Zabezpieczenie komputera - pomóżcie w wyborze.
#41
Porównując z tym zestawem, mój zestaw to ziemianka... (tylko OA Premium... Wink)
:o
Odpowiedz
#42
rafikrafiki napisał(a):Kto pamięta moje pierwsze posty na forum i moją ochronę w podpisie. To wcale nie powinien się dziwić z takiej ochrony. W końcu słynę z tworzenia schronów przeciw atomowych

Pytanie: po co?
Mając głowę na karku, to wystarczy sam MSE.
Odpowiedz
#43
rafikrafiki jakaś grupa hakerów się na Ciebie szykuje.Question
Odpowiedz
#44
To przestań z tego słynąć, bo to istna głupota Grin Wywal MBAM Pro i NoVirus Thanks.
Odpowiedz
#45
Czasami się zdarza, że MBAM PRO wykryje coś czego nie wykryją oba pozostałe programy AV. Z racji tego, że odwiedzam różne stronki, a często zapominam o sandboxie ten zestawik sprawdza się dobrze. No cóż każdy ma jakiegoś hopla Grin

Rozważnie korzystając z komputera można również z FilemedicemCoolAle czasami lubię nierozważnie.
Odpowiedz
#46
TASMAN napisał(a):Plus żelbetową zaporę powinno być skrajnie bezpiecznie coś jak schron przeciwatomowyCool


DobreSmile ja bym polecił jeszcze co jakiś czas odłączanie internetu, to dodatkowo pomoże w ochronie kompa, została jeszcze kwestia ochrony kompa przed samym sobą, proponuje dłuższe przerwy w użytkowaniu kompa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#47
rafikrafiki napisał(a):Ale czasami lubię nierozważnie.

PEBKAC Cool
Odpowiedz
#48
A szyfrowanie dysków?
Odpowiedz
#49
brakuje jeszcze EMET''aTongue
Odpowiedz
#50
Usuń folder Windows z dysku C:, żadne systemowe pliki nie zostaną zainfekowane.
Odpowiedz
#51
Dobra bo temat zbacza na zły tor.Czyli zostawiasz tak jak jest?
Odpowiedz
#52
Tak, na razie niechaj tak pozostanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zawsze można coś zmienić. Najlepsze jest to, że ten zestawik nie spowalnia kompa. Wszystko idealnie ze sobą współgra Smile
Odpowiedz
#53
Taa i jeszcze stalowe gacieGrin

Nie mogłem się powstrzymać Grin

A tak na poważnie, to każdy instaluje, co chce.
Odpowiedz
#54
rafikrafiki ile Ci to wszystko zabiera pamięci tak orientacyjnie.
Odpowiedz
#55
Eryk42 napisał(a):rafikrafiki ile Ci to wszystko zabiera pamięci tak orientacyjnie.


Tak na oko to jakieś 120 MB w spoczynku.

Dodano: 28 wrz 2012, 19:09

Postanowiłem dodać do zestawu ZeroVulnerabilityLabs ExploitShield Beta. Tylko w celu sprawdzenia. Dzisiaj pojawił się problem. Uruchamiałem linki malware w piaskownicy SB, aby sprawdzić jak taka ochrona się spisuje i nagle system się zawiesił. Po restarcie wszystkie programy zabezpieczające przestały działać. Avira się uruchomiła, ale parasolka była zamknięta. Większość programów nie chciała się uruchamiać. Coś się spierdzieliło. Nie wiem co było przyczyną. Musiałem przywracać system z kopi zapasowej. Raczej chyba nie jest możliwe aby jakiś szkodnik przedostał się z piasku ?
Odpowiedz
#56
Nie, ale pewnie wystąpił konflikt. To bardzo możliwe przy takiej ilości programów...
Odpowiedz
#57
Jakiś czas działało bez problemów. Wszystko chodziło ok, aż nagle zawiecha i koniec.
Odpowiedz
#58
Według mnie to mieszanka wybuchowa, kilka godzin działała, aż nagle bum Smile
Nadal chcesz trzymać te wszystkie aplikacje? Wink
Odpowiedz
#59
Chyba jednak poszukam innej konfiguracji.
Odpowiedz
#60
Avira Free + Kingsoft AV 2012 + Comodo FW.

Dodatki do Firefoksa mogą zostać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości