Comodo Dragon
#21
Czy tylko mi dragon teraz oszalał z aktualizacjami?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#22
Nietylko Tobie. Właśnie instaluję go od nowa.
Odpowiedz
#23
chyba to nie pomoże, problem bodajże tkwi po ich stronie więc pewnie będzie trzeba poczekać na nowy build


Dodano: 10 gru 2011, 13:05

Pojawiła się nowa wersja16.1 poprawiająca miedzy innymi 2 irytujące bugi z ubdate i ostrzeżeniami sll.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#24
Cytat: Comodo Dragon 16.1 is now available for download from the following link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


IMPROVED:
- Chromium core 16.0.912.63.

FIXED:
- Dragon showed crash dialog when opening web link from another program.
- Warning for low-validation certificates was showed for internal resources on http page.
- Warning for low-validation certificates was not closing.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
niepierwszy raz im się to zdarza, dlatego porzuciłem poprzednią wersjęNone2
The world is yours
Odpowiedz
#26
Comodo Dragon 17.0 is now available for download from the following link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


IMPROVED:
- Chromium core 17.0.963.38.

FEATURES:
- Silent update.

KNOWS ISSUES:
- There is no way to switch between multiple user profiles.
- "Comodo Dragon is unresponsive" message when launching a second instance of Dragon after install.
- "Start browser in incognito mode" setting is hidden.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
Pokazała się Comodo Dragon Internet Browser 17.1.
Odpowiedz
#28
Co lubie w nowej wersji?
Ciche aktualizacje. Program sam nam się aktualizuje(bez żadnych okien iinformacji w tle). Chciałem sprawdzić jaką mam wersję i czy muszę aktualizować a tu taka miła niespodzianka - już zaktualizowana, czeka tylko na restart.
To wina Chrome, czyż nie?


Załączone pliki Miniatury
   

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#29
Morphiusz możesz zobaczyć czy dragon zostawia starą wersje jak to jest w chrome?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#30
bardok206 napisał(a):Morphiusz możesz zobaczyć czy dragon zostawia starą wersje jak to jest w chrome?


Ale o co wlasciwie chodzi? Wlasnie wrocilem ze szkoly(o zgrozo) i juz nie kontaktuje...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
Chodzi o aktualizacjedragona z poziomu programu. Działa podobnie do chrome ( może tak samo jak chrome w kwestii bezpieczeństwa pozostawia jedna straszą wersje( , nie trzeba ściągać paczki i przechodzi za każdym razem przez instalacje.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#32
Teraz jest tak jak wspominałem. Pobiera się samo, zamykasz przeglądarkę, aktualizuje się samo (nie trzeba przechodzić przez instalator, wszystko po cichu). A czy zostawia starą wersję? Nie wiem Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#33
Folder użytkownika -> App Data -> Local (ja akurat mam folder Google, nie wiem jak to w przypadku Comodo będzie) -> Chrome -> Application i są aktualne wersje na kompie. Po Google trzeba sprzątać bo zostawia stare, ale jakiś wielki problem to nie jest...
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#34
jak dla mnie najlepsza przeglądarka.. szybka, stabilna, niezawodna. Jakby tak jeszcze popracowali trochę nad zużyciem pamięci to by było 10/10 Wink
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#35
Czy jest możliwe ustawienie Comodo Dragon tak, żeby nowe strony były otwierane w nowych zakładkach?
Odpowiedz
#36
andx napisał(a):Czy jest możliwe ustawienie Comodo Dragon tak, żeby nowe strony były otwierane w nowych zakładkach?
Dopiero wróciłem do domu , chyba mróz mi mózg zamroził albo czegoś tu nie rozumiem? Możesz opisać lepiej tą czynność?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#37
bardok206 napisał(a):
andx napisał(a):Czy jest możliwe ustawienie Comodo Dragon tak, żeby nowe strony były otwierane w nowych zakładkach?
Dopiero wróciłem do domu , chyba mróz mi mózg zamroził albo czegoś tu nie rozumiem? Możesz opisać lepiej tą czynność?

Rzeczywiście jest zimno...Podobne pytanie było kiedyś zadane w temacie Opera 11.60, cyt. Czy można ustawić aby wyniki były otwierane w nowej karcie a nie w tej na której się znajdujemy? Odp: Opera->Ustawienia->Preferencje->Zaawansowane->Karty->odznacz "Otwieraj nowe strony na bieżącej karcie" kolejną opcję też sobie możesz zobaczyć czy Ci pasuje.
O to mi właśnie chodzi, jestem np. na stronie startowej, wybieram stronę z zapisanych zakładek, otwiera mi się nowe okno, które mogę zamknąć całe od razu, anie klikając wstecz kilka razy.
Odpowiedz
#38
Znalazłem iż aby otworzyć pod Chrome w nowym zakładce można:
1. Przytrzymać CTRL przy wciskaniu linka;
2.Zainstalować dodatek "Tab Position Customizer" i w nim jest odpowiednia opcja.

Nie mam Chrome więc nie mam jak sprawdzić.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#39
buri napisał(a):Tab Position Customizer

Dzięki, ale to rozszerzenie nie działa.
Odpowiedz
#40
A nie masz myszki z 3 klawiszem lub wciskanym pokrętłem ? Ja u siebie wciskam pokrętło i otwiera w osobnej zakładce (tak jak po wciśnięciu ctrl).
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości