Telewizor LED 42 cale do 2500 zł
#1
Witam. Mam zamiar kupić telewizor, będzie działał około 3 godziny dziennie, ma mieć Full HD, LED, 42 cale, złącze USB, DVB-T. Wolałbym nie mieć 3d.
Zrobilem sobie listę 5 telewizorów:
1. LG 42LW4500
2. TV LED LG 42LS5600
3. LG 42LV375S
4. LG 42LV3550
5. lg 42ls5600
+ ewentualnie Sharp lc-40le510, Toshiba TL838 lub plazma Panasonic TX-P42G30E.

Mógłby mi ktoś doradzić których z tych telewizorów wybrać, ewentualnie możecie dopisywać swoje propozycje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na szybko z allegro. Chciałbyś brać z salonu czy serwisy pokroju allegro też wchodzą w grę?
Odpowiedz
#3
Nowy, zhipermarketu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Proponuję ten:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ma dobre opinie, wysoki kontrast a LG robi w ogóle godne polecenia TV w dobrej cenie.


Dodano: 23 kwie 2012, 18:42

Dobrym wyborem będzie także ten TV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Plati, jak bierzesz plazmę pod uwagę także, a bierzesz widzę, to jedyny słuszny wybór.Oczywiście zaraz stado wilków mnie obskoczy , ale trudno
Trafiłeś bardzo celnie tylko zamiast modelu 42G30 weź 42GT30 , bo oprócz tego, że ma 3D którego nie chcesz, ma specjalny filtr na ekranie , dzięki temu obraz nawet w jasnym pomieszczeniu jest mega czarny, i do tego sam TV wygląda obłędnie.Wykonanie bajka, nie platik fantastik tylko metalowe elementy.Sam TV jest super cienki jak na plazmę 3 cm ! Pobór prądu w granicach 110-120 watt , sprawdzane miernikiem , w domu.
Sam zamawiam właśnie ten model tylko 46 cali. POLECAM.Nie będziesz żałować, jeśli cenisz bezwględnie jakość obrazu(kolory, czerń, szybkość obrazu etc)
Tu możesz w ciemno zamawiać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A tak to cudeńko wygląda

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, w prezentacji masz trochę o zaletach tego modelu w stosunku do 42G30 , filtrze o którym pisałem.
Ta plazma oprócz najdroższej linii Panasonica VT , jest jednym z najlepszych TV, a jakość obrazu można już porównywać do legendy KURO.
Odpowiedz
#6
Kamil10506: Myślę najbardziej nad nim
Facecik: Telewizor który proponujesz jest dla mnie za drogi niestety.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati , napisałeś do 2500pln , to chyba się mieści w budżecie , pomyśl bo warto.
Odpowiedz
#8
Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Panasonic "od" Facecika jest dostępny w agito

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To bardzo dobry, bardzo tani i bardzo godny polecenia sklep internetowy Smile
Odpowiedz
#10
Plati napisał(a):Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad


Ja jakoś nie jestem przekonany do kupowania elektroniki w supermarketach. Jeżeli mogę Ci coś polecić to LG 42LV5500. Telewizorek zacny. Niezła zzęstotliwość odświeżani, bo 120 Hz. Cena w internecie to 2476,00 zł, lecz w Euro ostatnio widziałem go za 2600 zł z czapeczką.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#11
Może Saturn? Tam mają w miarę duży wybór telewizorów.
Online Armor Premium + Kingsoft PC Doctor Lite + Bitdefender TrafficLight
Odpowiedz
#12
Galactico: Dzięki a nie wiesz czym się różni TV ktory proponujesz od pozostałych w tym temacie oprocz odswiezania? Być może go kupię, w ogóle te telewizory wydają mi się bardzo podobne (oprocz tych plazm) oprocz cen. Smile
Vlchd: Tak, Saturn też może być Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Samsung PS43E450:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Toshiba LED 40RL933:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Avansie mająten sam w promocji za 2100.
Ewentualnie bez tylu bajerów Philips 40PFL5606 w promo z tym kodem jest za 2199 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

posiada funkcje odtwarzania filmów z USB.
Ogółem ma mieć bajery typu: net, czytnik kart pamięci, jak najwięcej Hz itp?
Odpowiedz
#14
Plati napisał(a):Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad


Jasne, lepiej kupić w stacjonarnym sklepie TV który wisiał parę miechów na ścianie Grin i do tego przepłacać nawet 70% !
np za ten TV w sklepie online 3.5k a stacjonarnym 4k Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ok , nie namawiam, z mojej strony tyle.
Odpowiedz
#15
Plati napisał(a):Galactico: Dzięki a nie wiesz czym się różni TV ktory proponujesz od pozostałych w tym temacie oprocz odswiezania? Być może go kupię, w ogóle te telewizory wydają mi się bardzo podobne (oprocz tych plazm) oprocz cen. Smile
Vlchd: Tak, Saturn też może być Smile


Trudno powiedzieć. Ten model, co Ci podałem ma kilka technologii więcej niż LG 42LW4500. Np: DLNA i Wireless-Ready. Okey, może ktoś się doczepić kontrastu, ale ten pierwszy ma 4 wejścia HDMI, a LG 42LW4500 tylko 3. Wydaje mi się, że LG 42LV5500 jest jakoś solidniej wykonany. Przynajmniej w porównaniu do tych Samsungów za 4600zł.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#16
Dzięki wszystkim, kupiłem dziś Panasonic TX-P42G30E. Dzięki za radę Facecik gdyby nie ty kupiłbym kolejnego LEDaSmile Telewizor na moje pierwsze wrażenie z anteny analogowej - jest świetny.

Ma nawet funkcję dostępu do internetu - YT, FB za pomocą routera. Tylko jak go podłączyć do routera? Da się bezprzewodowo, bez kabla ethernet?

Jeszcze jedno pytanie - w zestawie są 2 szare kule z otworami, z napisem TDK. Co to takiego?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Plati , cieszę sie ,że kupiłeś ten TV , bo to najlepszy wybór jaki jest aktualnie na rynku .Szkoda że nie wybrałeś tego GT, bo one mają prawie identyczną cenę,a wygląd jest obłędny jak na plazmę, i ma nieco lepszy filtr jeśli oglądasz TV w mocno naświetlonych pomieszczeniach. No chyba ,że gdzieś upolowałeś okazyjnie cenowo ten model.Tak czy inaczej, ta plazma i model GT to najlepsza jakoś obrazu, na każdym sygnale, szczególnie na jakości obrazu SD.Gratuluje słusznego wyboruWink
A co internetu, to trzeba dokupić bezprzewodową kartę do tego TV(ok 150pln), albo fizycznie podpiąć kable od internetu.
Odpowiedz
#18
Facecik: Cena w Auchanie rzeczywiście była okazyjna, 2050 zł w porównaniu do >2500 zł w sklepach internetowych.

Fizycznie podpiąć kable do internetu? Ale które? Od routera do TV, czy od kompa do TV? Ethernet?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Oj,to swietna cena, w sieci poniżej 2300 nie znajdziesz.Tym bardziej gratuluje zakupu.Internet podpinasz bezpośrednio z routera do TV.

Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
Odpowiedz
#20
kabel ethernet kupic tak?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości