Jaki komunikator internetowy wybrać ?
#1
Obecnie korzystałem z gadugadu. Znacie jakieś lepsze alternatywy dla tego softu ?
Odpowiedz
#2
WTW.
Pierwszy Tongue
Odpowiedz
#3
WTW
Odpowiedz
#4
WTW . Są jeszcze Tlen i aplikacja WapsteraSmile
Odpowiedz
#5
A ten WTW powiadamia jakoś o pojawieniu się nowej wiadomości ? W gg, była ikonka w zasobniku z kopertą i komunikat dźwiękowy.
Odpowiedz
#6
Tak, są powiadomienia ikoną w zasobniku i ewentualnie dymkiem jak sobie ustawisz, ale dźwięki wymagają już osobnego pluginu.
Odpowiedz
#7
Aqq i WTW
Odpowiedz
#8
Jeśli prostota i brak reklam: WTW
Skórki, komunikator od razu gotowy do pracy: AQQ

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#9
W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#10
Kadu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wtyczki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Twoja stara napisał(a):W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.

Nie będzie ich, jeśli... nie zainstalujesz Flash Player for Internet Explorer Smile
...
Odpowiedz
#12
Wymienione już były wszystkie dobre programy. Trza siąść i sprawdzić, który lepiej pasuje naszym wymaganiom.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#13
buri napisał(a):Wymienione już były wszystkie dobre programy. Trza siąść i sprawdzić, który lepiej pasuje naszym wymaganiom.

Nie, nie wszystkie. Brakuje jeszcze Pidgina:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz
#14
preter napisał(a):
Twoja stara napisał(a):W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.

Nie będzie ich, jeśli... nie zainstalujesz Flash Player for Internet Explorer Smile

Bądź doinstalujesz wtyczkę cukiereczki.Smile
Kod:
http://beherit.pl/aqq/banner-killer


Choć od siebie polecam WTW. Wink
Odpowiedz
#15
McAlex napisał(a):Są jeszcze Tlen i aplikacja WapsteraSmile

Tlen umarł, więc nie ma co polecać tej aplikacji Wink
Odpowiedz
#16
+1 dla WTW
Odpowiedz
#17
Wybrałem WTW, tylko muszę sobie ustawić jakieś powiadomienia, bo u mnie jakoś nic się nie pokazuje, jak przyjdzie nowa wiadomość.
Odpowiedz
#18
od razu polecam zarówno do wtw jak i aqq wtyczkę do skypa...
Odpowiedz
#19
Od siebie polecam aqq Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#20
WTW i nic więcej. Prosty, szybki, zoptymalizowany.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości