KŚ z 4 maja jest to szczegółowo wyjaśnione.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#51
a co sądzicie o testach w Komputer świecie?? są miarodajne?? co 2 tygodnie sporo się różnią:/

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#52
azetowe rankingi antywirusow omijam szerokim łukiem. Oni testują tylko popularne w Polsce antywirusy, nie podają szczegolowej metodologii testow, nie mierza ilosc falszywek, nie podaja liczby wirusow w plikach, nie podaja czasu dzialania skanowania, mozliwosci blokowania/usuwania wirusow, więc jak tu wierzyć gazetowym testom? Ja ufam jedynie testom av-comparatives.org nic poza tym.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#53
Sporo te testy się różnią bo co 2tygodnie ktoś daje więcej kasy Smile
Odpowiedz
#54
ŻAL.PL tylko 8 programów w teście. Bullguard wyżej niż KAV i Avira to mówi samo za siebie. A gdzie NOD i Avast ? Brak szczegółów na temat metodologii badań. Komentarze userów pod testem mówią wszystko. Opłacony test i tyle.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#55
Się nie zdziwię jak jakiś program z czołówki<ich zdaniem> będzie na jakiś okres za free w komputerświat
Odpowiedz
#56
Dozamet1 napisał(a):Się nie zdziwię jak jakiś program z czołówki<ich zdaniem> będzie na jakiś okres za free w komputerświat


No niedawno był F-Secure na pół roku ale on w tym "teście" zajął dopiero 7 miejsce. Można się spodziewać że będą kolejne promocje
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości