Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
Kumpel mający 7.5 zauktualizowane do 7.8 już odpuścił wszelkie próby podpięcia się pod mój router ze stałym IP.
Kolejny kupił Nokie 920 i ma Wp 8.1 - byłem przekonany że kwesta kilku ruchów da sukces - pomyłka.
Dobrze wyczytaliśmy, że jedyny sposób to ręczne dodanie MAC telefonu do ustawień routera?
Odpowiedz
GDR3 oficjalnie zapowiedziane

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Aktualizować czy nie aktualizować oto jest pytanie Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
oł lol ty masz gdr3 czy amber ?
Odpowiedz
GDR 3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aktualizuje się a co tam Grin
Odpowiedz
Jaki model masz ?
Odpowiedz
Lumia 920, ale powinno działać na wszystkich modelach, tylko trzeba mieć konto developerskie żeby aktualizacja była dostepna.
Odpowiedz
fajnie.
Dasz sceeny z zarządzania dzwiękami sms-ów/połączeń itp ?
są oddzielne poziomy głośności ?
Odpowiedz
Jak zaktualizuje to wrzucę parę screenów, na razie mam dopiero 45% aktualizacji.
Odpowiedz
Czekamy... sam jestem ciekaw, jak będzie wyglądało zachęcająco to może zrobię na L520 siostry.
Odpowiedz
Poczekam na OTA...
Odpowiedz
W ustawieniach dźwięku SMS są teraz wszystkie nasze pliki dźwiękowe z folderu dzwonki ,osobnych ustawień głośności nie ma.
Doszedł tryb samochodowy zamykanie apek po naciśnięciu X, blokada obracania ekranu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jest jeszcze tłejk jak jedziesz samochodem to do osoby dzwoniącej wysyłane jest powiadomienie że prowadzisz samochód i oddzwonisz póżniej Grin
a właśnie aktywowany jest także Bluetooth 4.0 Wink
Odpowiedz
Teraz to już każdy może sieknąć sobie update do GDR3:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Każdy z kontem developerskim, jak pobierzesz ta apke musisz się zalogować Tongue
Odpowiedz
Z kontem developerskim nie ma problemu Wink
Cytat:
Aby dołączyć do programu wystarczy spełnić jeden z trzech warunków:
- mieć odblokowany telefon (developer-unlocked)
- być zarejestrowanym deweloperem Windows Phone Store
- być zarejestrowanym użytkownikiem Windows Phone App Studio (polecamy tę opcję, rejestracja przebiega bardzo szybko i jest bezpłatna)
Odpowiedz
Brat zamówił sobie kolejną Lumię Smile
To są jednak genialne telefony.
Odpowiedz
Przyszła dzisiaj Lumiaszka 720 i powiem tak... chwila używania i znowu jest "zakochanie w Nokii". Nie wiem jak oni to robią, ale ta bryła, wykonanie, to jak wszystko jest przedstawiane... no po prostu chce się mieć i korzystać. Gdy jednak zacząłem ustawiać, instalować itd. przyszedł zimny prysznic... Jest tak sobie, do tego sporo wolniej niż na Nexusie (w życiu bym nie podejrzewał, że tak stwierdzę o WP, no ale jednak).
Czy zostanie ze mną na dłużej? Szczerze wątpię... aktualnie używam wielu usług tak od MS jak i od Google. Na Androidzie nie mam z tym problemów, bo MS wypuszcza tam swoje aplikacje, a i te firm trzecich pozwalają na używanie ich rzeczy (np. kapitalny Solid Explorer, manager przez którego mam szybki dostęp do SkyDrive). Na WP problemy mam, najbardziej boli brak Google+, który dla mnie osobiście jest znacznie ważniejszy niż Facebook (wiem, przynudzam już tym, ale tak jest, naprawdę!). Tapatalk to żart, Lastpass co chwila wymaga ponownego logowania, nie ma też Chrome i tej jego synchronizacji, do której już się przyzwyczaiłem... Od przybytku głowa nie boli, a na Nexusie mogę wrzucić i 100 aplikacji, a działa dobrze (tu porównuję do innych andriodow, bo że na wp jest ok to sprawa jasna), więc...

Byłoby ok, ale sam sobie za dużo zrobiłem problemów używając rzeczy od Google.. Może dopiero mocne przywalenie reklamami spowoduje, że przejdę na Outlooka i spółkę... może. Póki co chyba poużywam kilka dni Lumii a potem powiem jej pa pa. Tabletowi z Androidem też, a później Nexusowi... aby kupić jego następcę Smile
Odpowiedz
Łukaszu, jesteś bardziej niezdecydowany od większości kobiet na tym łez padole... Grin
Chodź do nas, zostaw Googla i przejdź na ekosystem Microsoftu Smile
Odpowiedz
Nie zgodzę się... Nexusa używam od ładnych kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nowy wydaje się poprawiać błędy starszego modelu, zachowując te same wymiary, więc... why not?
A WP? Korciło, kusiło mnie kilka osób aby spróbować, ale podchodziłem bardzo sceptycznie... nie zawiodłem się na przeczuciu.

A ekosystem... wiesz ile ja ze sobą walczyłem w kwestii tego, który wybrać? To walka bez sensu... bo one się wzajemnie uzupełniają, po prostu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości