F-secure 2013 wersja finalna
PascalHP napisał(a):Im z niczym ostatnio nie wychodzi...

W sumie...

- Od zawsze korzystają z silnika konkurencji, wcześniej Kaspersky''ego, teraz Bitdefendera.
- Firewalla nie mieli zbyt dobrego, więc się go pozbyli na rzecz integracji z zaporą systemową. Ale, gdy testowałem pakiet IS, to nie widziałem w zaawansowanych ustawieniach firewalla Windows, by F-Secure dorzucał jakieś własne reguły. W konkurencyjnych pakietach jest z tym różnie, więc od biedy można im to wybaczyć.
- Mają problem z zaimplementowaniem skanowania po SSL, innym wychodzi.
- Teraz doszła niedziałająca ochrona bankowości, którą konkurencja wprowadziła dawno temu.

Jedyne co im wyszło, to DeepGuard <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
...
Odpowiedz
Dokładnie preter, tylko DeepGuard.

Zapomniałeś jeszcze o:
- uszkodzonej auto-ochronie (chyba o jej braku) Sad
- zbyt długich menu kontekstowych, które naprawiają od wieków
Odpowiedz
To że korzystają z innego silnika też nie jest jakimś tam minusem.. akurat u mnie FIS o niebo lepiej działa niż Bitdefender i to się chwali.
No a tak jak powiedział preter DG jest kozak Beer
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Już tak nie przesadzaj z tym DeepGuard''em, jest bardzo dobry, ale nieomylny nie jest.
Odpowiedz
Zrobiłem coś szalonego Grin Napisałem do Eugene''a Kaspersky''ego i zapytałem, czy stworzenie silnej auto-ochrony jest trudnym zadaniem...
Pytanie wiąże się z tym, że magicy z F-Secure zajmują się tym problemem ładne kilka miesięcy.
Odpowiedz
Kamil podpierdziela Finoli.. i to Kapsrzakom Tongue ehehe
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
No coś Ty... Napisałem na PW Grin
Odpowiedz
KaMiL napisał(a):magicy z F-Secure zajmują się tym problemem ładne kilka miesięcy.


Magicy z McAfee od 25 lat nie opracowali skutecznej Self- Defense no, ale może jak John wyjdzie na wolność....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości