Nowy Pakiecik wasze opinie
#1
witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć co sądziecie o następującej składance

Superantispyware free+defensewall+zapora systemowa+spywareblaster+MVPS HOSTS file

ewentualnie mogę zamienić Superantispyware na a-squared Free 4.0.0.42
i dorzucić spyware terminatora(real time)

Antywirus jest mi niepotrzebny bo nic od dawna nie załapałem,sens a niewidzę sensu aby zajmował mi tylko zasoby systemowe
Odpowiedz
#2
Wystarczy sam DefenseWall + ewentualnie zapora Comodo lub Online Armor lub PC Tools Firewall Plus, przy twojej konfiguracji. Niestety Defensewall jest płatny. Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Grin co za dużo niezdrowo comodo ma defens jak OA, darmowa avira już niedługo wzbogacona w antyspywera co tu wiecej chciećWink
Odpowiedz
#4
popieram Plati
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
PIOTR a skąd wiesz że darmowa avirka ma mieć antyspyware?
jakiś lineczek masz aby o tym poczytać?
zapory nie zmnieniam adefenswall jest płatny więc go kupię .......
może dodać prevx edge free do defensewalla?
Defensewall wiadomo co by robił a PREVX byłby odpowiedzialny za skanowanie real time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wersja free ma skan real time ale nie usuwa,co oczywiście robiłby defensewaldek
Odpowiedz
#6
na niemieckiej stronie ja już czytałem ale nie pamiętam jakiej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
lunatic

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lunatic, trochę za dużo kombinujesz Smile
gdybym się zdecydował na Defesnewalla, to zainstalowałbym tylko darmową Avirę
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
lunaticdreams napisał(a):witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć co sądziecie o następującej składance

Superantispyware free+defensewall+zapora systemowa+spywareblaster+MVPS HOSTS file

ewentualnie mogę zamienić Superantispyware na a-squared Free 4.0.0.42
i dorzucić spyware terminatora(real time)

Antywirus jest mi niepotrzebny bo nic od dawna nie załapałem,sens a niewidzę sensu aby zajmował mi tylko zasoby systemowe


DW jest bardzo dobry ale nie jest skuteczny w stu procentach dlatego warto przeskanować czasem system antywirusem, antyspyware ewentualnie antymalware.
Rozumiem, że chcesz posiadać płatny HIPS i darmowe skanery.

Proponuję:
DW + Avira Free + MBAM Free + SAS Free + OA Free lub Comodo. Zapora systemowa jest do niczego.
Jeżeli pojawi się Avira free z ochroną spyware, to możesz zrezygnować z SASa.
a-squared sypie fałszywkami więc nie polecam. Spyware Terminator jest słaby.

p!otr@$ napisał(a):Grin co za dużo niezdrowo comodo ma defens jak OA, darmowa avira już niedługo wzbogacona w antyspywera co tu wiecej chciećWink


Po co Defense jeżeli lunaticdreams ma DW? Poza tym Defense Comodo w przeciwieństwie do HIPSa OA czy Outposta ma czasem problemy z zablokowaniem zmian i nie jest zbyt praktyczny.
Odpowiedz
#9
Ja mam aktualnie tylko Kasperskiego i gitara gra,ale czas na zmiany
myslałem nad defensewallem i prevx edge free plus avirka free

co do avirki to chyba o to biega "Dafür verpasst Avira seiner kostenlosen AntiVirus-Variante jetzt zusätzlich den Spyware-Schutz"

Orientujecie się kiedy wyjdzie ta avira free
Odpowiedz
#10
lunaticdreams napisał(a):co do avirki to chyba o to biega "Dafür verpasst Avira seiner kostenlosen AntiVirus-Variante jetzt zusätzlich den Spyware-Schutz"

Orientujecie się kiedy wyjdzie ta avira free


tak, o to chodzi. Avira 9 wyjdzie w marcu 2009, nie mam bliższych informacji Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
comodo przeszedł 340/340 lektest zaden inny tego niezrobiłGrin OA free to okrojony hips częsciowa ochrona autostarty i rejestru więc, niepitol posiadałem długo tego i tego więc moge wyrazić opinie.
Odpowiedz
#12
p!otr@$ napisał(a):comodo przeszedł 340/340 lektest zaden inny tego niezrobiłGrin OA free to okrojony hips częsciowa ochrona autostarty i rejestru więc, niepitol posiadałem długo tego i tego więc moge wyrazić opinie.


daj linka?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
sprawdz na forum comodo ostatnio sie dogrzebałem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


noi?
Odpowiedz
#14
całe forum mam przeszukać daj linka będzie szybciej
był testowany DefenseWall
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
juz znalazłem Tongue DW drugi dopiero 300/340, także zakup DW jest zbędny, lepiej kupić sobie skrzynke wódki i poczekać na avirke free 9
Odpowiedz
#16
ta pewnie leak test to nie wszystko ja DW lubię za co innego
daj linka?
dw dopiero na drugim Smile to mnie rozśmieszyło najbardziej
poza tym to sponsorowany widać to jak na dłoni
stary tety i tyle jakiś nowyby się przydał
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Widze że niektórym ich program nie wygrywa w teście to zaraz sponsorowany!!
Odpowiedz
#18
Dokładnie Wink Normalne zachowanie fanboyów.
Odpowiedz
#19
myśl sobie co chcesz ale na forum comodo wygrało comodo sam wyciągnij wnioski
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Trudno żeby na forum Comodo wygrał inny soft Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości