Pogawędki XV
#61
lukasamd napisał(a):Śnieg pada Wrong

Sprawdziłem za oknem - kłamiesz, nie pada.
SpyShelter Firewall
#62
ale zima się zbliża, nieprawdaż?

Sent from my Samsung Galaxy S 5 using Tapatalk
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#63
No w Poznaniu spadł Sad Dobrze, że na razie mogę go zobaczyć tylko za oknem leżąc w łóżeczku. Nie chcę śniegu...
#64
ja chcę już wiosnę!Cool
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#65
Z jednej strony mi to zupełnie obojętne, bo kolejny miesiąc będę siedział w domu, ale... Jeśli już mam raz na jakiś czas pojawić się na zaliczeniu, czy egzaminie, to wolałbym jednak stawiać kule nie na lodzie lub śniegu. Będę czuł większy komfort psychiczny Smile
SpyShelter Firewall
#66
Nawet u mnie spadł śnieg Tongue
#67
A ja tam tęsknię za zimą. Moja ulubiona pora roku. Nie cierpię za to lata. Owady, upał, wszedzie monotonnie zielono...
w10 - OSArmor + Simplewall
#68
Houdini napisał(a):A ja tam tęsknię za zimą. Moja ulubiona pora roku. Nie cierpię za to lata. Owady, upał, wszedzie monotonnie zielono...


Ja lubię i lato, i zimę. Ale nie cierpię jesieni. Plucha, zimno, wietrznie, wilgotno...

Mi tam owady nie przeszkadzają. Jedyne co, to komary i... szerszenie ale i z nimi można dać sobie radę. Upał jak upał, czasem przygrzeje ale wtedy super jest się położyć na gorącym piasku :3 Z zielenią nie przesadzaj, jeśli tak to zimą jest monotonnie biało Tongue
0x DEADBEEF
#69
Waves napisał(a):śni czerwony Golf 3 Tongue

[Obrazek: 1506061_10152761989590476_1734004560_n.png]


Dodano: 15 sty 2014, 20:50

chomikos napisał(a):jeśli tak to zimą jest monotonnie biało

Niekoniecznie, czasami śnieg jest żółty...
#70
"Niekoniecznie, czasami śnieg jest żółty..."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#71
Albo czerwony.


Dodano: 15 sty 2014, 22:18

Jak ktoś w twarzyczkę dostanie albo są "te dni" Cool
#72
Plati napisał(a):"Niekoniecznie, czasami śnieg jest żółty..."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sprytna mordka tego pieseła ^_^

//Wysłałem CV do państwowego instytutu badawczego na stanowisko "Pracownik Działu Serwisu i Wsparcia Technicznego IT". Ja ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej powiem, że jestem członkiem partii. Myślę że to zadziała >.>
#73
Ja bym się tym nie chwalił...
#74
Cytat: //Wysłałem CV do państwowego instytutu badawczego na stanowisko "Pracownik Działu Serwisu i Wsparcia Technicznego IT". Ja ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej powiem, że jestem członkiem partii. Myślę że to zadziała >.>


Też bym się z tym tak nie obchodził. I tak samo z czasem wyjdzie.
Ja mam pytanko do Was. Jak mogę ominąć zabezpieczenie MAC korzystając tylko z andorida? Adres MAC powinienem jakoś wyciągnąć z szkolnego laptopa tylko jak go wkręcić do telefonu?
#75
Waves napisał(a):Jak mogę ominąć zabezpieczenie MAC korzystając tylko z andorida? Adres MAC powinienem jakoś wyciągnąć z szkolnego laptopa tylko jak go wkręcić do telefonu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 16 sty 2014, 21:52

W weekend, w związku z zakupem nowego laptopa czeka mnie przesiadka na W8. Ciekawe po ilu dniach W8 wyleci i na jego miejsce wskoczy W7... Cool
#76
Tapatalk nie chce współpracować Sad
Busybox jest, root jest. Jutro spróbujemy się połączyć Grin
#77
Brat zrobił mi pranie mózgu i chyba nie kupię poloneza, tylko scorpio...
#78
Eugeniusz napisał(a):Brat zrobił mi pranie mózgu i chyba nie kupię poloneza, tylko scorpio...

No to bardzo Cię wyprał...i jeszcze odwirował Smile Zajrzyj sobie na tę stronę...warto poczytać opinie, poznać statystyki i pobawić się kreatorem wyboru auta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#79
Pamiętacie jak niedawno pytałem o przelewy przez Paypala? Dobrze, że nie doszło do transakcji, bo osoba za którą się podaje, nie istnieje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#80
Próbowałeś wesprzeć akademię pana Kleksa?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości