Safari 4 42 razy szybsze od IE7 i trzy i pół razy niż Firefo
#21
wie ktoś kiedy ma być wydana wersja stabilna?
Odpowiedz
#22
Może plati chcesz przetestować Mozilla Minefield ???
Mogę dać linka, działa szybciej od Firefoxa i nie ma przymuł czasowych jak Lisek Grin

Ale wygląda i ma takie samo bezpieczeństwo jak Firefox, tylko że jest usprawniona o szybkośc w Javie Grin

Mnie się bardziej podoba Grin

_______
To link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#23
Używam Opery i czekam na stabilną 10. Jestem bardzo zadowolony z niej i chyba bym się nie przesiadł na Firefoxa bo nie chce mi się szukać tych wszystkich wtyczek do niego. Po co? skoro Opera ma większość potrzebnych mi funkcji a co do Safari i Chrome to cóż w kwestii szybkości są w czołówce ale jeszcze im sporo brakuje w kwestii funkcjonalności.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#24
mbm86 napisał(a):Używam Opery i czekam na stabilną 10. Jestem bardzo zadowolony z niej i chyba bym się nie przesiadł na Firefoxa bo nie chce mi się szukać tych wszystkich wtyczek do niego. Po co? skoro Opera ma większość potrzebnych mi funkcji a co do Safari i Chrome to cóż w kwestii szybkości są w czołówce ale jeszcze im sporo brakuje w kwestii funkcjonalności.


safari for windows brakuje zgodzę się
mbm86 napisał(a):Używam Opery i czekam na stabilną 10. Jestem bardzo zadowolony z niej i chyba bym się nie przesiadł na Firefoxa bo nie chce mi się szukać tych wszystkich wtyczek do niego. Po co? skoro Opera ma większość potrzebnych mi funkcji a co do Safari i Chrome to cóż w kwestii szybkości są w czołówce ale jeszcze im sporo brakuje w kwestii funkcjonalności.


safari for windows brakuje zgodzę się
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
Ratatui napisał(a):W komentarzach już się posypał flame dlaczego nie uwzględnili Opery 10 skoro wzieli Safari 4 BETA Tongue IMO Opera 10 jest szybsza i stabilniejsza.


Operę testowano na Macu i była wolniejsza od Safari i Firefoxa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przetestowałem Operę 10 przez trzy dni. Nie ulega kwestii, że ta przeglądarka ma swoje atuty ale jeżeli chodzi o szybkość otwierania stron, to Firefox 3.1 jest wyraźnie szybszy. Opera jednak szybciej otwiera galerie zdjęć na stronach i jakość obrazu jest też lepsza.
W przeciwieństwie do Firefoxa jest lżejsza i szybciej ładuje się przy starcie aleLisek jednak dużo szybciej otwiera strony.
Odpowiedz
#26
Ja uważam jednak, że to FF jest lżejszy od kombajnu Opery. Testowałem swego czasu Operę, to wcle nie była aż tak szybka, jak się to niektorym wydaje. Poza tym, po odinstalowaniu Opery zostawiła pełno wpisów, których ciężko było usunąć nawet CCleanerem.
To tak, jakbyś porównał ImgBurn + Ashampoo Burning Studio 2009 do Nero 9.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#27
Dzisiaj rozpocząłem zabawę z Safari 4.42
Ciekawa przeglądarka i zdecydowanie najszybsza Smile
Odpowiedz
#28
Jurek napisał(a):Dzisiaj rozpocząłem zabawę z Safari 4.42
Ciekawa przeglądarka i zdecydowanie najszybsza Smile


wiesz mi bardzo szybka jest, ale jeszcze szybsza na macosx
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości