Mysz bezprzewodowa do 150zł
#1
Witam Smile

Jak w temacie, jakie myszki bezprzewodowe możecie mi polecić do 150zł? Jak na razie najbardziej spodobała mi się Logitech Vx Nano.

PS.

Myszka nie może być mała (jak do notebooków). Będę jej używał z komputerem stacjonarnym (raczej bez podkładki).

Pozdrawiam dzialaszekWink
Odpowiedz
#2
dzialaszek napisał(a):Logitech Vx Nano


Polecam - mam co prawda wyższy model (Anywhere), ale z tego co wiem konstrukcje są bardzo podobne. Naprawdę mysz warta swojej ceny.
Odpowiedz
#3
No ale w tym sęk ,że Logitech VX Nano jest myszą dość małą , może nie najmniejszą, ale z rodziny laptopowych , znacznie mniejszą od myszek desktopowych.
Odpowiedz
#4
A co sądzicie o Logitech Mx620 ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Zobacz tą , jak nie tylko interesują Cię z firmy Logitech

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mieści się do 150 złoty.
Odpowiedz
#6
@andrzej76

Oczywiście, że biorę pod uwagę też innych producentów, jednakże bardziej skłaniam się właśnie w kierunku Logitech (zawsze jakoś ta firma kojarzyła mi się z dobrym sprzętem). Co sądzisz o tej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
ja od siebie mogę polecić:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

posiadam ją ok. 2 lat przeżyła bardzo dużo upadków,wielki plus za jej lagi a dokładniej za ich brak (z serii "No any Lag") co do wad to zużycie baterii, wytrzymuje 2-3 tyg. bardzo intensywnego użytkowania..
Choć to niższa półka ale solidna mysz, dawniej miałem LOGITECH M305 Nano i odczuwałem podczas gier opóźnienia i gorzej w dłoni leżała..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#8
Jeżeli naprawdę potrzebujesz czegoś sporego to polecam M510, z tym, że nie jest tania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(na allegro można znaleźć oczywiście taniej)

lub też "jej starszego braciszka" LX8 ze standardowym odbiornikiem, który jest tańszy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czy są jakieś inne zmiany w tych konstrukcjach - nie wiem, sam używałem LX8.

Zalety: dokładna, bardzo wygodna (jak dla mnie taka była), spory czas pracy na baterii.
Wady: ciężka (2xAA robi swoje), ślizgacze szybko idą gdy nie ma podkładki
Odpowiedz
#9
dzialaszek napisał(a):Co sądzisz o tej


Jest w porządku , można kupować.
Odpowiedz
#10
Dzięki wszystkim za rady Smile
Odpowiedz
#11
dorzucę do tego tematu by nie tworzyć nowego mały teścik 5 gryzoni, może ktoś jest akurat na etapie poszukiwańQuestion :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

The world is yours
Odpowiedz
#12
Jeżeli grasz w gry to te wynalazki Razera są podobno dobre. Ja co prawda używałem ich myszek, ale tylko przewodowych, do samej marki zastrzeżeń nie mam.
Odpowiedz
#13
Overlord napisał(a):Jeżeli grasz w gry to te wynalazki Razera są podobno dobre. Ja co prawda używałem ich myszek, ale tylko przewodowych, do samej marki zastrzeżeń nie mam.


Posiadam i chwalę sobie. Mysz - Razer Salmosa, klawiatura - Razer Lycosa, podkładka - Razer Goliathus (było się za młodu zapalonym graczem) Grin
Odpowiedz
#14
No ja właśnie dzisiaj sobie sprawiłem Microsoft Explorer Mini Mause - rewelka , co tu więcej pisać. Można o niej poczytać. BlueTrack jest i to mi pasuje. A 150 złoty nie kosztowała !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
dzialaszek napisał(a):
Overlord napisał(a):Jeżeli grasz w gry to te wynalazki Razera są podobno dobre. Ja co prawda używałem ich myszek, ale tylko przewodowych, do samej marki zastrzeżeń nie mam.


Posiadam i chwalę sobie. Mysz - Razer Salmosa, klawiatura - Razer Lycosa, podkładka - Razer Goliathus (było się za młodu zapalonym graczem) Grin


Tj. ja <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> cd zapalonego gracza niegdyś. Też mam Lycose i jest świetna, w ogóle nawet pomijając gry - do codziennego użytku.
Odpowiedz
#16
Logitech V550 powoli dogorywa...
LOGITECH M345mi wpadła w oko o ile ten ich RED nie okaże się PINK
zależy mi na tym żeby przewijanie działało równie płynnie co niegdyś w starej. Ktoś użytkuje?
Odpowiedz
#17
Jeśli bezprzewodowa to ze swojej strony polecam m705.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dorzucisz 30 dychy a jakość wydaje mi się, że lepsza.
Jeżeli to prawda co piszą to powinna chodzić na bateriach 3 lata.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tu masz moją recenzję ewnetualnie.
Odpowiedz
#18
Kształt zupełnie nie ten...to bardziej dla gracza, czyli nie dla mnie, choć wiem że mycha w porządku.

A testował ktoś tę zabawkę?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


poważnie sie nad tym zastanawiam.
Odpowiedz
#19
ja polecam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a taka do 150 to za 100zł masz bardzo bardzo dobra myszkę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Malwarebytes Anti-Malware
Odpowiedz
#20
korbennn napisał(a):Kształt zupełnie nie ten...to bardziej dla gracza, czyli nie dla mnie, choć wiem że mycha w porządku.


m705-ka to mysz dla gracza? Wręcz przeciwnie - to mysz w zasadzie tylko do pracy. Grałem na niej kilka razy i uwierz mi, że nie jest to arcywygodne. Ja polecam przede wszystkim do pracy. 3 lata bateria. No ale Twoja decyzja.

A ten touchpad Logitecha to poważnie? Raczej nie jest to wygodne rozwiązanie. Stąd wielu ludzi kupuje myszki do laptopów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości