Ulubione gry
#1
Nie widzę, aby taki temat był. Tak więc zakładam.

Co lubicie, w co gracie i jakie opinie o swoich ulubionych grach macie ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zacznę więc od siebie. Zasadniczo lubię gry o tematyce ekonomicznej, ale i innymi nie pogardzę Smile Szkoda, że nie ukazała się następna część, no ale trudno jakoś przeboleję.
Odpowiedz
#2
Seria Ghotic, TES Morrowind, Oblivion, Stalker jak i również takie klasyki jak RtC Wolfenstein czy MOH AA Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Ulubione serie: Gothic, Baldurs Gate, Naverwinter Nights, Disciples, Age of Wonders, Civilization, Empire Earth.

Choć już rzadko grywam, to najchętniej w cRPG i strategie, szczególnie turowe: Battle for Wesnoth, Trackmania United, Medal of Honor Alied Assault, Far Cry, Serious Sam Second Encounter, Medieval II Total War, Civilization IV, Neverwinter Nights, Disciples II oraz gry Indie.
...
Odpowiedz
#4
Hmm
Moje ulubione to Heroes III, Call of Duty: United Offensive, Sudden Strike 2 z niemieckim modem RWM, Red Alert (ogólnie cała seria C&C) 1 i 2, OpenTTD, Colin.
Odpowiedz
#5
Eugeniusz napisał(a):ogólnie cała seria C&C

Ach, cudowne gry. Mi szczególnie zapadł w pamięci pierwszy Tiberian Sun, z tego względu, że była to pierwsza gra z serii Command & Conquer w jaką zagrałem.
...
Odpowiedz
#6
Hm....
Seria Jagged Alliance
Civilization 3 - IMO najlepsza część serii (grałem we wszystkie)
Quake 3 / Quake Live
Supreme Commander
Cossacks + dodatki (dwójka mi się nie podoba)
AoE2 (głównie single i kampanie)
Half-Life 2 + oba epizody, czekam na 3
Borderlands - najmłodsza gra z tego grona, ale już uważam ją za świetną
Portal 1 & 2


Hm.. ogólnie długo by wymieniać, na pewno świetnie wspominam również World in Conflict, Mafię, GTA VC... ale to do pierwszych dwóch tytułów wracam regularnie.
Odpowiedz
#7
Ciągle w grze: CoD MW2, CoD MW3, Black Ops, BF3 Smile // only multiplayer
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#8
Dawne czasy się przypominają, ale.... Baldur''s Gate, Diablo i Neverwinter Nights Smile
Odpowiedz
#9
Dawniej kiedy miałem ieco więcej czasu, to namiętnie ciąłem w FPS-y wszelkiej maści - od skromniutkich gierek w stylu pierwszego Wolfensteina, poprzez pierwszego Dooma, Duke Nukem 3D, Blooda, Turoka, Unreala, Half-Lifa do jego drugiej wersji (wciąż uważam, że ta gra jest właściwie bezkonkurencyjna)...były też oczywiście NOLF, Far Cry, Deus Ex, Serious Sam i obowiązkowy PainKiller. Lata temu jedyna grą z innej kategorii, która mnie przykuła do komputera był Grimm Fandango, obecnie już 14-letnia gra, która do tej pory jest uważana za jedną z najlepszych przygodówek w historii.
Teraz ze względu na braki czasowe dziubię gry gierki on-line różnej maści - od strzelanek do gierek typu "tower defense".
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości