MKS 9 już jest
#1
Pojawiła się najnowsza wersja MKS-a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy znajdzie się odważny do zabawy z tym programem? Grin
Zapewne dla ukojenia nerwów użytkowników programiści postarali się o interfejs z robaczkiem przypominającym, jak ktoś już zauważył, kapeć Papy Smerfa.Wink
Odpowiedz
#2
Instalować, czy nie instalować? Oto jest pytanie Grin
Odpowiedz
#3
Pablosss napisał(a):Instalować, czy nie instalować? Oto jest pytanie Grin


Darzę sentymentem MKSa ale już bym go nie instalował Smile
Odpowiedz
#4
Sam kiedyś go miałem, mało tego - byłem z niego zadowolony, ale chyba też już się nie odważę go zainstalować Smile
Odpowiedz
#5
więcej odwagi Panowie!
infekujecie swoje systemy różnymi wirami, malwarem i czym tylko się da a boicie się MKS-a?! Tongue
tacy z Was spece? Grin
Odpowiedz
#6
Tez wspominam MKS z sentymentem w latach 90 mialem go zainstalowanego na komputerze, instalowany z dyskietki heh to byly czasy Grin
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#7
U mnie wyleczyłem nim swoją pierwszą infekcję. Z dyskietki poszło dopiero po użyciu opcji "obcinaj końcówki plików"
Poszło rewelacyjnie - mimo obaw wirus poszedł a nie straciłem żadnych danych ani oprogramowania. Był najlepszy.
Odpowiedz
#8
ja go głównie kojarze z zawiłościami przy odchodzeniu ekpiy do Arcabitu i te lata śwetności (mks wykrywa 50 tyś wirusów! Tongue)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
asg napisał(a):Był najlepszy.


Znamienne zdanie Grin
Odpowiedz
#10
Ja jeszcze nigdy nie maiłem i raczej go nie będę miał!Wole już Comodo IS!
Odpowiedz
#11
Na forum MKS pojawiają się pierwsze opinie o nowym tworze firmy Grin
Odpowiedz
#12
Czego można się spodziewać po tym produkcie?Wersja BETA była od 2lat a nadal ma błędy w wersji finalnej!Najlepsi uciekli do AcraBit które jest beznadziejne !Firma która była albo jest na skraju bankructwa bez środków nie wprowadzi nowych technologi!
Odpowiedz
#13
Mom zdaniem monitor antywirusowy wysiada na samym początku. Skaner na dzień dzisiejszy wyglada troche lepiej,ale cóż czas pokaże.
Odpowiedz
#14
W wersji demo MKS 9 monitor antywirusowy jest - UWAGA-wyłączony i to żaden błąd Grin
Odpowiedz
#15
Pablosss napisał(a):W wersji demo MKS 9 monitor antywirusowy jest - UWAGA-wyłączony i to żaden błąd Grin


jak to wyłączony? To przecież sam skaner zostaje Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
Tak to - przyznał to administrator forum MKS Grin Cała akcja w tym wątku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Jak się okazuje można zejść poniżej poziomu zero Grin
Odpowiedz
#19
mks kiedyś był dobry , dzisiaj nie ma dla niego miejsca w grupie zabezpieczeń komputerowych.
totalny syf, ten co go kupi totalny lamer
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Uważam ,że mogli by już tego mks a za darmo rozdawać.
Bo już nawet avira free wykrywa więcej wirów niż on.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości