Pogawędki VII
Jeśli klon myśli tak samo jak ja, ma poglądy jak ja, zachowuje się jak ja (czyli kopia 1:1) to raczej to nie jest już homoseksualizm, tylko jakiś "samostosunek".
Czyli Gienek mówisz autoseksualizm? Sam nie wiem...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
No niby sam wiesz co lubisz najlepiej, więc niby klon spełniłby wszystkie Twoje zachcianki seksualne Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Plati napisał(a):Czyli Gienek mówisz autoseksualizm? Sam nie wiem...

Coś w tym stylu.
Niech Ktostam sam rozwiąże ten problem Tongue
no pewnie że akt homosexualny , akurat ja siebie lubię XDD


Dodano: 04 sie 2011 20:16

I teraz pytanie "czy lubisz siebie" szlag jasny trafił XD
Shinjiru twoje zdanie mozna dwuznacznie zrozumieć Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
niestety

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

shinjiru napisał(a):no pewnie że akt homosexualny , akurat ja siebie lubię XDD

Hmm przepraszam że drążę temat.
Nie mogę się z tym zdaniem zgodzić, przecież ten klon, to ja, więc jeśli ja ze sobą to robię, więc to chyba już onanizm. Ale z drugiej strony, to już druga osoba, tej samej płci. Ale jednak to ja, więc...:crazy:
Skończcie już Tongue
Słyszałem że ta brzoza o którą zaczepił tupolew miała konstrukcję teleskopową. Gdy samolot zbliżał się do lądowania, wysunęła sie na odpowiednią wysokość... i pac, zamach.

Hmm do tej pory spotkałem się z następującymi "teoriami spiskowymi"
- hel, który spowodował że samolot miał za dużą prędkość spadania
- laser, oślepiający pilotów
- gigantyczny magnes, który przyciągał metalowy kadłub samolotu
- sztuczna mgła
- teleskopowa brzoza
- tak naprawdę wszyscy ci ludzie żyją, tylko ciężko pracują gdzieś daleko na Syberii w jakimś łagrze, a Putin to wszystko ładnie pokazał
ma ktoś jeszcze jakieś

kampania wyborcza!!! jeaa
Naprawdę? Smile Gdzie to słyszałeś? Pewnie Kaczyński tak powiedział...
ponoć oni mogli to powstrzymać wydając jedną krótką komendę,ale zapomnieli najwyraźniej,albo ta mgła to był jakiś środek odurzający ;D


Dodano: 04 sie 2011 20:44

w ogóle to powinni wypieprzać rządzących na zbity pysk jeżeli ci mają jakieś zapędy ku wojenkom. Powinien ktoś ich nadzorować z góry, wiecie taki rząd rządów, czy dobrze rządza itd. I to oni powinni podejmować decyzje o wojnach w ogóle powinni zakazać aktów agresji
Nie no, stwierdzam że to jednak stosunek homoseksualny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Eeepff idę spać.
no, prawie działa
może lepiej zajmijmy się wyborami? jakie mamy opcje poza po pisem psl sld?
tylko nie kurwin. ciekawie napisal o tragedii w Norwegii.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale ty go nazywasz XD
shinjiru napisał(a):akie mamy opcje poza po pisem psl sld?


Pewnie UPR...
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
eeee i tyle?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości