Twoja aktualna konfiguracja programów zabezpieczających...
Plati napisał(a):MBAM chroni w czasie rzeczywistym?


Tak - wersja komercyjna.
Avira AntiVir Premiumw promocji na 6 miesięcy + Outpost Firewall Pro 2009z wyłączona ochrona antyspyware (oprócz poczty).

Okresowo skanuję system skanerem antyspyware Outposta Firewalla .

Od początku stosowania tego duetu jest czysto i żadnych problemów z wirusami, systemem, spowalnianiem kompa czy ściągania plików. Dużo wirusów zablokowanych przez Avirę, szczególnie Webguard (Guard i Webguard - Deny access), kilka przez skaner pocztowy antyspyware Outposta.

Polecam ten duecik Smile
Ja po wpadce NOD-a przeprosiłem Avirę - reszta bez zmian.
Pablosss napisał(a):Ja po wpadce NOD-a przeprosiłem Avirę - reszta bez zmian.


Mnie NOD też nigdy nie zawiódł Smile
ESET NOD32 Antivirus3.0.672.0 + Online Armor + Spybot - Search & Destroy + Malwarebytes' - AntiMalware
szef_avira napisał(a):Mnie NOD też nigdy nie zawiódł Smile


A mnie właśnie zawiódł dlatego przeprosiłem Avirę Smile
szef_avira napisał(a):
Pablosss napisał(a):Ja po wpadce NOD-a przeprosiłem Avirę - reszta bez zmian.


Mnie NOD też nigdy nie zawiódł Smile


Bardzo się z tego faktu cieszymy, oby tak dalej Smile
Mnie NOD wielokrotnie zawiódł i co będziemy się teraz spierać?

Są ludzie którzy stosując Windowsa nie mają żadnego antywirusa i też nie mają problemów z wirusami. Można powiedzieć, że los ich nie zawiódł Grin
Skanuje system skanerem online Kasperski i F-Secure raz na 2 tygodnie i zawsze jest czysto. Plików tymczasowych nie usuwam. Na codzień używam przeglądarki IE7. Więc mogę stwierdzić że NOD32 nie zawiódł mnie Smile. Avira jest skuteczna ale za każdym razem jak chcę ją sobie potestować to mam problemy ze spowolnieniem pobierania plików z netu. Na tym forum nie jestem jednym przypadkiem co ma taki problem.
ESET NOD32 Antivirus3.0.672.0 + Online Armor + Spybot - Search & Destroy + Malwarebytes' - AntiMalware
szef_avira napisał(a):Skanuje system skanerem online Kasperski i F-Secure raz na 2 tygodnie i zawsze jest czysto. Plików tymczasowych nie usuwam. Na codzień używam przeglądarki IE7. Więc mogę stwierdzić że NOD32 nie zawiódł mnie Smile. Avira jest skuteczna ale za każdym razem jak chcę ją sobie potestować to mam problemy ze spowolnieniem pobierania plików z netu. Na tym forum nie jestem jednym przypadkiem co ma taki problem.


Ciekawa jest ta sprawa z pobieraniem plików w przypadku Aviry Premium. U mnie nie ma żadnych problemów pomimo tego, że mam zaznaczone wszystkie rozszerzenia w MIME types WebGuarda. Być może dlatego, że stosuję w scanie opcję "Deny access" a jeżeli nie, to jakieś czary lub konflikt z innymi programami zabezpieczającymi.

Gdybyś napisał szefie, że NOD blokuje lub usuwa w locie dużą ilość wirusów, a inne skanery nic nie znajdują to wtedy byłby argument Smile
Pablosss napisał(a):Ja po wpadce NOD-a przeprosiłem Avirę - reszta bez zmian.

Teraz wpadkę zaliczy Avira i przerzucisz się na swój własny wyimaginowany program !!! GrinGrin - człowieku ty to jesteś zabawny.....
VenomX napisał(a):Teraz wpadkę zaliczy Avira i przerzucisz się na swój własny wyimaginowany program !!! GrinGrin - człowieku ty to jesteś zabawny.....


To już moja sprawa co ja zrobię, nie musisz się tym przejmować Grin
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Teraz wpadkę zaliczy Avira i przerzucisz się na swój własny wyimaginowany program !!! GrinGrin - człowieku ty to jesteś zabawny.....


To już moja sprawa co ja zrobię, nie musisz się tym przejmować Grin

Przejmuje się bo chyba masz coś z głową - Najlepsze programy antywirusowe przekreślasz w sposób tak idiotyczny , że brak słów...
VenomX napisał(a):Przejmuje się bo chyba masz coś z głową - Najlepsze programy antywirusowe przekreślasz w sposób tak idiotyczny , że brak słów...


Ja mam coś z głową? Spójrz na styl swojego wysławiania się i zanim mi coś zarzucisz to najpierw spójrz na siebie Grin
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Przejmuje się bo chyba masz coś z głową - Najlepsze programy antywirusowe przekreślasz w sposób tak idiotyczny , że brak słów...


Ja mam coś z głową? Spójrz na styl swojego wysławiania się i zanim mi coś zarzucisz to najpierw spójrz na siebie Grin

Styl jak styl dla mnie liczy się prawda a dla ciebieco jest prawdą? - AVIRA PREMIUM ( aktualnie najlepszy antywirus )nie zdaje egzaminu dla ciebie !! , KSPERSKY również NOD32 to samo...( są to przecież jedne z lepszych programów !! ) .Dla ciebie każdy antywirus jest jak dziurawe sito.Gdybyś był inteligentny zrozumiałbyś , że nie ma ludzi idealnych jak i programów !! I nie przekreśla się kogoś/czegośz byle powodu - aty tak robisz !! .
VenomX napisał(a):Styl jak styl dla mnie liczy się prawda a dlaczego co jest prawdą - AVIRA PREMIUM ( aktualnie najlepszy antywirus )nie zdaje egzaminu dla ciebie !! , KSPERSKY również NOD32 to samo....Dla ciebie każdy antywirus jest jak dziurawe sito.Gdybyś był inteligentny zrozumiałbyś , że nie ma ludzi idealnych jak i programów !! I nie przekreśla się kogoś/czegośz byle powodu - aty tak robisz !! .


Po 1 nie przekreśliłem Aviry, zrezygnowałem z niej tylko i wyłącznie za nadmierną ilość fałszywych alarmów a nie za to ze coś mi wpuściła

Po 2 o Kasperskim już wypowiadałem się wielokrotnie więc po raz n-ty nie mam zamiaru

Po 3 NOD w moim przypadku się nie sprawdził, jeśli w Twoim się sprawdza to gratuluję - życzę miłego użytkowania.
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Styl jak styl dla mnie liczy się prawda a dlaczego co jest prawdą - AVIRA PREMIUM ( aktualnie najlepszy antywirus )nie zdaje egzaminu dla ciebie !! , KSPERSKY również NOD32 to samo....Dla ciebie każdy antywirus jest jak dziurawe sito.Gdybyś był inteligentny zrozumiałbyś , że nie ma ludzi idealnych jak i programów !! I nie przekreśla się kogoś/czegośz byle powodu - aty tak robisz !! .


Po 1 nie przekreśliłem Aviry, zrezygnowałem z niej tylko i wyłącznie za nadmierną ilość fałszywych alarmów a nie za to ze coś mi wpuściła

Po 2 o Kasperskim już wypowiadałem się wielokrotnie więc po raz n-ty nie mam zamiaru

Po 3 NOD w moim przypadku się nie sprawdził, jeśli w Twoim się sprawdza to gratuluję - życzę miłego użytkowania.

Widzisz ja jestem jasnowidzem i gdybyś tu postawił testy AVIRY , KASPERAKIEGO napisałbyś identyczne zdania jak przy Nodzie czy przy Nortonie - dla ciebie każdy program jest kupą , że tak się wyrażę brzydko !. Wypowiadasz się o dobrych programach antywirusowych kolego ! to nie żadne śmiecie , czy też nowe nieznane programy stworzone przez jakiegoś amatora ! . O skuteczności wiesz tyle ile zjesz tzn : PROGRAM U CIEBIE NIGDY NIE ZDAJE EGZAMINU !!ale jakoś w testach VIRUS BULLETIN , AV COMPARATIVESi innych zdaje !! . Wniosek ! ?nie masz zielonego pojęcia o skuteczności programów ty się po prostu bawisz a nie testujesz ! .
VenomX napisał(a):Widzisz ja jestem jasnowidzem i gdybyś tu postawił testy AVIRY , KASPERAKIEGO napisałbyś identyczne zdania jak przy Nodzie czy przy Nortonie - dla ciebie każdy program jest kupą , że tak się wyrażę brzydko !. Wypowiadasz się o dobrych programach antywirusowych kolego ! to nie żadne śmiecie , czy też nowe nieznane programy stworzone przez jakiegoś amatora ! .




Z jasnowidzami nie rozmawiam sorki, mama mi zabroniła Grin
Pablosss napisał(a):żyję chwilą obecną Grin


Gratuluję Pablosss! Życie obecną chwilą jest lepsze o najlepszego antywirusa na świecie nawet NODa32. Też tego próbuję Smile


@VenomX

Włącz na luz Smile
Jurek napisał(a):
Pablosss napisał(a):żyję chwilą obecną Grin


Gratuluję Pablosss! Życie obecną chwilą jest lepsze o najlepszego antywirusa na świecie nawet NODa32. Też tego próbuję Smile


@VenomX

Włącz na luz Smile

Gdybym rzeczywiście uważał , że Nod32jest najlepszy to nie wypowiadałbym się w taki sposób jaki się wypowiadam o innych programach . Bronię Nortona 2009uważam , że jest to jak najbardziej dobry antywirus a kolego Pablosss niech sobie piszę , że jest jak sito , zresztą a co dla niego nie jest jak sito ! ?ha ! .
VenomX napisał(a): Pablosss niech sobie piszę , że jest jak sito



Może mi wskażesz gdzie napisałem że NOD jest jak sito?

VenomX napisał(a):Gdybym rzeczywiście uważał , że Nod32jest najlepszy to nie wypowiadałbym się w taki sposób jaki się wypowiadam o innych programach . Bronię Nortona 2009uważam , że jest to jak najbardziej dobry antywirus


A na jakiej podstawie twierdzisz że dobry antywirus?
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a): Pablosss niech sobie piszę , że jest jak sito



Może mi wskażesz gdzie napisałem że NOD jest jak sito?

VenomX napisał(a):Gdybym rzeczywiście uważał , że Nod32jest najlepszy to nie wypowiadałbym się w taki sposób jaki się wypowiadam o innych programach . Bronię Nortona 2009uważam , że jest to jak najbardziej dobry antywirus


A na jakiej podstawie twierdzisz że dobry antywirus?

No chyba jest skoro znów się przerzucasz na Avire ...Przecież tak bardzo cię zawiódł GrinGrin...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości