Telefon za ok. 600 zł
#21
Galactico napisał(a):
kamil10506 napisał(a):Do czego potrzebuję? Do gier, które są coraz bardziej zaawansowane i potrzebują dwurdzeniowych procesorów? Do Flasha, który aby płynnie działać potrzebuje min. 1GHz?


Do gier to służy komputer. Na smartphonie nie zagrasz w Pro Evolution Soccer, czy w Battlefielda 3.

W PES-a nie zagrasz? A to od kiedy? W strzelaninkę typu Battlefield nie zagrasz? A to od kiedy? Czy Ty w ogóle wiesz, jakie aplikacje o gry są tworzone na smartfony?
Odpowiedz
#22
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. A szkoda. Zapytam jeszcze raz. Czy na smartponie zagrasz w Pro Evolution Soccer, w grę o następujących wymaganich:

- Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0GHz;
- Pamięć: 2GB RAM;
- Karta graficzna: z 512MB VRAM i z obsługą DirectX 9.0c i PixelShader 3.

?

No nie.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#23
I... Co to ma do rzeczy?...
Odpowiedz
#24
Dalej nie rozumiesz? Nie porównuj PC do smartphone.Ja nie mówię, że się nie zagra w ogóle. Nie zagra się tak jak na PC.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#25
Słucham?! Kto porównuje PC do smartfona?! Ja, czy Ty?
Na tym kończę dyskusję z Tobą.
Odpowiedz
#26
Ty mówiąc o grach na smartphona. Gry? Może masz na myśli Angry Birds. Ta gra to faktycznie potrzebuje sprzęt.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#27
Galactico jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to po co w ogóle zabierasz głos w dyskusji? Na smartfony są gry i wiele osób jest z nich zadowolonych, jak tobie nie pasuje to się nie udziela, w przeciwnym wypadku będzie warn za posty offtopowe.

A co do telefonu. Z androidem w tej cenie nie ma nic interesującego co działałoby sensownie. Lumia 710 to dobry wybór ale wiadomo, że poza WP 7.8 nie będą miały już aktualizacji. Ja z WP zrezygnowalem bo nie interesują mnie gry, a w innych miejscach było kilka wkurzajacych ograniczeń. Niestety dopiero dosyć drogi tel. z robotem spełnił moje oczekiwania.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#28
800MHz dla Androida starczy w zupełności, jeżeli smartfon będzie leżał wyłączony w szufladzie Cool
Samsung Galaxy S z Androidem w wersji 2.3 potrafił mi przyciąć podczas odtwarzania muzyki i przeglądania internetu jednocześnie a w tle było uruchomione absolutne minimum, więc nie próbuj Galactico cisnąć tu ciemnoty, bo ktoś pomyśli, że piszesz prawdę i będzie rozczarowany, kiedy się z autopsji dowie, że jest inaczej niż tu przeczytał.
Android potrzebuje sporej mocy obliczeniowej, żeby działać płynnie i niestety, nie zagwarantują tego zabawki z najniższej półki.
I jeszcze jedno smartfon > telefon, więc nie służy tylko do dzwonienia, SMS''ów i popitania w jakieś gierki typu wąż. To multimedialna zabawka, która musi udźwignąć ciężar wielozadaniowości i nie chodzi tylko o to, że ma to "jakoś tam działać". Kupujesz taki sprzęt, to ma zapier... jak Bugatti a nie ledwo dyszeć jak zajechany Polonez.
Odpowiedz
#29
@up
Esencja moich wypowiedzi Grin
Odpowiedz
#30
Będę szczery: Galactico jesteś ofiarą marketingu operatorskiego Smile Mój znajomy chce przedłużyć umowę to mu trzeci raz pod rząd od kilku latproponują Nokię E52 i co ma zrobić... Weżmie taniego smartfonika, bo tylko takie będą w abo po złotówce ,a pózniej jak ktoś będzie szukac czegoś porządniejszego, to nie zrozumie intencji... Ale mniejsza.


Borzuck, 710 jest super, ale Windows to nie Android Grin
Odpowiedz
#31
Akurat brak Androida nie boli mnie tak bardzo, nie widzę u niego jakichś mega większych zalet w porównaniu do Windowsa. Najważniejsze aplikacje są w obu, więc mnie to nie boli ;-) A przeglądam te oferty od paru godzin i Nokia Lumia owszem, ma parę wad, ale jest najlepszą propozycją ze wszystkich ;-) Byle do piątku, wypłata i zamawiam...
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#32
Borzuck napisał(a):Akurat brak Androida nie boli mnie tak bardzo, nie widzę u niego jakichś mega większych zalet w porównaniu do Windowsa. Najważniejsze aplikacje są w obu, więc mnie to nie boli ;-) A przeglądam te oferty od paru godzin i Nokia Lumia owszem, ma parę wad, ale jest najlepszą propozycją ze wszystkich ;-) Byle do piątku, wypłata i zamawiam...

Daj proszę znać jak działa.Grin
Odpowiedz
#33
Dam znać za ponad tydzień ;-) Chyba, że znajdę coś innego, chociaż wątpię. Chciałbym przetestować jak odtwarza na słuchawkach muzykę, chociaż słuchawki w zestawie są dobre więc powinno być OK. Na pewno będzie lepiej niż w mojej Nokii C3-00 Tongue
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#34
"640 KB pamięci wystarczy każdemu" - Bill Gates
"A po co w telefonie mocniejszy procesor?" - Galactico
Cool
Odpowiedz
#35
ktośtam napisał(a):"640 KB pamięci wystarczy każdemu" - Bill Gates
"A po co w telefonie mocniejszy procesor?" - Galactico
Cool


Dobre! Do humoru z tym!
Odpowiedz
#36
Borzuck napisał(a):Dam znać za ponad tydzień ;-) Chyba, że znajdę coś innego, chociaż wątpię. Chciałbym przetestować jak odtwarza na słuchawkach muzykę, chociaż słuchawki w zestawie są dobre więc powinno być OK. Na pewno będzie lepiej niż w mojej Nokii C3-00 Tongue


Jesli moge prosic, to rzuc okiem na baterie - tzn ile trzyma.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#37
To akurat wiem bez testu, w internecie masa tego. Przy intensywnym korzystaniu ładujesz ją codziennie, przy parudziesięciu smsach, kilku rozmowach, ok. godzince na internet, słuchaniu muzyki wytrzymuje ok. 2-3 dni.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#38
Używałem Nokii E52 i bateria super. Teraz Mam Samsunga Wave 3 na systemia Bada 2.0 z procesorem 1,4 GHz i polecam. Bateria różnie trzyma, średnio około 3 dni.
Odpowiedz
#39
W Lumii 710 można zapomnieć o naprawdę sporej pracy na baterii. Ten LCD TFT z ClearBlack jest ponoć strasznie prądożerny, bardziej niż AMOLED w L800.
Jak będzie działać - jak każdy tel. z Windows Phone - szybko Smile
Odpowiedz
#40
lukasamd napisał(a):W Lumii 710 można zapomnieć o naprawdę sporej pracy na baterii. Ten LCD TFT z ClearBlack jest ponoć strasznie prądożerny, bardziej niż AMOLED w L800.
Jak będzie działać - jak każdy tel. z Windows Phone - szybko Smile


Czyli ogólnie polecasz ten telefonik? Bo jeszcze widziałem w tej kategorii cenowej np. HTC 7 Trophy itd., ale nadal wydaje mi się, że Nokia jest po prostu lepsza.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości