Rozmowy o polityce -dyskusja, polemika, poglądy opinie
Misje to na pewno ma TVN & GW z Michnikiem na czele.
Tak odbijać piłeczkę to potrafią obie strony. Skutek? Nie da się dojść do normalnej dyskusji.
Można linka do wiarygodnego źródła?
Co nie zmienia faktu że to są jedyne media na które rządzącynie mają władzy.
Dobra znalazłem:
Cytat: Jak sprawdził Money.pl, dług TV Trwam przekracza już 70 mln złotych. Znalezienie się platformie na Multipleks1 to więc być albo nie być dla stacji.

Jak dotąd fundacji udało się sprzedać zaledwie 300 tysięcy zestawów satelitarnych. W ciągu blisko 10 lat zarobiła na nich około 120 mln złotych. Roczne datki od wiernych widzów nie przekraczają 3 mln złotych. Biorąc pod uwagę, że roczny koszt utrzymania telewizji to ponad 15 mln złotych, uzyskane pieniądze nie starczają więc na przetrwanie. Teraz majątek fundacji to ponad 90 mln złotych, ale jak ujawniła KRRiT, zobowiązania Lux Veritatis wobec zakonu sięgają już ponad 70 mln złotych .

Nie wnikam skąd takie info ma Money.pl, ale trochę naciągane te info, 68 mln to nie przekroczone70 mln.
Jak tam się rozliczają z zakonem to tylko Money.pl może wiedzieć.
Tym bardziej że Dworak (KRRiT) twierdzi, że fundacja odmówiła udzielenia Krajowej Radzie informacji na temat warunków spłaty pożyczki udzielonej Lux Veritatis przez Warszawską Prowincję Redemptorystów. Pożyczka ta to 68 mln zł, a termin jej spłaty mija w grudniu 2019 r.

Nie wiem jak finansowo stoją grupy które dostały dostęp:
grupa ATM na program rozrywkowy (ATM Rozrywka TV),Spółka Stavka na programinformacyjno-publicystyczno-poradnikowy (TTV) i spółka Lemon Records na nadawanie programu Polo TV popularyzującego polską muzykę.
Według informacji prasowych z 2009 roku "imperium medialne" o. Rydzyka ledwo zipało. Minęło prawie 3 lata i jakoś wszystko dobrze działa, a nawet się rozwija.

Edit:Te 68 mln długu, to pożyczka Redemptorystów, właściciela TVTrwam, to właśnie na sfinansowanie koncesji.
Mój brat był ostatnio na poczcie i usłyszał jak jakiś starszy pan mówił do pani w okienku "to zaRadio Maryja".
Przyimek specjalnie zaznaczyłem - chciał wyrazić swoją wdzięczność czy jednak nawet tam jest manipulacja Wink.
Nie popieram datków na TV Trwam jak i abonamentu na jakąkolwiek telewizje publiczną w takie formie jak teraz.Ale TVN jak i Tuska boli to że rzucają kłody jak mogą Rydzykowi a On dalej funkcjonuje .
Eugeniusz napisał(a):Mój brat był ostatnio na poczcie i usłyszał jak jakiś starszy pan mówił do pani w okienku "to zaRadio Maryja".

Może ma dekoder na abonament z ich zestawu?Wink
Szukam w necie przemówienia Ewy Stankiewicz, podobno mocne. Jak by Ktoś miał linka..
Cytat:
Stankiewicz: "p.prezydencie,zwracam się do Komorowskiego. Wstydzę się za pana, ale nie dlatego,że w moich oczach jest jest pan półanalfabetą.
- Nie mamy wyjścia! Nie będziemy was pytać czy możemy mieć wolność słowa. Tak jak nikogo człowiek nie pyta czy może oddychać!


TVN oczywiście cały dzień nadaje relacje z wypadku BUS-a osobowego. I jak dzielnie zachował się Arłukowicz.
Cytat: A przy okazji - "GW" ostrzegała przed strasznymi zadymiarzami. Czy jutro odszczekają?

Kaczyński: Mamy dokument, rząd wiedział. Przed tą prawdą Tusk nie ucieknie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mam na dzieję, że ta wiosna ludów doprowadzi do szybkiego upadku tego porąbanego, niekatolickiego radia i telewizji
WIN11
Ventura
polak900 napisał(a):mam na dzieję, że ta wiosna ludów doprowadzi do szybkiego upadku tego porąbanego, niekatolickiego radia i telewizji

A czemu tak źle Życzysz TVNSmile
Cytat: A czemu tak źle Życzysz TVN

DobreLol
Można być zawiedzionym. Marsz krwawych staruszek już się skończył. Nie poturbowano dziennikarzy Gazety Wyborczej? Nie podpalono wozy transmisyjne TVN?
Premier obiecywał zamieszki, podpalenia, rokosz... Po co włączał telewizor?
slawektor napisał(a):Można być zawiedzionym. Marsz krwawych staruszek już się skończył. Nie poturbowano dziennikarzy Gazety Wyborczej? Nie podpalono wozy transmisyjne TVN?
Premier obiecywał zamieszki, podpalenia, rokosz... Po co włączał telewizor?

Nie chwal dnia przed zachodem słońca .
Racja.
A przemówienie Ewy Stankiewicz znalazłem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stankiewicz nie jest politykiem, mówi to jako Polka do czego ma pełne prawo.
Wyraża głębokie przekonanie wielu ludzi. Moje na pewno.
Ciekawe kiedy ta kobieta będzie miała problemy i odczuje siłę aparatu władzy,a co do jej przemówienia to jak dla mnie jest ono całkiem dosadne.
Już dawno Odczuła. Chociażby za Maleszkę - ten co był sbekiem i pracował w Gazecie Wyborczej
Była też pod Namiotem Solidarnych.
Reżyserowała Trzech kumpli, bardzo dobry film:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oraz Solidarni 2010
Cytat: Nigdy nie skazano morderców Pyjasa. Podobnie jak tysiące innych PRL-owskich oprawców pozostali bezkarni w wolnej Polsce. "Gruba kreska" Mazowieckiego uniemożliwiła rozliczenie zbrodniarzy, co miało być podstawą nowego ładu moralnego współczesnej Polski.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawektor napisał(a):Racja.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Omg "rosjanie mogli dobijać rannych...." wtf
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Pewnie chodzi Jej o to co zeznał Menderejem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

10.04.10 - Film Anity Gargas:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

chyba ci się coś pomyliło
nie oglądam tvn
a tv trwam nienawidzę
to jest ta subtelna różnica

mam już dość tej agitacji politycznej w warszawie, czuje się jakby ciągle były wybory
WIN11
Ventura
Cytat: mam już dość tej agitacji politycznej w warszawie, czuje się jakby ciągle były wybory
Ja czasami wskakując na TVN24 czuje się tak jak bym oglądał kampanie wyborczą POLol
kiepsko oglądasz telewizję nie zauważasz przekazów podprogowych, mówiące o wszechobecnej polityce miłościGrin
tasman tak się spytam kogo chciałbyś mieć teraz za premiera, ten obecny według 20k to zabójca, sprzedawczyk, natomiast ten drugi popierany przez te środowiska to swoją polityką chce zatrzymać ziemię a poruszyć księżyc

ja nie ma kandydata a ty a może wy ?
WIN11
Ventura
Kaczyński lekko czasami nawiedzony i nie potrafi wykorzystać Głupoty Tuska,ale bez mediów to nie wiele można zdziałać ,otacza się ludźmi którzy patrzą raczej ugrać własne sprawy/interesy.Tusk jest jak dla mnie zakłamanym dziadem który dla własnego ego gotów jest zniszczyć ten naród przekłamać jego historię to człowiek który na pewno nie myśli o nas pytanie tylko o kim...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości