Jaki komunikator internetowy wybrać ?
#21
Polecam kadu
Odpowiedz
#22
A ja polecę Mirandę. Po wstępnej konfiguracji bryka aż miło.
Odpowiedz
#23
PascalHP napisał(a):Bądź doinstalujesz wtyczkę cukiereczki.Smile
Kod:
http://beherit.pl/aqq/banner-killer


Choć od siebie polecam WTW. Wink


Albo dodając odpowiednie wpisy do pliku hosts Smile

Polecam Miranda lub Kadu.
Odpowiedz
#24
Witaj!

WTW jest najlepszym wyborem.
Odpowiedz
#25
Polubiłem WTW. Ciekawy, bez zbędnych opcji, chociaż mimo tej prostoty jeszcze gubię się w konfiguracji i denerwuje mnie dodawanie kontaktów. Pamiętam jak z dwa lata temu jeszcze korzystałem z Gadu-Gadu - jeden, ewentualnie dwa kilki i jest, a tu...
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#26
Obecnie też zainstalowałem sobie wtw lecz z każdym uruchomieniem zastanawiam się czy nie powrócić na aqq..
Obecnie weszła jakaś dobajerzona wersja "AQQ 2.4.2 Mystic Build 10" cytując:

Cytat: Najnowsza wersja stabilna w której wprowadzono rozbudowany kreator początkowych ustawień, połączony z kreatorem kont sieciowych. Dodatkowo możemy włączyć stałą widoczność danego kontaktu oraz tryb VIP, który pomija sortowanie i wyświetla wybrany kontakt na samej górze listy. Komunikator AQQ od tej wersji uruchamia się znacznie szybciej, poprawiono bardzo dużą ilość problemów jakie zgłaszacie na Bugliście naszego forum oraz rozbudowano SDK dla deweloperów wtyczek. Zachęcamy do aktualizacji!
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#27
Ja jeszcze używam Pidgina. Prosty aż oczy bolą ale ma dla mnie jedną dużą zaletę. Można skonfigurować 2 konta i ustawić znajomych tak aby dla obu kont wyświetlali się na raz.
Odpowiedz
#28
Wiem, że temat jest stary, ale wszedłem dziś na stronę WTW i...

AQQ się rozwija dynamicznie, posiada nową uproszczoną stronę internetową; obecnie jest najlepszym komunikatorem dla polskiego użytkownika sieci.

A co się dzieje z WTW? Kilka miesięcy temu zapowiadano rewolucję, powstała nowa strona internetowa, zapowiedziano program dla platform innych niż Windows. I co?
Nic. Od tamtej pory cisza, nie wyszła żadna nowa wersja. Czyżby komunikator umierał?
...
Odpowiedz
#29
Bety się pojawiają. Poza tym Kaworu dyskutuje z ludźmi, ostatnio na Google+ pisał, że to marketing nieco zawalił sprawę z tą zapowiadaną rewolucją tj. za szybko i zbyt hucznie o tym było.
Ponoć w lutym ma się pojawić wersja na Androida.
Odpowiedz
#30
Na forum nie ma żadnych wiadomości o nowych wersjach, brak changelogów. Nawet jeśli komunikator jest rozwijany, to właściwie nie wiadomo co się tak naprawdę zmienia.

Marketing potrafi zepsuć wszystko Sad
...
Odpowiedz
#31
Ja pamiętam kiedyś to co chwile jakaś aktualizacja wtw była a teraz od czerwca nic nowego.
Odpowiedz
#32
Kadu bardzo dobry nie posiadający reklam i pełna zgodnością z GG,a co najważniejsze lekki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#33
zord napisał(a):Ja pamiętam kiedyś to co chwile jakaś aktualizacja wtw była a teraz od czerwca nic nowego.

Dokładnie, dlatego obecna sytuacja nasuwa myśl o porzuceniu rozwoju programu.
Ale poczekajmy do lutego, jak pisze lukasamd, może się coś ruszy.
...
Odpowiedz
#34
Zobaczcie ile osób używa GG a ile AQQ.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mało ludzi wie, że istnieje jakaś alternatywa dla GG.
Odpowiedz
#35
U mnie w pracy cały czas im mówię że jest lepszy ,lżejszy programi laptopy im będą szybciej chodzić. Ale i tak mają to w ( | ) i jadą cały czas na gg.: )
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#36
bardok206 napisał(a):U mnie w pracy cały czas im mówię że jest lepszy ,lżejszy programi laptopy im będą szybciej chodzić. Ale i tak mają to w ( | ) i jadą cały czas na gg.: )

Programy powiny być narzucone odgórnie przez administratora i skonfigurowane pod kątem bezpieczeństwa Grin
...
Odpowiedz
#37
Oczywiście WTW od samego początku i nie widzę innej alternatywy.
Odpowiedz
#38
Mewa napisał(a):Zobaczcie ile osób używa GG a ile AQQ.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mało ludzi wie, że istnieje jakaś alternatywa dla GG.


Tlen trzyma się mocno jak widzę Smile również używam go wiernie i to od 8 lat, ale dość starej wersji. Mimo wszystko brak wysyłania obrazków czy plików wcale mi nie przeszkadza, bo komunikator służy mi do tekstowej rozmowy.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#39
Po wielu miesiącach korzystania z samego czatu Facebooka, wróciłem do ulubionego WTW.
GG + Skype (brak wideorozmów) + Jabber + czat z gry i zostało jeszcze skonfigurować FB Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Komunikator jest bardzo lekki, ma spore możliwości i nie posiada reklam. Wymaga jedynie chwili na zapoznanie się z ustawieniami, choć tak jak Windows 8 - może na początku odstraszać.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aktualizacje niestety nie są opisywane już tak jak kiedyś w programie, z humorem, a informacje o nich zamieszczane są na FB.

Przepraszam za odkopanie tematu.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#40
Kadu (zamiast GG 11) i SkypeWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości