Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
nikita napisał(a):Nillkin Shield bardzo ok. Jedyne co, to mam wrażenie, że po większym upadku i tak spadnie z telefonu Smile
Korekta! Obudowa po upadku z wysokości pasa nie zsunęła się z telefonu. Duży plusik.

korbennn napisał(a):Która Lumia z tych NAJ ma najwytrwalszą baterię?
NAJ-tańszych? NAJ-mocniejszych sprzętowo? NAJ-większych/mniejszych? Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Naj-lepszych? Wink

nie, nie najtańszych na szczęście Smile
Odpowiedz
Ze starszej generacji Lumia 720 (mid), z nowszych egzemplarzy chyba 930 (high).
Odpowiedz
Wczytałem się w temat, 930 jednak za droga dla mnie i 2 dni to sukces dla jego baterii.

Mało. kurde. mało

A jak Wasze wrażenia z 1520 wypadają w ogólnym rozrachunku przemyślunku?
Odpowiedz
Jestem ostatnio ofiarą ciekawej przypadłości. Mianowicie, podłączam telefon do oryginalnej ładowarki i otrzymuję komunikat o tym, że ładownie baterii jest powolne, ponieważ nie używam oryginalnej ładowarki. Skutkuje to ładowaniem baterii około 4-5 godzin, gdzie normalnie powinna być naładowana w około 3 :c

EDIT: Tudzież inaczej... Owszem, przyczyną może być zanieczyszczone gniazdo micro USB, ale jeśli skorzystałem przypadkowo z opcji "nie wyświetlaj komunikatu ponownie", to jak go przywrócić, żebym po przeczyszczeniu gniazda wiedział, że już jest ok? Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Prosto, nie można już dostać swobodnie 1520.

Na planie zostaje 830 i nowość - 640/ 640 XL. W tej ostatniej smaczku dodają aparat, gabaryty, bateria.
Odpowiedz
Mam wrażenie 640 będzie średniakiem, dobrym, ale średniakiem.

830 czy 930 - którą byście wybrali?
Odpowiedz
930.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
korbennn napisał(a):Mam wrażenie 640 będzie średniakiem, dobrym, ale średniakiem.
Przecież takie było założenie Smile

korbennn napisał(a):830 czy 930 - którą byście wybrali?
Cóż... Ja bym miał ciężko wybrać. Oczywiście wiadomo, że 930 ma lepsze podzespoły, ale osobiście jakoś bardziej podoba mi się 830. No i jest nowsza Wink Bardziej jednak zastanawia mnie jedna rzecz... Skąd tak duża różnica w cenie pomiędzy 735 a 830, skoro 735 ustępuje "lepszej" siostrze jedynie aparatem i wbudowaną pamięcią. Przecież nawet ekran 735 wydaje się być lepszy, nawet bateria lepiej dobrana pojemnościowo do parametrów urządzenia. Chyba że sam design to dobrych kilka stówek różnicy.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Cena za 830 w stosunku do parametrów jest dość wygórowana w stosunku do 730/735. Apropos 1520 widziałem chyba niedawno w Media Markcie.
Odpowiedz
W jednym sklepiku jest, lecz zielona [wywyinowana cena przez kolor nie dla mnie], w drugim pan już tydzień sprowadza dla mnie, a w trzecim jest black eko box, którego się ''boję''.

Muszę kupić w tym tygodniu, do pracy niezbędne, szczególnie teraz kiedy dostałem 4gb neta/ msc Smile
Odpowiedz
nikita napisał(a):Jestem ostatnio ofiarą ciekawej przypadłości. Mianowicie, podłączam telefon do oryginalnej ładowarki i otrzymuję komunikat o tym, że ładownie baterii jest powolne, ponieważ nie używam oryginalnej ładowarki. Skutkuje to ładowaniem baterii około 4-5 godzin, gdzie normalnie powinna być naładowana w około 3 :c

EDIT: Tudzież inaczej... Owszem, przyczyną może być zanieczyszczone gniazdo micro USB, ale jeśli skorzystałem przypadkowo z opcji "nie wyświetlaj komunikatu ponownie", to jak go przywrócić, żebym po przeczyszczeniu gniazda wiedział, że już jest ok? Smile

Spróbuj w ustawieniach w USB bo tam jest taka opcja odnośnie informowania o wolniejszym ładowaniu.
Odpowiedz
Snajpiq napisał(a):Spróbuj w ustawieniach w USB bo tam jest taka opcja odnośnie informowania o wolniejszym ładowaniu.
Zniszczyłeś system Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Spoko. Przypadkiem trafiłem.
Odpowiedz
Jednak padło na L930, pożegnałem N8.

Można zadawać pytania mądre i mniej mądre też Wink
Odpowiedz
Mam dziś problem z synchronizacją konta Microsoft z Lumii. Dodać drugiego też nie mogę. Wczoraj wieczorem było ok. Konto Google działa dobrze.
Odpowiedz
Snajpiq napisał(a):Mam dziś problem z synchronizacją konta Microsoft z Lumii. Dodać drugiego też nie mogę. Wczoraj wieczorem było ok. Konto Google działa dobrze.
Ja mam takie klocki na komputerze - systemowa poczta wyświetla w prawej górnej części ekranu informację użytkownik niedostępny: [...]@outlook.com. Nie wiem co jest przyczyną problemu... Może to ma coś wspólnego ogólnie z usługą, więc na razie bym się tym nie przejmował póki co Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Pewnie coś u nich. Dzięki za info.
Odpowiedz
Outlook.com ma dzisiaj przejściowe problemy.
Odpowiedz
Już działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości