Kaspersky Internet Security / PURE
pojawiła sie wersja : kis13.0.1.4067en.exe
na :http://dnl-test.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2013/13.0.1.4067/en/
Odpowiedz
Duży skok w numeracji... Jak ktoś zainstalował, to niech da znać jak sprawuje się ta wersja Smile
Odpowiedz
Mam nadzieję,że przy płatnościach online nie będzie rozwalać połączenia tak jak to było w poprzednich wersjach
Odpowiedz
Poszukałem i najnowsza wersja to wersja z wbudowanym patchem Ai podobno w końcu wspiera Win8 Tongue

Cytat: A new build has been released from Maintenance Pack 1-beta branch
13.0.1.4067 MP1 integrates patch A from 11.0.0.3370 (MP0) and adds support for Win8 plus some other changes. MP1 is set to release simultaneously or shortly after Win8 is released. MP0 won''t support Win8.
Odpowiedz
Dzisiaj wyszła nowa beta - 13.0.1.4088 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Changelogu BRAK Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Duży skok w numeracji... Jak ktoś zainstalował, to niech da znać jak sprawuje się ta wersja Smile


kis13.0. 1 .4067en.exe - ta jedynka oznacza MP1 (Maintenance Pack 1) co w tym przypadku będzie oznaczało, że produkt będzie wspierał nadchodzący Windows 8.

Zarówno wersja 13.0.0.xxxx jak i 13.0.1.xxxx są równocześnie rozwijane, ta MP1 wyjdzie jak tylko wyjdzie Windows 8, czyli po 26 października 2012.


------------------------------------------
Wersja 13.0.0.3370 RC instaluje teraz automatycznie patcha (a) co oznacza, że 3370 będzie finalna (chyba że coś pozmieniają Smile)

a wtyczki już PL? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?
Odpowiedz
alex1155 napisał(a):tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?

Tylko się nie przeraź Grin

A tak na serio, to jedną z niewielu rzeczy, jaka mi się naprawdę nie podoba w Kasperskym, to ilość dodatków instalowanych w przeglądarce :/
Odpowiedz
alex1155 napisał(a):tommy więc mam prośbę. Czy mógłbyś zmierzyć procesexplorerem obciążenie systemu?


A masz jakiś pomysł jak to zrobić, jakieś kryteria? Co chcesz konkretnie wiedzieć?

Dodano: 21 lip 2012, 14:29

kamil10506 napisał(a):A tak na serio, to jedną z niewielu rzeczy, jaka mi się naprawdę nie podoba w Kasperskym, to ilość dodatków instalowanych w przeglądarce :/


Przecież możesz wszystkie wyłączyć.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Włączasz programik procesexplorer i wszystkie procesy podliczasz:-) zużycie ramu po prostu chciałbym znać.
Odpowiedz
No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...

Zuzycie RAM-u to pikuś, tu chodzi i procesor, w wersji 2012 u mnie strasznie nim szarpał.
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...


Kaspersky URL Advisor to tylko pokazywanie w wyszukiwarce kolorowych znaczków przy linkach (czerwony-niebezpieczny, szary-niezbadany, zielony-zaufany)

Safemoney to nie wiem, ale ochrona www działa dalej: na wersji 2012(i) która nie ma wtyczek do FF13, 14 teraz sprawdziłem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Za chwilę wrzucę ochronę www z v13.0.0.3370(a):

tym razem z IE9 też działa dalej ochrona www po wyłączeniu wtyczek (wcześniej wyskoczył filtr SmartScreen którego zignorowałem):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oczywiście wykrywa kasper adresy jak je ma w bazieWink

Safemoney nie mam jak sprawdzić.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Procesor i dysk, bo jednym i drugim 2012 potrafi poszarpać.
Odpowiedz
A piaskownica jest?Ktoś pisał, że ma nie być. A wirtualizacja przeglądarki?
Odpowiedz
zbir napisał(a):A piaskownica jest?Ktoś pisał, że ma nie być. A wirtualizacja przeglądarki?


Nie ma (KIS v13.0.0.3370(a) system 32bit):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Dla mnie niezrozumiałe.
Odpowiedz
Dlaczego? A może wszystko jest wirtualizowane od momentu zainstalowania kaspra?Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Hahahah, taaaa, Kasper też jest zwirtualizowany heheh
Odpowiedz
zbir napisał(a):Hahahah, taaaa, Kasper też jest zwirtualizowany heheh

Kto wie... w końcu zasobów zasysa jak maszyna wirtualna Cool
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):No ale jeśli wyłączę Kaspersky URL Advisor, to ochrona WWW nadal będzie mi działać?
Tak samo z Safemoney...

Zuzycie RAM-u to pikuś, tu chodzi i procesor, w wersji 2012 u mnie strasznie nim szarpał.


Pamiętam jak pisałem, że Kaspersky spowalnia komputer to wszyscy mówili, że nie mam racji Tongue Dla przypomnienia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości