Twoja aktualna konfiguracja programów zabezpieczających...
Ratatui napisał(a):
Cytat: Norton Internet Security 2009 PL na 90 dni (jeżeli ktoś chce pobrać link jest w "programach za friko")


Znowu jakaś szemrana promocja od Jurka Grin Toż to na 99.9999999% wersja OEM.

P.S. W PC WORLD 01/2009 (wydanie polskie) jest wersja 60 dniowa Norton Internet Security.


To wersja OEM udostępniona na forum "napisy.info". Chłopaki tworzą tam Filmpex Club Symantec i forum, pisząc o obiecującej współpracy.
Okazuje się, że z Symantec''iem można znacznie łatwiej nawiązać współpracę niż z Avirą Smile

Jak widziszPC WORLD, to cienkie Bolki Smile
polak900 napisał(a):
adam_993 napisał(a):Linuks a Unix to 2 różne systemy, to samo jak BSD.


ok nie będziemy się teraz oto spierać bo tylko wątek zaśmiecamy
VenomX napisał(a): Nod32 + MBAM + Comodo firewall + Defense + Peerguardian = bardzo skuteczna ochrona .


trochę tego dużo ale jak chodzi bez konfliktów to spoko

To nie jest dużo , zważywszy iż defense+ jest razem z Comodo a peerguardian nigdy nie wchodzi w konflikty, służy do anonimowości jak i ochrony przed spyware.
to ok jak tak
WIN11
Ventura
Jurek napisał(a):To wersja OEM udostępniona na forum "napisy.info". Chłopaki tworzą tam Filmpex Club Symantec i forum, pisząc o obiecującej współpracy.
Okazuje się, że z Symantec''iem można znacznie łatwiej nawiązać współpracę niż z Avirą Smile

Jak widziszPC WORLD, to cienkie Bolki Smile


Oooo to w takim razie zwracam honor Grin
Na dzień dzisiejszy:
Eset Smart Security 3.0.669.0 Bussiness Edition
SS&D oraz MBAM

Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Samobójcą jesteś? Smile
Kolejny fanatyk "sita"... Niedawno wd. was NAV był dziurawy jak sito. Żal czytać takie opinie.
Ratatui napisał(a):Kolejny fanatyk "sita"... Niedawno wd. was NAV był dziurawy jak sito. Żal czytać takie opinie.


Może nazwijmy naszą stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Pablosss napisał(a):Samobójcą jesteś? Smile


Może i dziurawy jest ale z zaporą systemu windows myślę że źle nie będzie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Ratatui napisał(a):Kolejny fanatyk "sita"... Niedawno wd. was NAV był dziurawy jak sito. Żal czytać takie opinie.


Jeśli uważasz że kłamię to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

( w każdym teście jest tak samo ). Chyba wyraźnie się wyraziłem że chodzi mi o firewall a nie o antywirus?
Uprzedzając prawdopodobną odpowiedź za pomocą tego testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Zamieszczam oficjalne stanowisko firmy ESET:

Kod:
Hello,

let me explain the situation a bit:

ESET Smart Security was created as a complete security solution that is designed to prevent the computer from becoming infected. It uses several different kinds of protection layers to achieve this. ESET Personal Firewall is just one of those layers.

There are many different schemes for testing firewalls. Some of them test the ability of firewall to block attacks coming from outside of the tested computer and some coming from inside of it. The inside testing includes “leak tests.” A leak test analyzes the ability of a firewall to prevent running applications from performing actions allowing them to silently gain access to and transfer confidential data.

Specialized tools that simulate such behavior are used to perform leak tests. These types of firewall testing tools do not present an actual threat and are neither detected nor blocked as infected files. Because applications are allowed to run on test machines, it may lead to the erroneous conclusion that the computer is not protected, even though it is against actual threats.

In contrast with test cases, in situations where a computer is exposed to real threats, ESET Smart Security immediately blocks malicious code before allowing it to execute.

Classical stand-alone firewalls, on the other hand, work by trying to block certain behaviors from already-running applications as they have no other layers to prevent data loss. This can not only cause false-positive alarm warnings for legitimate applications but since the malicious code is already running with full access to the system, attempting to deal with the consequences of its execution might be just too late.

I hope this helps.

Best regards,

Miroslav Majtaz
------------------------------
Technical Support Department

------------------------------
ESET, spol. s r. o.
Svoradova 1
811 03 Bratislava
Slovak Republic
------------------------------
phone: +421 (2) 59 30 53 53
fax: +421 (2) 54 43 20 22
[email protected]
http://www.eset.eu


Jeśli ktoś nie rozumie to skopiujcie ten tekst tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



EDIT:

Hehe Grin Wiedziałem, że to napiszesz...
co się go czepiacie jego komp jego wybór choć trochę kontrowersyjny ale jego.
WIN11
Ventura
Jutro zainstaluj samego antywira NOD''a i nie będzie problema Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
zbyszek napisał(a):Tylko jakiś firewall doradźcie Smile


Comodo Firewall Pro Smile

Ratatui napisał(a):Hehe Grin Wiedziałem, że to napiszesz...


Brawa za intuicję Grin A tak na serio - taką odpowiedź mógłby dać każdy kogo program wypada w tym teście źle Tongue Mnie to nie przekonuje. Firewalle testowano tak samo ( wszystkie ) co jest odzwierciedleniem ich jakości.
Pablosss napisał(a):Jeśli uważasz że kłamię to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Powiedz mi, kto to jest Matousec? Zadałeś sobie trud i się dowiedziałeś? To niedawno jeszcze student! Dlaczego uważasz go za wyrocznię? To niepoważne! Dla mnie tak naprawdę jego testy są niemiarodajne. Ludzie! Nie kierujcie się instynktem stadnym! nie macie rozumu?
Comodo jest problematyczny. Trzeba długo przy nim siedzieć aby wszystko rozgryźć. Ja polecam PC Tools Firewall Plus 5, programik po polsku, za darmo i bez skomplikowanych reguł.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Nikesz napisał(a):Powiedz mi, kto to jest Matousec? Zadałeś sobie trud i się dowiedziałeś? To niedawno jeszcze student! Dlaczego uważasz go za wyrocznię? To niepoważne! Dla mnie tak naprawdę jego testy są niemiarodajne. Ludzie! Nie kierujcie się instynktem stadnym! nie macie rozumu?


Tak się składa że dla wielu osób testy tego gościa są wiarygodne i na nie wiele osób się powołuje.
Twoja wypowiedź jest infantylna. Bez obrazy.

Przecież za matouskiem nie stoi żadne uznane i poważne laboratorium, tak jak za VB czy Comparatives. To jedynie ładnie zrobiona stronka i tyle.
w praktyce comodo jest dobre akurat testy mnie mało interesują chociaż dają jakiś punkt zaczepienia do rozważań
WIN11
Ventura
Też tak uważam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości