Skuteczność antyvirusów w teście długoterminowym
#41
Ratatui napisał(a):
polak900 napisał(a):hehe niezłe komentarze na KŚ


Fanboye Aviry nie śpią.


co ty tam piszesz
gdzie tu jest coś o avirze:

kaszka 2009-06-01
o a po ostatnich komentarzach Panda na 4 miejscu, już to wiarygodniej wygląda przynajmniej
zerk 2009-06-01
Myślisz, że chłopcy z pandy czytają tek komentarze? Smile
barteq 2009-06-01
zapewne ktoś z polskiego oddziału czyta i przekazuje do Hiszpanii do centraliGrinGrinGrin
feniks 2009-06-01
z ostatnirego miejsca na 4. Ładny awans ale i tak uważam że ten test jest nic nie wart
karol2679 2009-06-01
szok teraz już Panda prawie w czołówce,jak to możliwe???
tester 2009-06-01
totalna ściema nie test panda lepsza od kasperskiego śmiechu warte gdata gorsza od symanteca tragedia ludzie to jest jawna prowokacja to są bzdury na dofatek sponsorowane bzdury i tyle ma do powiedzenia
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#42
Nie pozostaje nic innego jak rzucić Avirę za okno i zainstalować prawie idealnegosofta jakim jest Symantec i cieszyć się ochroną wg testu KŚ Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#43
MateusXz napisał(a):Oto szczegóły testu:

* eksperci z firmy AV-Test rejestrują codziennie ponad 35 000 ataków różnych szkodników. Aktualnie dysponują oni największym na świecie zbiorem wirusów;
* 150 komputerów przez 24 godziny na dobę gromadzi komputerowe wirusy;
* w sumie ponad 1 milion wirusów bada firma AV-Test w dokładnych pomiarach i sprawdza, w jaki sposób dostały się do one komputera i jak się rozpowszechniają;
* co tydzień pakiety bezpieczeństwa muszą rozpoznać ponad 260 000 aktywnych szkodników.

A tu macie link do tego "testu" -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pisząc szczegółowe dane miałem na myśli opis testu (wymienione wirusy, wykryte, niewykryte, sygnaturami, heurystyką, wykresy itp.) To taki jest test na wiarę Smile

Ta ostatnia opinia: "Avira powinna być na pierwszym miejscu. Ten TEST TOTALNA KLAPA, zwykła amatorszczyzna. Eh się uśmiałem z tego testu jak z SAMYCH SWOICH Grin
Odpowiedz
#44
A może przez Ciebie? Grin
Odpowiedz
#45
Jurek napisał(a):
MateusXz napisał(a):Oto szczegóły testu:

* eksperci z firmy AV-Test rejestrują codziennie ponad 35 000 ataków różnych szkodników. Aktualnie dysponują oni największym na świecie zbiorem wirusów;
* 150 komputerów przez 24 godziny na dobę gromadzi komputerowe wirusy;
* w sumie ponad 1 milion wirusów bada firma AV-Test w dokładnych pomiarach i sprawdza, w jaki sposób dostały się do one komputera i jak się rozpowszechniają;
* co tydzień pakiety bezpieczeństwa muszą rozpoznać ponad 260 000 aktywnych szkodników.

A tu macie link do tego "testu" -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pisząc szczegółowe dane miałem na myśli opis testu (wymienione wirusy, wykryte, niewykryte, sygnaturami, heurystyką, wykresy itp.) To taki jest test na wiarę Smile

Ta ostatnia opinia: "Avira powinna być na pierwszym miejscu. Ten TEST TOTALNA KLAPA, zwykła amatorszczyzna. Eh się uśmiałem z tego testu jak z SAMYCH SWOICH Grin" przypuczczam, że została napisana przez Platiego Grin


Grin haha komentarz dobry Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#46
Pablosss napisał(a):A może przez Ciebie? Grin


Nie jestem takim obrońcą Aviry jak Ty a najlepszym dowodem na to jest temat dotyczący FP:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#47
Jurek napisał(a):Ta ostatnia opinia: "Avira powinna być na pierwszym miejscu. Ten TEST TOTALNA KLAPA, zwykła amatorszczyzna. Eh się uśmiałem z tego testu jak z SAMYCH SWOICH Grin


Bardzo śmieszne.
na stronę KŚ nawet nie wchodzę. Może to ty napisałeś, że się tak czepiasz? Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#48
Plati napisał(a):
Jurek napisał(a):Ta ostatnia opinia: "Avira powinna być na pierwszym miejscu. Ten TEST TOTALNA KLAPA, zwykła amatorszczyzna. Eh się uśmiałem z tego testu jak z SAMYCH SWOICH Grin" przypuczczam, że została napisana przez Platiego Grin


Bardzo śmieszne.
na stronę KŚ nawet nie wchodzę. Może to ty napisałeś, że się tak czepiasz? Grin


Jeżeli nie to zwracam honor Wink

Moje zainteresowania w dziedzinie zabezpieczeń odchodzą już nieco od antywirusów. Nie ignoruje ich ale też nie przeceniam Smile
Odpowiedz
#49
Nie wiem po co ta dyskusja? Przecież wiadomo,że KŚ to fajansiarska gazeta dla dyletantów-ot i wszystkoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#50
Cześć Smile

1. G Data - 99,8% [845 niezablokowanych zagrożeń]

2. Panda 99,6% - zmiana wykrywalności o +0,2% [2195 niezablokowanych zagrożeń]

3. Bullguard 99,5% - zmiana wykrywalności o +0,5% [2788 niezablokowanych zagrożeń]

4.Symntec 99,3% - zmiana wykrywalności o -0,5% [3573 niezablokowane zagrożenia]

5. F-Secure 97,9% - zmiana wykrywalności o -0,7% [12 383 niezablokowane zagrożenia]

6. Avira 97,5% - zmiana wykrywalności o -0,8% [13 010 niezablokowane zagrożenia]

7. Avira Free - to samo co powyżej !

8. McAfee 96,6% - zmiana wykrywalności o -3,0% [17 862 niezablokowane zagrożenia]

9. Kaspersky 96,3% - zmiana wykrywalności o -1,5% [19 846 niezablokowane zagrożenia]

To już wszystko :-) Szkoda, że nie ujmują avast! w tych testach Sad
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#51
MateusXz napisał(a):Cześć Smile Kolejny test długoterminowy Smile Tym razem Panda z 4 miejsca jest już na drugim z wykrywalnością 99,6% za GDatą Smile

1. G Data - 99,8% [845 niezablokowanych zagrożeń]

2. Panda 99,6% - zmiana wykrywalności o +0,2% [2195 niezablokowanych zagrożeń]

3. Bullguard 99,5% - zmiana wykrywalności o +0,5% [2788 niezablokowanych zagrożeń]

4.Symntec 99,3% - zmiana wykrywalności o -0,5% [3573 niezablokowane zagrożenia]

5. F-Secure 97,9% - zmiana wykrywalności o -0,7% [12 383 niezablokowane zagrożenia]

6. Avira 97,5% - zmiana wykrywalności o -0,8% [13 010 niezablokowane zagrożenia]

7. Avira Free - to samo co powyżej !

8. McAfee 96,6% - zmiana wykrywalności o -3,0% [17 862 niezablokowane zagrożenia]

9. Kaspersky 96,3% - zmiana wykrywalności o -1,5% [19 846 niezablokowane zagrożenia]

To już wszystko :-) Szkoda, że nie ujmują avast! w tych testach Sad


Testuję wiele lat różne antywirusy ale te wyniki wydają się mi kompletnie nierzeczywiste.

0.2% niewykrytych zagrożeń w teście długoterminowym GDatay, 0.4% Pandy, 0.5% Bullguarda i 0.7% Symanteca to kompletna dla mnie abstrakcja Smile

Próbuje się wmówić ludziom, że niektóre programy antywirusowe mogą zapewnić prawie stuprocentowa ochronę i to w dłuższym czasie.
Odpowiedz
#52
Albo za długo przebywają na słońcu,albo mają tak od urodzeniaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#53
Test troche dziwny wjednym teście jakis pakiet ma 98% skutecznosc za 2 tyg spada o 1% i tak co chwila , wole AV-C
Odpowiedz
#54
Taaa Panda 99,6% wykrywalności. To dlaczego nie wykrywała wielu wirusów z wątku "Zbiór niebezpiecznych stron" ? Przykładowo: MateusXz pisał, że Panda wykrywa 2 z 4 zagrożeń a dla porównania darmowy Avast wykrywał i blokował 4/4. Był też jeszcze jeden link do strony, której Panda nie blokowała a Avast i owszem więc skuteczność Pandy jest moim zdaniem mocno dyskusyjna.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#55
To już dawno smierdziało , że taka poprawa z wersje na wersjena wstępie pisałem zenie przebije najlepszych antywirówa w tym teście wyprzedza wiele dobrych antywirusów według mnie lepszych sprawdzonych.
Odpowiedz
#56
A ten Bullguard, co to jest?!
Odpowiedz
#57
adam_993 napisał(a):A ten Bullguard, co to jest?!


okrojony bitdefender
Odpowiedz
#58
i jeszcze niby lepszy od kaspra i aviry zal test
Odpowiedz
#59
miałem tego buldoga i nie był zły ale żeby był lepszy od wielu znanych marek to bajka.A Panda jest tak wysoko bo do prenumeraty dodają ją za 1zł jak już kiedyś pisałem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#60
coś w bitdefenderze musi być coraz więcej producentów wybiera jego silnik np g data bullguard ostatnio nawet f-secure
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości