Mysz bezprzewodowa do 150zł
#21
korbennn napisał(a):Logitech V550 powoli dogorywa...


I jak zdecydowałeś się na coś?
Odpowiedz
#22
Przeczyściłem starą i działa Wink


Dodano: 03 kwie 2013, 10:11

Wystarczył jeden zdecydowany ruch ze strony siostrzenicy i...i już nie działa LOL, tzn jeszcze idzie nią podziałać, ale stało się to tak niewygodne, że nie miałem innego wyjścia jak poszukać następcy.
Już idzie do mnie Logitech 705, nadal mam mieszane odczucia, ale chcę się mile rozczarować. Pomimo uporczywych poszukiwań nie udało mi się znaleźć nic ''lepszego'' za 150zł.
Odpowiedz
#23
Też niedawno kupiłem 705, całkiem spoko. Nie mam zastrzeżeń. Działa b.dobrze
Odpowiedz
#24
Inne gabaryty, ale ładnie leży pod dłonią, klik nie za głęboki, nie za głośny.
Zdecydowanym minusem jak dla mnie jest brak trzeciego guzika, w zamian dostajemy pstrykacz odpowiadający za zmiany trybów kółka - w starej było to dużo sensowniej rozwiązane - kliknięcie kółka zmieniało tryb.
Pokaże czas, na razie nie żałuję, a nawet możliwe, że stanę się fanem Smile
Odpowiedz
#25
korbennn napisał(a):Zdecydowanym minusem jak dla mnie jest brak trzeciego guzika

Możesz ustawić to sobie w SetPoint:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#26
Wracamy do m705

Niepokojący stan - brak precyzji, skokowe ruchy jak u myszek za 30zł - zmusił mnie do instalacji setpointa - zacząłem od baterii - wskaźnik informuje, że mam 70% /bateria: dobry

Czyli druga rzecz - musi być zabrudzona. Tylko jak tam się dostać?

Kto ma za sobą czyszczenie? Samo ''dmuchnięcie'' w laser nie dało nic, stąd wniosek, słuszny?

Pod pokrywką od baterii poniżej schowka na NANO jest śrubeczka ale jej odkręcenie nie poluzowało za wiele - czy może za słabo próbowałem?
Odpowiedz
#27
NIkt?

co ustaliłem, problem określany jest jako ''powolny kursor''

czyściłem patyczkiem z watą jak zalecano, wilgotnym, na sucho, środkiem ''odkażającym'' i znowu na sucho i nic.

Na biurku ślamazarnia skokowo, nie da sie działać, za to na bardziej chropowatej powierzchni śmiga, na głośniku, na okładce książki, ale nic mi to nie daje.

Nikt nic nie wie?

p.s. ze starą Nano problemy zaczęły się po 3 latach, przy 705 po 8mscach, coś tu jest nie tak z firmą L.
Odpowiedz
#28
Kolego kup sobie mysz Razera i stwierdzisz, że jest to mercedes wśród myszek. Ja posiadam już kolejną z tej marki. Obecnie używam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jestem zadowolony.
Malwarebytes Anti-Malware(Premium)=SpyShelter Firewall =Sandboxie= AppGuard 4
Odpowiedz
#29
Być może byłby to słuszny wybór [dużo dobrego o razorach słyszałem] , gdyby nie fakt potrzeb działania bez kabla i wychwalany tu model M705, na który zdecydowałem się wyłożyć sporą sumę niedawno, dlatego wolałbym poszukać innego rozwiązania i szukam dalej.

Z zainstalowanym setpointem i odhaczonym ''przyspieszenie DUŻE'' jest dobrze, ale nie czaje jak mogło nagle stracić responsywność na biurku a zachować na książce - jaki cud?
a setpointa nie potrzbowałem i nie potrzebuję, zżera prawie 40MB notabene.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości