Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
Nie mi chodzi o to jak proponuje zapamiętać hasła do aplikacji metro: twitter, nextgen reader np. czy działa to później pomiędzy telefon-system.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
W kwestii tego podglądu godziny, kalendarza i powiadomień na ekranie blokady - mówiliśmy o baterii i amoledzie, ale w gruncie rzeczy, to chyba nie samo podświetlanie pikseli zjada energię, a to, że w pewnym ustawieniu ("podejrzyj") włączony jest czujnik ruchu w przedniej soczewce. Czy jak to tam nazwać. Po uniesieniu ręki nad telefonem wyświetlają się powiadomienia, ale czujnik musi cały czas pracować. Dobrze to wymyśliłem?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Ja tam mam jednego winowajcę odnośnie baterii, a różnica jest potworna -> zasięg 3G. W domu stalowy dach robi swoje i skacze między 2-5 kresek jak się przechadzam między pokojami, a w robocie na pustkowiu (mimo, że nadajniki widać przez okno, jednak zabudowa stalowa) to już dramat istny. Telefon raz ma zasięg 3G, raz 2G i to ciągłe przełączanie go zabija. Kiedy mam 2G to spokojnie wytrzymuje 1,5 dnia, a że w pracy i tak nie mam czasu z niego korzystać to mi nie przeszkadza wolny internet, a jak chcę szybciej to jakoś nie przeszkadza mi przełączyć sieć na 3G.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Moze mi ktos wyjasnic czy jesli kupie karte pamieci to poszerzy ona pamiec wbudowana?Czy moze to bedzie "osobna" pamiec.Chodzi mi o to czy mozna instalowac programy albo gry na kupionej karcie pamieci.Wybaczcie za glupie pytanie ale to moj dopiero pierwszy smartfon i nie bardzo sie znam na tym.Mam Lumie 820.
Odpowiedz
Tak, możesz instalować programy i gry na karcie pamięci. Trzeba tylko wybrać w ustawieniach instalowanie apek na karcie.
Odpowiedz
Nie znalazłem żadnej oficjalnej informacji o dacie dostępności oficjalnych aktualizacji HTC 8S do Windows Phone 8.1... Ktoś coś wie w temacie? Chodzi mi o oficjalną, ogólnodostępną aktualizację, żadne "devy".
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Ludzie, nie opłaca się już brać 925. W morele 925 kosztuje 1179,00 zł , zaś 1020 1339,01 zł . Moim zdaniem warto dorzucić te dwie stówy i mieć wyczesaną Lumię z potwornym aparatem. Wow!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kwestia gustu. Ja tam swojej Lumi 925 na 1020 bym nie zamienił.
Odpowiedz
Dobra, tak by the way mam jednak Lumię 920, nie 925. Kupiłem ją za gotówkę, 925 miałem wziąć na raty ale bank odmówił Cool... może dlatego że mam kredyt studencki?

Trochę przeszkadza rozmiar i waga, jak siedzę na krześle (czy to na auli czy w autobusie) to muszę się męczyć z wyjmowaniem telefonu z kieszeni. Grubość Lumii to 11mm :o, więc to cegła. I na nowy rok chyba wymienię na coś lżejszego.
Odpowiedz
Operatorzy zaczęli wrzucać 735. Stąd jej cena powinna zacząć się zmniejszać.
Odpowiedz
Jak już niektórzy wiedzą... Skasowałem 925 i jestem na etapie zakupu 735. No i teraz mam pytanie, jako iż będzie to mój pierwszy telefon kupiony poza przedłużeniem umowy. Kiedy ktoś sprzedaje aparat na allegro, to jaka jest szansa, że jeśli nie jest otwarcie napisane, że telefon pochodzi z salonu np. Play, T-Mobile, czy Plus, to ogólnie jest bez brandu? Czy można 735 kupić w detalu? Potrzebuję albo z Orange albo właśnie czystą. Inne wylyź.

EDIT: Mam już. I bez brandu i z pełną gwarancją od dnia zakupu, super. Zobaczymy jakie będzie porównanie i jakie odczucia względem starszej 925...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Aaa Lumia 735 to telefon do samojebek Grin.

Poza tym propsy za zmasakrowanie L925 Smile
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Aaa Lumia 735 to telefon do samojebek
No... Frontowy aparat ma sporo lepszy, ale kosztem głównego. Tyle też tych zdjęć robię, że różnicy pewnie nawet nie odczuję specjalnie Grin

Eugeniusz napisał(a):Poza tym propsy za zmasakrowanie L925
Dziękuję. Moralnie dotknąłem dna... Trudno, za głupotę się czasami płaci. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że za 925 zapłaciłem tylko 24,00 zł.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Niedawno bylo tak, ze brand mial tylko Orendz. Co do Lumi ogolnie to nie balbym sie brandu nawet jesli jest, bo systemu tego nie mozna za bardzo zmieniac wiec co najwyzej bedziesz mial dodatkowe tapety. 735? Dla mnie obecnie super gdyby aparat tylni mial 100mpx kosztem przedniego ale i tak dobry wybor. Taka mala rada. Jak chcesz miec pewnosc to wyszukaj na Allegro telefon w Twoim miejscu zamieszkania i dzwon do goscia. Powiedz 400 i Panie zabieram hehe. Powodzenia.
Odpowiedz
Można w jakiś sposób zresetować Lumię 925 bez ekranu?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Witam,

Hard Reset Nokia Lumia 520/525/530, 620/625/630/635, 720/730/735, 820/830, 920/925/928/930

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


albo tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacenty
Odpowiedz
nikita napisał(a):Można w jakiś sposób zresetować Lumię 925 bez ekranu?

Witam,

po dokonaniu Hard Reset telefon bedzie "czysty", wystarczy ze odpowiednio dlugo bedziesz trzymal odpowiednie przyciski, nie musisz widziec co sie pokaze na ekranie jezeli jest rozbity

Pozdrawiam serdecznie

Jacenty
Odpowiedz
Dla kobiety, z 8.1 od razu najlepiej, która lumia nie jest ani za droga ani zawodna i ma fajny aparat, pytam bo numerki już mi się mylą, 720 jest takim modelem? 530? 535?
Odpowiedz
Moja żona ma 520, ale już wiem że brakuje jej jednak drugiej kamerki, poza tym trochę można się pogubić, bo przypadkiem można włączyć serię zdjęć. Ale jako sam aparat wydaje mi się funkcjonalny i prosty w obsłudze. Teraz są nowsze modele, ale nie mam orientacji, co prezentują sobą.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Dzięki ichito za expresową wypowiedź!

Kurka patrzę 720 ma 512MB...mało

Jej następca?
Odpowiedz
Lumia 535 bardzo ciekawie się prezentuje - 5-megapikselowy aparat z autofocusem, 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci wewnętrznej i Gorilla Glass 3 za ok. 500-600 złotych.
Więcej informacji tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości