Pogawędki VII
Ja bym pronowal cala Europe. Po co sie cackac? A potem sie pomysli o USA.
mateusxzz napisał(a):Taaa.. ;D Bede Putinem Forum


Putin to betka. Ja kiedyś byłem Stalinem. Tongue
Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

???
Jej, czy bycie biernym palaczem i abstynentem oznacza, że jest się członkiem jakiejś chorej, amerykańskiej organizacji? Oj Plati, to nie to.


Chodziło mi o sposób bycia, nie natomiast członkowstwo w jakiejś organizacji.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
W poprzednim życiu? Bo z tego co pamiętam tak zostałeś nazwany przez jednego z użytkowników "forum Aviry".
Hmm dziwna sprawa, mój pendrive jest wykrywany poprawnie tylko przez port USB z lewej strony, z prawej rzekomo jest "awaria urządzenia USB". Jeszcze dziwniejsze jest to że reszta urządzeń działa.
Co jak co, ale trza zacząć robić obiad Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Eugeniusz napisał(a):W poprzednim życiu? Bo z tego co pamiętam tak zostałeś nazwany przez jednego z użytkowników "forum Aviry".


Nie wiem czy w poprzednim życiu, znam tylko to w którym żyję teraz. Tongue
Mateusz zawsze może być Chruszczowem.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Nikita Tongue
Eugeniusz napisał(a):Nikita Tongue


Od Nikity wziąłbym jego samochód - Gaz-13 Czajka Grin Bardzo mi się podoba, ale pali jak smok.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati, prosze Cie, zmien avatara Smile
A co w nim nie tak?Suspicious
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Strasznie zle sie na niego patrzy Tongue
Nie lubisz Hugo Chaveza?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Ten to dopieroLol ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Pati,a co cię wzięło by tych ludków w avku trzymac?
Tak jakoś mnie naszło.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Ten to dopieroLol

Hmm prawie jak Bond Smile
Też se zmieniłem Smile
Ja nie zmieniam.
Zmieniłem po raz drugi Smile Raz na jakiś czas można.


Dodano: 04 sie 2011 16:59

Zmieniłem po raz drugi Smile Raz na jakiś czas można.
Plati kiedyś miał pretensje do mnie, że miałem Kim Dzong Ila w avatarze a teraz sam komuchów ma w avatarze Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości