Windows 7 RC - za Free od Microsoftu
#21
po za tym ż system zajmował jeszcze więcej miejsca na dysku oraz 1 giga ramu na starcie nie zauważyłem żeby działał jakoś lepiej do tego nie ma chyba w pełni 64 bitowych programów zabezpieczających
Odpowiedz
#22
Plati napisał(a):
Creer napisał(a):Zastanawiam sie powaznie nad przejsciem z 7 32-bit na wersje 64-bit, ktos ma system w wersji 64 (Viste lub 7) - jakies przemyslenia, wnioski - mile widziane.


Dlaczego chcesz przejść na wersję 64 bit? Malo programow dziala w 64 bit, po co utrudniac sobie zycie?


Mało programów? Co za głupoty gadasz. Poza tym jeśli Creer ma procesor 64 - bitowy to będzie on chodził nawet o 40-50% szybciej niż to jest w wersji 32 - bitowej.
Odpowiedz
#23
Ratatui napisał(a):Mało programów? Co za głupoty gadasz. Poza tym jeśli Creer ma procesor 64 - bitowy to będzie on chodził nawet o 40-50% szybciej niż to jest w wersji 32 - bitowej.


teraz to ty głupotę napisałeś nie będzie wcale szybciej góra kilka procent na niektórych 64 bitowych programach reszta będzie chodzić tak samo do tego aplikacje 32 bitowe w niektórych przypadkach mogą działać wolniej
Odpowiedz
#24
Ratatui masz zrodlo -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
zord napisał(a):
Ratatui napisał(a):Mało programów? Co za głupoty gadasz. Poza tym jeśli Creer ma procesor 64 - bitowy to będzie on chodził nawet o 40-50% szybciej niż to jest w wersji 32 - bitowej.


teraz to ty głupotę napisałeś nie będzie wcale szybciej góra kilka procent na niektórych 64 bitowych programach będzie reszta będzie chodzić tak samo do tego aplikacje 32 bitowe w niektórych przypadkach mogą działać wolniej


Kilka procent ?! Przyrost wydajności na przykładzie gry Far Cry 2 wynosi na procesorze 64 bit + Win Vista ~ 40 % !! Poza tym to logiczne, że aplikacje 32-bitowe będą działały wolniej gdyż system musi je "przekonwertować" na 64-bity.
Plati napisał(a):Ratatui masz zrodlo -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Mogłeś podac jeszcze starsze źródło... Początek 2008 roku. No comment.
Odpowiedz
#26
Ratatui napisał(a):Kilka procent ?! Przyrost wydajności na przykładzie gry Far Cry 2 wynosi na procesorze 64 bit + Win Vista wynosi ~ 40 % !!


Może inaczej - ile miales fps w FC2 w 32 bit, a ile w 64 bit? Skok 40% i to w w Far Cry 2 - nie wyobrazam sobie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#27
Plati napisał(a):
Ratatui napisał(a):Kilka procent ?! Przyrost wydajności na przykładzie gry Far Cry 2 wynosi na procesorze 64 bit + Win Vista wynosi ~ 40 % !!


Może inaczej - ile miales fps w FC2 w 32 bit, a ile w 64 bit? Skok 40% i to w w Far Cry 2 - nie wyobrazam sobie.


Obecnie korzystam z laptopa i nie mam czasowo dostępu do komputera stacjonarnego. Wykonam stosowne screeny niebawem.
Odpowiedz
#28
Ratatui napisał(a):Mogłeś podac jeszcze starsze źródło... Początek 2008 roku. No comment.


Wyszukalem ci zrodlo, a ty jeszcze narzekasz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

znajdz lepsze
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#29
wow 40% po co wymieniać grafikę jak można zmienić system widocznie gra w 32 bitowej wersji jest źle napisana i dlatego tak się dzieje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#30
zord napisał(a):wow 40% po co wymieniać grafikę jak można zmienić system widocznie gra w 32 bitowej wersji jest źle napisana i dlatego tak się dzieje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Kolejny geniusz Smile 2005 rok? Może poszukaj mi jeszcze informacji o ZX Spectrum. Poza tym artykuł dotyczy Far Cry 1.
Odpowiedz
#31
zord napisał(a):po za tym ż system zajmował jeszcze więcej miejsca na dysku oraz 1 giga ramu na starcie nie zauważyłem żeby działał jakoś lepiej do tego nie ma chyba w pełni 64 bitowych programów zabezpieczających


Co do programow zabezpieczajacych to niestety fakt, odkad MS zaimplementowal funkcje Kernel Patch "Protection", niemozliwe jest dzialania driverow bez specjalnych podpisow cyfrowych, dodatkowo musza byc one dedykowane na wersje 64bit, drivery z podpisem w wersjach 32 rowniez nie zostana uruchomione.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#32
Rzut okiem na polski Windows 7 RC - demonstracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#33
Jurek napisał(a): Rzut okiem na polski Windows 7 RC - demonstracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



ja mam polski fajnie wyglądaSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#34
polak900 napisał(a):ja mam polski fajnie wyglądaSmile


Napisz czy obsługuje większość programów i gier pod XPeka i ile zajmuje na dysku.
Odpowiedz
#35
u mnie folder windows zajmuje 7.97 gb a call of duty 4 jak mi na viście nie działał tak na 7 nadal nie działa reszta programów działa
Odpowiedz
#36
7 dala sie zainstalowac nawet na takiej konfiguracji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#37
27 tysięcy zainfekowanych pirackimi kopiami Windows 7 RC :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#38
Creer napisał(a):7 dala sie zainstalowac nawet na takiej konfiguracji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



O kurka, przy tym komputerzemój to prawdziwy demon wydajności!
Odpowiedz
#39
Swietnie przygotowane video prezentacje nowego produktu Microsoftu Windows 7 w kilku odslonach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Do poprawnego odtwarzania wymagany jest Silverlight.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#40
Widzę,że sporo userów(jak to mówi Jurek) jedzie już na Win 7 RCSmile
Waszym zdaniem pożegnać się ładnie z XP już teraz czy też czekać na wersję finalną 7(październik?grudzień?)?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości