Propozycje testów
Może bullguard Smile? Dobrzy by było jakby zrobił się trochę lżejszy..
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Tesy BullGuard''a jest na moim prywatnym kanale.
Jutro pojawią się testy Comodo oraz Bitdefendera Free (uruchamianie zagrożeń z paczki).
Odpowiedz
Skoro był testowany OpenDNS, to ja chciałbym prosić o sprawdzenie DNSów googlowskich tj. czy one zapewniają jakąś ochronę (najlepiej na przeglądarce innej niż Chrome).
O Nortona nie proszę, bo ich serwery i tak lubią sypać FP.
Odpowiedz
Już się robi. Smile
Odpowiedz
Jestem ciekaw jak sprawdził by się darmowy pakiet Agnitum z wyłączonym AV, chodzi mi głównie o proaktywne wyłapywanie malware.
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Lukasz_root napisał(a):Jestem ciekaw jak sprawdził by się darmowy pakiet Agnitum z wyłączonym AV, chodzi mi głównie o proaktywne wyłapywanie malware.

+1
Odpowiedz
Będzie, będzie test Outposta z małym połączeniem. Smile
Odpowiedz
Opera Web Browser Test Smile?
Odpowiedz
Test ochrony przed phishingiem w przeglądarkach kiedyś się pojawi.
Odpowiedz
Nano Antivirus?
Jag ser mig om och ser
Mitt hem försvinna bort
Min tid där hemma känns
Nu alldeles för kort
Odpowiedz
Ok, jest następny w kolejce.
Odpowiedz
Jeszcze jeden kombos dla Ciebie do przetestowania: SpyShelter FW + MBAM Pro Wink
Odpowiedz
Apropo kombosa ktośtamaCraze ja bym poprosił takiego CombosaAvast! + Comodo Firewall
0x DEADBEEF
Odpowiedz
chomikos napisał(a):Apropo kombosa ktośtamaCraze ja bym poprosił takiego CombosaAvast! + Comodo Firewall

O, jestem ZA.Suspicious
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Avg Free + Comodo Firewall + McAfee SiteAdvisor


Dodano: 31 gru 2012, 13:51

Norman SS Pro
Odpowiedz
Prosiłbym o jak najmniej Combosów, bo to 100% są. Tongue

Najpierw poleci test BD Free, a potem według powyższej kolejności.
Odpowiedz
NanoAntivirus poszedł do testu.
Filmik powinienem zamieścić jeszcze dziś lub najpóźniej jutro.Smile


Dodano: 02 sty 2013, 0:12

Niestety, testu NanoAntivirus nie wykonam z uwagi na błąd aktualizacji bazy (zatrzymuje się na 91%). Czekałem 40min, uruchamiałem ponownie. Więcej próbować nie będę.
Wykonam test innego programu. Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Arcavir 2013
Odpowiedz
Proszę o test Mamutu i ThreatFire. Będzie jakieś odniesienie do pakietów Internet Security.
Odpowiedz
Test ArcaVir''a pojawi się już dzisiaj. Prawdopodobnie w tygodniu będzie przerwa od testów ze względu na brak wolnego czasu, w każdym razie potem wykonuję już propozycje z listy.

ThreatFire nie jest już wspierany, sądząc po dacie ostatniej aktualizacji Mamutu również, więc testu nie będzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości