SafeGroup
Ulubione gry - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Ulubione gry (/thread-5651.html)



Ulubione gry - rafikrafiki - 03.10.2012

Nie widzę, aby taki temat był. Tak więc zakładam.

Co lubicie, w co gracie i jakie opinie o swoich ulubionych grach macie ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zacznę więc od siebie. Zasadniczo lubię gry o tematyce ekonomicznej, ale i innymi nie pogardzę Smile Szkoda, że nie ukazała się następna część, no ale trudno jakoś przeboleję.


Re: Ulubione gry - Street - 03.10.2012

Seria Ghotic, TES Morrowind, Oblivion, Stalker jak i również takie klasyki jak RtC Wolfenstein czy MOH AA Smile


Re: Ulubione gry - preter - 03.10.2012

Ulubione serie: Gothic, Baldurs Gate, Naverwinter Nights, Disciples, Age of Wonders, Civilization, Empire Earth.

Choć już rzadko grywam, to najchętniej w cRPG i strategie, szczególnie turowe: Battle for Wesnoth, Trackmania United, Medal of Honor Alied Assault, Far Cry, Serious Sam Second Encounter, Medieval II Total War, Civilization IV, Neverwinter Nights, Disciples II oraz gry Indie.


Re: Ulubione gry - Eugeniusz - 03.10.2012

Hmm
Moje ulubione to Heroes III, Call of Duty: United Offensive, Sudden Strike 2 z niemieckim modem RWM, Red Alert (ogólnie cała seria C&C) 1 i 2, OpenTTD, Colin.


Re: Ulubione gry - preter - 03.10.2012

Eugeniusz napisał(a):ogólnie cała seria C&C

Ach, cudowne gry. Mi szczególnie zapadł w pamięci pierwszy Tiberian Sun, z tego względu, że była to pierwsza gra z serii Command & Conquer w jaką zagrałem.


Re: Ulubione gry - Konto usunięte - 03.10.2012

Hm....
Seria Jagged Alliance
Civilization 3 - IMO najlepsza część serii (grałem we wszystkie)
Quake 3 / Quake Live
Supreme Commander
Cossacks + dodatki (dwójka mi się nie podoba)
AoE2 (głównie single i kampanie)
Half-Life 2 + oba epizody, czekam na 3
Borderlands - najmłodsza gra z tego grona, ale już uważam ją za świetną
Portal 1 & 2


Hm.. ogólnie długo by wymieniać, na pewno świetnie wspominam również World in Conflict, Mafię, GTA VC... ale to do pierwszych dwóch tytułów wracam regularnie.


Re: Ulubione gry - kapitan zawada - 03.10.2012

Ciągle w grze: CoD MW2, CoD MW3, Black Ops, BF3 Smile // only multiplayer


Re: Ulubione gry - Miquell - 03.10.2012

Dawne czasy się przypominają, ale.... Baldur''s Gate, Diablo i Neverwinter Nights Smile


Re: Ulubione gry - ichito - 04.10.2012

Dawniej kiedy miałem ieco więcej czasu, to namiętnie ciąłem w FPS-y wszelkiej maści - od skromniutkich gierek w stylu pierwszego Wolfensteina, poprzez pierwszego Dooma, Duke Nukem 3D, Blooda, Turoka, Unreala, Half-Lifa do jego drugiej wersji (wciąż uważam, że ta gra jest właściwie bezkonkurencyjna)...były też oczywiście NOLF, Far Cry, Deus Ex, Serious Sam i obowiązkowy PainKiller. Lata temu jedyna grą z innej kategorii, która mnie przykuła do komputera był Grimm Fandango, obecnie już 14-letnia gra, która do tej pory jest uważana za jedną z najlepszych przygodówek w historii.
Teraz ze względu na braki czasowe dziubię gry gierki on-line różnej maści - od strzelanek do gierek typu "tower defense".