Telewizor LED 42 cale do 2500 zł
#21
A jakie niby masz wejście w TV?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#22
ethernet i usb Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#23
To musisz kupić Ethernetowe i podpiąć do portu LAN w routerze.
Odpowiedz
#24
Tak musisz kupić kabel Ethernet i wpiąć się do routera.
Plati , pamiętaj żeby przez pierwsze 200-300 godzin telewizor grał na ustawieniach normal , musi się trochę "wypalić" ekran (tzw docieranie plazmy) max kontrast 50%.
Oczywiście niektórzy mówią że to mit ,i nowe panele plazmowe tego nie potrzebują, ale lepiej dmuchać na zimne, i oszczędzić tv przez te 300 godzin.
Tu masz test tego TV i jego możliwości

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pamiętaj, żeby włączyć overscan i przesuwany pixel , to bardzo ważne przy plazmach ,w linku który zamieściłem masz to opisane co i gdzie.
Jeszcze jedna kwestia,a mianowicie jeśli już teraz obraz Ci się podoba na tym TV, to po tych 300 godzinach będzie jeszcze lepszy.
Odpowiedz
#25
Kurczę miałem 3 godziny załączony na ustawieniach fabrycznych. Było strojenie kanałów i puszczony z pendrive ten filmik

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam nadzieje że nic sie nie stalo.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
Spokojnie, nawet gdyby grał 20 godzin , nic mu się nie stanie Wink
Poczytaj instrukcję, warto , i przeczytaj trochę info na forum co podlinkowałem,jest tam sporo tematów o plazmach i konkretnych modelach.
Tak czy siak , plazmę trzeba przez te 300 godzin oszczędzać , po prostu ograniczyć jasność ekranu do 50% w trybie normal.
Włączyć te dwie funkcję o których wspomniałem i woala Wink
Odpowiedz
#27
Dzięki za wyjaśnienia Smile Pobieżnie w przerwie meczu czytałem instrukcję i niestety nie natknąłem się na wyjasnienie czym są te 2 dołączone kule z otworami do zestawu -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(widok od góry)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#28
Wyglądają jak filtry ferrytowe, które zakłada się na przewody...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#29
Nic mi do głowy nie przychodziSmile
Odpowiedz
#30
Tak są filtry ferrytowe, po co mam je zakładać na przewody? I jak, bo w instrukcji jest tylko rysunek że takie coś dołączone jest w zestawie ale po co to juz nie napisali.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#31
Aby zniwelować zakłócenia elektromagnetyczne na kablu... (chociaż nie widzę sensu zbytniego). Chcesz więcej info jak działają - google - są pewnie na "zatrzaski" więc je odpinasz i zapinasz na kablu - proste jak budowa cepa...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#32
Plazma, Panasonic i to się nazywa zakup Beer
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#33
Dziś jeszcze dokupiłem kabel cat5e z końcówką rj45 ciekawe czy będzie działał Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#34
No jak podepniesz to zapewne jakieś aktualizacje będzie Ci ssało, daj znać jak wrażenia Smile
Odpowiedz
#35
Działa youtube, dzięki bardzo wszystkim za pomoc Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#36
No ten TV nie ma otwartego internetu, tylko poprzez serwisy jest dostęp do sieci.Ogólnie multimedialność Panasonic-ów jest trochę w tyle za konkurencją, ale powoli się to zmienia.W sumie niewiele TV ma w tej chwili otwarty internet, ale może wyjdą aktualizację i będziesz miał w tym modelu także.
A jakieś aktualizację pobrał z sieci ?
Odpowiedz
#37
tak pobral, wylaczylem tv i zalaczylem i sie zainstalowaly. Jeszcze za kilka godzin podepne dysk zewnetrzny i ustawie nagrywanie Smile Tego VEVO szkoda, może jest jakiś sposób na to? I tvp sport też chyba nie ma.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
pozwolę sobie na odkop tematu i zapytam o tego youtube w panasonicu. Da się jakoś przewinąć tam filmiki? Ja mam tylko Play i Pause Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#39
Zaraz będę w domu to spojrzę,ale na bank sie przewija.

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4


edit:
Sorki że dopiero teraz , ale tak wyszło.
Niestety nie ma możliwości przewijania filmów , ten odtwarzacz nie ma pełnej funkcjonalności jak na razieSad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości