Avira 9
#21
nie masz co venomx przekonywać on jest zakochany w nod32
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#22
Czym się podniecam ? Po prostu sobie cenię ten program . Avira mi nie odpowiada jak już pisałem ma wiele wad .
Odpowiedz
#23
Pablosss nie u wszystkich działało to dobrze, u mnie też miał duże opóźnienie a potem w końcu się rozpędził.
_______
Taki avast! nie wsiada na szybkość ściągania a u niego aż dwa modułyskanują plik, który się pobiera i problemów nie ma takich jak z avirą. Widocznie oni mają gdzieś to... A Alwil dba również o użytkowników i zoptymalizował system skanu podczas ściągania.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#24
dziwi mnie gdy usunołem reguły w firewallu przeglądarek, IE i OPERA to online armor już niepyta o nie przy włączonym webguard a neta przeglądam, jak to zrobili avirowcy ani kasperski czy avast z modułami WWW tak niemają.
Odpowiedz
#25
p!otr@$ napisał(a):aaaaale niewiem czym się podniecasz przy nodzie, przecierz darmowa avira lepsza no chyba że sie ma samoczucie lepsze


Ile lat posiadasz komputer? Jak intensywnie surfujesz po necie i po jakich stronach? Ile oraz jakie pliki ściągasz?
Jakie programy antywirusowe testowałeś i jak długo?
Na jakiej podstawie tak pewnie i stanowczo twierdzisz, że Avira Free jest lepsza od Noda?
Wiele lat używałem Aviry w wersji free oraz Premium a także kilka lat Noda.
Potestujesz jeszcze kilka lat to być może nie będziesz miał tak radykalnych poglądów chyba, że jesteś niereformowalnyGrin
Odpowiedz
#26
p!otr@$ napisał(a):dziwi mnie gdy usunołem reguły w firewallu przeglądarek, IE i OPERA to online armor już niepyta o nie przy włączonym webguard a neta przeglądam, jak to zrobili avirowcy ani kasperski czy avast z modułami WWW tak niemają.


Webguard pelni role posrednika polaczen tzn ze na firewallu jest widoczny proces webguard ktory laczy sie z Internetem a nie przegladarka.
To samo mam w Proxomitron''ie.
p!otr@$, panuj nad jezykiem.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#27
VenomX napisał(a):Na bardzo szybko przetestowałem sobie wersje 9 mając nadzieje iż webguard nie spowalnia ściągania plików z internetu, niestety zawiodłem się gdyż spowalnia tak jak przy wersji 8 ! Bardzo mi się to nie podoba , taki program jest dla mnie skreślony .


nudno było trzeba było zacząć głupio gadkę, to jest wirtualne spowolnienie na kilka sekund i tak ma być bo proces przeglądarki niewidnieje jak napisano wyżej.:shy:
Odpowiedz
#28
p!otr@$ napisał(a):
VenomX napisał(a):Na bardzo szybko przetestowałem sobie wersje 9 mając nadzieje iż webguard nie spowalnia ściągania plików z internetu, niestety zawiodłem się gdyż spowalnia tak jak przy wersji 8 ! Bardzo mi się to nie podoba , taki program jest dla mnie skreślony .


nudno było trzeba było zacząć głupio gadkę, to jest wirtualne spowolnienie na kilka sekund i tak ma być bo proces przeglądarki niewidnieje jak napisano wyżej.:shy:


dokładnie i nie ma różnicy w ściąganiu z i bez webguarda jest taki sam czas ściągania pliku
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#29
I znowu zbaczacie. To jakiś dżihad?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości