E-papieros do 60 zł
#21
No niestety. Nałogi różne rzeczy robią z ludźmi Smile.
Ja sam nie palę i nie mam zamiaru próbować, żeby się w to nie wciągnąć.
Jest ciężko, bo jestem... w gimnazjum. Smile
Nie no, oczywiście żartuje. Jak czegoś nie chce, to nie.
Niedługo z wątku o e-papierosach zrobi się w ogóle wątek o nałogach ;] .
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#22
Bierz eGo płacisz 2 stówy ale z czasemi tak wyjdzie taniej.
Odpowiedz
#23
Mój jeden brat rzucił palenie, a drugi przerzucił się na e-papierosa i jest zadowolony. Kupił chyba od jakiegoś znajomego dwa za 150 zł i bardzo sobie chwali. Ja nie palę, choć bardzo rzadko pyknę sobie kawałek jakiegoś cygarka.
Odpowiedz
#24
witam wszystkich, jestem osobą palącą epapierosy i jak czytam niektóre posty to widzę, że większość opiera się na stereotypach i zasłyszanych plotkach. Epalę już od 2,5 roku. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do normalnych fajek. założycielowi wątku proponuję spróbować, tylko najpierw poczytać na ten temat. Nie polecam efajek do 60 zł. przeważnie jest to badziew który skutecznie odstrasza przyszłych epalaczy. ważną rzeczą w epaleniu sąLiquidy, polecam kupować znanych producentów, są droższe ale masz pewność co do ich jakości. te z allegro no name odradzam, nie wiadomo z czego je robią. istotna sprawą jest również mocLiquidu i odpowiednie jego dobranie żeby nie przesadzić z ilością nikotyny, bo wówczas faktycznie można mieć taki efekt jak użytkownik aope. generalnie zanim zaczniesz to najpierw przeczytaj dużo literatury (np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) na ten temat a będzie ci łatwiej. Osobiście jestem zwolennikiem epalenia, jak będziesz miał jakieś pytania chętnie pomogę.
Odpowiedz
#25
Póki co nie znajdę pieniędzy na e-papierosa. Ale ok. 25 lipca mogę zacząć się rozglądać za e-papierosem do 150-200 zł ;-) Dzieki angare za link, poczytam, może coś wybiorę.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#26
Ktoś może jest biegły w temacie elektronicznego palenia? Od dłuższego czasu poszukuje idealnego urządzenia i nie mogę się zdecydować. Nie wiem czy warto płacić za te urządzenie więcej niż 200 złotych. Rozstrzał cenowy jest bardzo duży, a trudno znaleźć w Internecie wiarygodne informacje czy testy urządzeń. Swoją wiedzę na temat e-papierosów czerpię ze wspomnianego wcześniej forum oraz ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i bloga Starego Chemika. Można tam poczytać na temat idei e-palenia, ale trudno znaleźć informacje, które pomogą dobrać urządzenie do indywidualnych potrzeb. Tradycyjne papierosy towarzyszą mi już od ponad 15 lat, więc przyszedł czas na zmiany. Mnie do e-p najbardziej zachęca niska cena i możliwość korzystania z urządzenia tam, gdzie obowiązują zakazy palenia zwyczajnych fajek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości