Kingsoft Antivirus - główny wątek
@ ichito

wszystkie pliki i foldery KCAV usunąłem prócz jednego folderu którego od początku nie mogłem usunąć ;/

Folder zawiera dwa pliki.. Lokalizacja :

C:\Program Files (x86)\kingsoft\kingsoft antivirus\security\kxescan

pliki o nazwie : quarantine.count , quarantine.ini

..nie mogę ich usunąć bo jest odmowa dostępu.. unlockery nie pomagają, nic... ehh

Tak jak pisałeś za pomocą tego programu ( Regseeker ) Rejestr przeszukałem cały pod nazwą kingsoft... co z tym było z tym związane pousuwałem...

..wszystkie pili i foldery, klucze nie klucze... WSZYSTKO.

Autostart sprawdzony różnymi programami tymi co wyżej wymieniałem... żaden nic z kingsofta nie wykrył .. tylko jeden coś ciekawego pokazał...

Acebytes Startup Menager - pokazuje wyłączony autostart pliku : kxesc "od Kingsoft Corporation

Location: HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\current.. i dalej nie widzę ;/

Command Line : " c:\program files (x86)\kingsoft\kingsoft antivirus\kxetray.exe .. ja tego pliku jakoś nie widzę , mam zaznaczone w systemie pokazywanie ukrytych plików i folderów Wink

nie wiem co dalej zrobić... siedziałem przy tym rejestrze ponad 3 godziny i dalej nic...

Ps. hmm a może te pliki : quarantine.count , quarantine.ini by nie przeszkodziły w instalacji tej wersji z Avirą i mogę już spróbować zainstalować tą wersje SP3.5 ?

mam na myśli że może co innego było przyczyną błędu przy instalacji z wersji SP4.0 (Cloud) na SP3.5 z Avirą... bez odinstalowywania SP4.0..
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
@OPEN
Pobierz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i na zakładce Everythingsprawdź czy masz jeszcze coś z nazwą Kingsoft i koniecznie te pliki: kxescan,kxesc i kxetray . Tych samych plików poszukaj Regseekerem przy zaznaczonych wszystkich gałęziach, w których szukasz. Jeśli pliki są...a są, bo piszesz o tym...to musi się coś znaleźć. Wtedy sprawdź dokładnie rezultat szukania i usuń...wg mnie nie powinno się pojawić nic więcej poza tym, co dotyczy tych plików. Usunięcie ich odwołania do rejestru spowodować powinno ich odblokowanie. i możliwość usunięcia z wszystkich lokalizacji.
Jeśli ta procedura nie zadziała, to pozostaje spróbować w trybie awaryjnym...nie wiem, czy Regseeker działa w tym trybie - jeśli tak to OK, jeśli nie, to musisz poleceniem "Uruchom" odpalić edytor rejestru (polecenie regedit ). Szukanie za pomoca Ctrl+F, dalsze szukanie klawisz F3.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
@ ichito

Dziękuje za pomoc ale i tak teraz już za późno.. nie wiem co zrobiłem że neta nie mam.. Od neta przyjechali,próbowali naprawić problem... nie udało się i za ich wizytę zapłaciłem 50zł.. z propozycją formatu ;/ i tyle z tego... czyli na weekend mam robotę ;/

Teraz się zastanawiam nad zabezpieczeniem po formacie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam OPEN Wink
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
Światło dzienne ujrzała właśnie najnowsza wersja Kingsoft AV 2012 oznaczona jako SP5.0.

Zmiany w tej wersji :

Cytat: System Defense and Boundary Defense has been enhanced in this release, and include some bug fixes in this release.

1. System Defense updated -
1) Add support for blocking infected virus
2) Add support for blocking system key process virus
3) Add support for Win8 system platform
4) Strengthen system defense against malicious drivers

2. Boundary Defense updated -
1) Add new popup alert
2) Add process mode while blocked downloading virus(Auto/Manual)
3) Fixed unknown files reported as secure files
4) Fixed crash bug while open Trojan website with Chrome or FF browser
5) Add an option for video defense(Enter silent mode automatically while player is secure )

3. Some bugs fix -
1) Register Anti-spy software in windows secure center
2) Hijacking files can not be adding trust
3) Homepage lock is automatically unlocked after reboot
4) Fixed bugs on virus scan log
5) Other minor bugs fix


Pełna integracja z Centrum akcji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowe alerty Boundary Defense :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowości w ustawieniach programu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Blokowanie infekcji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MD5 :
FFE2852A8B6FE00025BAF7515C8FEC7B
Odpowiedz
Tutaj jest już "w standardzie" dorzucona avira, czy to jednak tylko (ale i lżejszy) cloud?
Odpowiedz
To tylko cloud.
Odpowiedz
Świetnie się rozwija...tylko pogratulować...nie opuszcza mnie jednak żal, że zapomniano o KPCDNone
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Czekam na wersje SP5.* z Avirą Wink


a tak z ciekawości zobaczyłem właściwości pliku : kavsetup_99_13 (Kingsoft z Avirą)

[attachment=0] <!-- ia0 -->właściwości kingsoft.png<!-- ia0 -->[/attachment]

Co tam robi nazwa od Firmy Nortona : Symantec ,hmm ?

Czy Norton ma coś z tym wspólnego ?


Załączone pliki Miniatury
   
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
VeriSign to firma zajmująca się certyfikatami cyfrowymi, która należy do Syamntec-a Tongue
Odpowiedz
Aha, to mi się należy chyba odpoczynek już bo główka źle pracuje Grin
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
Nowa wersje SP5.1 - wrzucam link do tematu ze zmianami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
KaMiL napisał(a):Nowa wersje SP5.1 - wrzucam link do tematu ze zmianami:

Bardzo ciekawie obsługuje teraz podpinane pamięci przenośne Grin
Jeszcze czegoś takiego nie spotkałem w innym sofcie...
(no ale mało testuję coś ostatnio...)
360 TSE
Odpowiedz
roofman możesz jaśniej ?
jak z zużyciem pamięci przy wersji z avirą?
Real Time: Windows Defender, Online Armor Premium
On Demand: Malwarebytes Antimalware, Hitman Pro, EEK
Backup: EaseUS Todo Backup Free 5.0, FreeFileSync
Odpowiedz
Po wsadzeniu pamięci przenośnej do portu USB na pulpicie pojawia się nakładka ikonki (w sumie to taki raczej obszar aktywny niż ikonka), na której z prawokliku możemy usunąć bezpiecznie i takie tam jeszcze inne (nie pamiętam dokładnie, bo przy kompie na którym kingsoft chodzi jestem raz w tygodniu średnio). Dodatkowo w trayu pojawia się też estetyczna ikonka pokazująca, że coś tam wetknęliśmy i z prawokliku też możemy pewne operacje porobić.
Jak chodzi/obciąża to nie zdążyłem zaobserwować - przy kompie byłem tylko trochę po aktualizacji softu do v SP5.1
360 TSE
Odpowiedz
kingsoft is a good resident second opinion AV...is immunet better than it?? I heard it has 2 engines in free version and 3 in paid..Well,it uses Bitdefender engine in one of its versions
Odpowiedz
Kingsoft and Immunet free, very light for system. Immunet has better detection, but files with digital signature many times not detect:/
Odpowiedz
KingSoft mam wiedziec nowy antywirus który powstał nie dawno?
! raz o takim słyszę .
Przetestuję go i zobaczę jak się sprawuje.
AV: Avast AV 7
Skaner: ArcaVirMicroScan
Odpowiedz
Fr3shMak3r napisał(a):KingSoft mam wiedziec nowy antywirus który powstał nie dawno?
! raz o takim słyszę .
Przetestuję go i zobaczę jak się sprawuje.


Zawsze wiedziałem, że Google translator to bubel. Pisz lepiej po angielskiemu, bo tu ludziska są wykształcone i zrozumieją. OK?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
No niestety Galactico, Fr3shMak3r jest Polakiem Sad No ale po jego postach zbytnio tego nie widać.
Odpowiedz
Galactico napisał(a):
Fr3shMak3r napisał(a):KingSoft mam wiedziec nowy antywirus który powstał nie dawno?
! raz o takim słyszę .
Przetestuję go i zobaczę jak się sprawuje.


Zawsze wiedziałem, że Google translator to bubel. Pisz lepiej po angielskiemu, bo tu ludziska są wykształcone i zrozumieją. OK?


Nie wiem o co ci chodzi .
Jestem Polakiem i dlaczego sugerujesz że nie jestem nim ?
To że nie stawiam przecinków?
Może trochę zdania jakby to powiedziec dziwnie układam ?
Pozdrawiam.
AV: Avast AV 7
Skaner: ArcaVirMicroScan
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości