komputer nie chce się włączyć
#21
Street napisał(a):Podaj budżet i moc jaka Cię interesuje coś pomyślimy Smile

150zł max a moc hmm ja wiem mówiliście ze 350W 400W
a tymczasem temperatura rdzenia jeden 57''C rdzeń dwa 55 stopni
Odpowiedz
#22
szukajek napisał(a):
KaMiL napisał(a):Modecomy?... W życiu.
.
ale modecony są na białej liście na elektroda.pl Suspicious

Na przykład seria Feel jest felerna.

Ze swojej strony polecam Chieftec i OCZ.
Odpowiedz
#23
Modecomy I i II to kompletne gowno, III sa juz lepsze, seriw Carbon takze, natomiast ja w zyciu bym nie kupil teraz Modecoma, jesli w podobnej cenie sa znacznie pewniejsze zasilacze.
Wez tego Fortron Hexa 400W, swietny zasilacz w tej cenie i pewna marka.
Odpowiedz
#24
dlaczego z tym muszą być takie problemy mogłem kupić za 30zł używkę na allegro a zachciało mi się opinii Smile hyyyy
@ KaMiL on jest z dostawą za prawie 2 stówki za grubo :/
Odpowiedz
#25

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przesylka kosztuje 70zl? Smile

Mozesz kupic zasilacz za 30zł, nawet możesz byc z niego zadowolony, dopoki np. nie strzeli Ci prąd albo zasilacz bedzie miec gorszy ale to juz Twoj wybor
Odpowiedz
#26
Może ja coś powiem, bo grzeszyłem Suspicious
Powiem tak, lepiej wysupłać teraz więcej (zapożyczyć się nawet) i kupić porządny zasilacz. Miałem Codegena, Megabajta, TakeMe, Powertec czy coś takiego. Efekt? Trzy spalone płyty, trzy zasilacze i jedna karta graficzna.

Brat ma Tagana 350W kupionego w promocyjnej cenie w Komputroniku - działa do dzisiaj, superstabilny i niezawodny.
Odpowiedz
#27
ten net-s.pl co KaMiL podajesz ma całkiem dobre opinie ale też trochę negatywów, to samo ryzyko co na allegro no i mieści się w 150złSmile Niby że w dwa dni wysyłkę mają, ale jak mam coś podobnego kupić za 150zł na mieście w komputroniku to wole mieć go od razu niż czekać nie wiadomo ile. Myślę że nie ma sensu kupować droższego zasilacza bo ten mój komputer do nowych nie należy i nie jest specjalnie wypasiony
Dziękuje za znalezienie sklepu będę miał go na oku Smile
Odpowiedz
#28
Net-s? To bardzo dobry skleo, kupowalem tam pare rzeczy i nie mam zastrzezen.
Odpowiedz
#29
KaMiL napisał(a):Net-s? To bardzo dobry skleo, kupowalem tam pare rzeczy i nie mam zastrzezen.
wychodzi za tego co polecasz 149zl a czy można go porównywać z tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy FORTRON PC HEXA jest lepszy?
Odpowiedz
#30
Do 150 zł to jest nawet Seasonic do kupna, ten Fortron, OCZoraz parę modeli Chiefteca. Poczytaj o kablach czy Ci pasują oraz może masz w pobliżu w coś w promocji.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#31
Po przejrzeniu kilku ofert moje propozycje dla Ciebie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oba zasilacze posiadają niezbędne atesty i zabezpieczenia.. Ten 2gi aż 10. Jak dla mnie sprawa zamknięta Grin

Cytat: Zasilacz posiada 10 systemów ochrony:
UVP, OVP, OCP, OTP, OPP, OLP, SCP, NLO, PFP, TCP
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#32
Posiadam Tacens RADIX IV ale moja uwaga pozostaje ciągle aktywna! Sprawdź długość kabli czy Ci nie zabraknie w obudowie. Tacens ma dość krótkie i nie nadaje się do każdej budy.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#33
no superSmile
@Street wielkie dzieki bo te sklepy internetowe mnie już denerwują nie odbierają telefonów nie odpisują na maile, więc powiadasz że ten 2gi ma wszystko to czego mi trzeba te całe złącza molexy saty ?Smile i za 115zł to można braćSmile

@buri nie pisze na aukcji ile cm mają jego kable dopytam się i też dziekuję

aha... jak się nazywa to złączę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Odpowiedz
#34
Bierz tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Sam mam go już ze 2 tygodnie. Polecam.
Na przyszłość polecam ta stronkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#35
Na zasilaczu nie warto oszczędzać. To najważniejszy i bardzo niedoceniany element komputera. Niewielu ludzi wie, że tak naprawdę producentów zasilaczy jest kilku (m.in. Delta, Seasonic, Fortron, Sirtec), natomiast większość znanych marek to po prostu rebrandowane zasilacze konkretnych producentów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie warto oszczędzać na mocy - przy modernizacji komputera, przy zasilaczu "na styk", potrzebny będzie kolejny wydatek. Lepiej kupić coś droższego raz i mieć spokój na dłużej. Osobiście od lat jestem wierny Seasonic i mogę je szczerze polecić <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#36
To złącze na zdjęciu to ATX12V/EPS12V (4-pin) zasilające procesor.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#37
kupione Zasilacz Tacens RADIX III 420W 85+ 12dB Gw Nowyoby pasował Suspicious dzwoniłem do nich i podobno kable mają 30cm i te wszystkie złącza sata i molexy
więc dziękuję wszystkim za rady i pomoc, w piątek zobaczmy czy to rozwiąże mój problem
Odpowiedz
#38
Na prawdę dobry wybór Smile trzymamy kciuki
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#39
no już zamontowany, cichutki wszystko ładnie pyka nawet diody świecą Smile temperatury w normie, napięcie też (everest:http://i.imgur.com/L8pNs.jpg )
powinno być dobrze wcześniej 2 dni śmigałem na pożyczanym zasilaczu i nie było żadnych problemów
dziękuje wszystkim za pomoc i rady Smile
cześć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości