[KŚ] Test pakietów bezpieczeństwa Internet Security
#21
Z ich możliwościami to mogą mieć jeden komputer na jeden soft:crazy:
Odpowiedz
#22
Jaki sens ma umieszczanie w jednym teście dwóch produktów Aviry??
No i to spowolnienie systemu w trakcie operacji na plikach - procentowo mniejsze w KIS-ie niż w Avaście??:crazy:
Nie używałem wersji 2012, ale jakoś z doświadczeń z kilkoma poprzednimi edycjami KIS, nie chce mi się w to wierzyć.........
"Pakiet Kaspersky w niewielkim stopniu spowalnia komputer" - ach... ten boski KIS Wink
No i czemu w teście nie ma reszty programów, z których część mogłaby pewnie stać się jego ścisłą czołówką Facepalm
Odpowiedz
#23
Miquell napisał(a):No i czemu w teście nie ma reszty programów, z których część mogłaby pewnie stać się jego ścisłą czołówką Facepalm

Bo nie zapłacili...? Cool
Odpowiedz
#24
Swoja droga jest tam napisane,że wzieli najpopularniejsze programy. Tyle,ze nie tak dawno był publikowany wykres, w którym popularnośc takiego Eseta była wieksza niz Kasperskiego...
Odpowiedz
#25
ktostam napisał(a):Bo nie zapłacili...? Cool
.
No wiesz Ktosiu .... Tak "poważne" i "profesjonalne" czasopismo komputerowe leci na kasę??Cool

Patrząc na miejsce GDaty przypomniał mi się mój pierwszy program antywirusowy, dorzucony jako gratis od Vobisu do mojego pierwszego pc.
Był sygnowany przez GDatę, nosił miano AntiVirenKit (chyba wersja 6) i miał roczną licencję. Najfajniejsze było to, że aktualizacja sygnatur odbywała się.... drogą pocztową i zawsze na 3 dyskietkach 3,5" (teoretycznie raz w miesiącu, praktycznie "nieco" rzadziej.... ) A dzisiaj narzeka się, że jest mała ilość dziennych aktualizacji....
Przepraszam, że tak refleksyjnie i off-topic, jakby co post do usunięciaWink
Odpowiedz
#26
Nie znają się i potem wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd...
Online Armor Premium + Kingsoft PC Doctor Lite + Bitdefender TrafficLight
Odpowiedz
#27
vlchd napisał(a):Nie znają się i potem wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd...

Ale ci nieświadomi użytkownicy mają pieniądze* - a to jest najważniejsze z punktu widzenia takiego Symanteca czy Kasperskiego.

* głosy wyborcze też...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości