Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
#61
HTC 8s/x otrzymują właśnie aktualizacje do GDR2. Nie wszystkie, wiadomo od operatora to też zależy. Ja od T-Mobile w 8X jeszcze nie mam Sad
Odpowiedz
#62
Będę miał w przyszłości wydatki, więc zamiast L720 wziąłem budżetową L520.
Jestem na razie zadowolony i zaskoczony "uberpłynnością" systemu no i tym pięknem w każdym detalu ^^
Odpowiedz
#63
WP na każdym smartfonie chodzi całkowicie płynnie , nie ma tu mowy o jakiś lagach.
Odpowiedz
#64
Mam 1GB transferu miesięcznie, czy jeśli jestem w domu i korzystam z WiFi to telefon automatycznie korzysta z sieci bezprzewodowej? Chciałbym korzystać z transferu na mieście, gdzie nie ma hotspota <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#65
Tak, chociaż o ile dobrze pamiętam, to w kilka minut po zablokowaniu wifi się usypia (albo jest i od tego opcja, musiałbym zajrzeć w L520 siostry), bo na pewno miała być.
Odpowiedz
#66
@up
Da się to wyłączyć
Odpowiedz
#67
Chyba o to chodzi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#68
Jak ktoś posiada HTC 8X niech nie aktualizuje bo urządzenia się brickują przy odtwarzaniu muzyki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz i jak z tym ekranem w 520 ? większość testerów narzeka na niego.
Ktoś na grupie WP central pisał że L520 nie dostanie jakiegoś bajeru w AMBER

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#69
Hmm ciężko jest mi się określić po przesiadce z N95 8GB (gdzie ekran po prostu był i działał i jakoś nie zwracałem uwagi na jakość obrazu), ale jedyne co zauważyłem to to, że ekran bardzo zbiera ślady palców. Ogólnie jestem zadowolony, 4 cale to idealny dla mnie rozmiar. O kolorach nic nie powiem, może tylko jasność jest taka "dziwna".

--
Ogólnie to z tą Nokią podziałam jakieś pół roku, najwyżej ją sprzedam lub oddam mamie. Sam kupię sobie wyższy model.
Odpowiedz
#70
Działa wam YouTube od Microsoftu? U mnie pojawia się "wystąpił jakiś błąd, ale nie wiadomo jaki" Tongue
Odpowiedz
#71
Zainstaluj metrotube ma wiecej funkcji i można pobierać filmy.
Odpowiedz
#72
Nie dość że MS wydało poprawioną aplikacje to Google dalej swoje

Kod:
http://wpworld.pl/29386/google-blokuje-nowo-wydana-przez-ms-aplikacje-youtube/
Odpowiedz
#73
Jak już wspomniałem w SB, mam zamiar "przesiąść się" na WP Wow ale niestety wciąż sporo znajomych korzysta z Androida i tu pytanie: czy jest jakiś sensowny klient Google Talk/Hangouts na WP?
Znalazłem coś takiego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale nie wiem czy to w ogóle działa. Korzystał ktoś może?
Reszta z tego co znalazłem w sieci, to jakieś protezy.
Odpowiedz
#74
IM+ teoretycznie obsługuje Google Talk ale nie wiem czy wszystko działa bo wielkie G pozamykało i poprzerabiało swoje protokoły.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#75
No to trudno. Jakoś to przeżyję, bo w razie czego jest jeszcze WhatsApp.
Odpowiedz
#76
Jest jeszcze Skype, Viber dostepne są apki dla większości komunikatorów tylko z wynalazkiem googla są problemy.
Odpowiedz
#77
ktośtam napisał(a):Jak już wspomniałem w SB, mam zamiar "przesiąść się" na WP


Wow

Piekło zaiste zamarzło...
Odpowiedz
#78
Żarty sobie robi, nie wierzę żeby Ktoś tak nagle i od tak przeszedł na WP.
Odpowiedz
#79
[Cham mode ON]
Może podczas pobytu we Francji zapatrzył się w ludzi ze stylem i elegancją, którzy w rękach nie mieli plastikowych Samsungów z Androidem Grin
[Cham mode OFF]

A tak na serio.
Jeżeli faktycznie się zdecyduje, to ciekawy jestem co... mam nadzieję tylko, że nie Ativ, bo chociaż cenowo jest ok, tak reszta raczej słaba, z podejściem do aplikacji na czele.
Odpowiedz
#80
Pisałem przecież, że zamawiam Lumię 925.
Szybki edit: ZAMÓWIŁEM Wow
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości