Pogawędki VII
ja go ostatnio zacząłem używać trzeba tylko uważać z tym czyścikiem rejestru przy uruchomionym deep scan jak na moje oko wykrywa trochę za dużo
hm... ok dzięki za info popatrzymynarazie ładnie wygląda :p jak go wcześniej używałem to na 7mce zaczęło mi z deka mluić ;p ciekawe jak będzie tym razem


Dodano: 19 lip 2011 19:47

hmmm...ponoć z nowym flashem są jakieś problemy... nie mogę się zdecydować na install przez te komentarze XD
Chciałem sobie ściągnąć Ubuntu 10.04 gold master, nie było źródła (same 10.04.2), postanowiłem poszukać torrenta na thepiratebay.
Oczywiście TPB nie działa :/
Co to TPB?
The Pirate Bay.
Mi też się posty sklonowały!
Rzeczywiscie Smile Napisz w "Bledy i propozycje"
Kamil najlepiej format trzasnąć Wink
Jeszcze jak masz system z głową, czyli nic z danych nie trzymasz na C, tylko system i zainstalowane programy/gry to zgraj tylko dane np. pocztę/dokumenty podręczne i formacik.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Tommy, ja tam zawsze po postawieniu systemu formatuję też dysk D, a dane przed instalacją Windy przerzucam na pendrivea Smile

Kuźwa, obraz jest rozmazany, a w Ati Catalyst opcja "Default" nie działa :crazy:


Dodano: 19 lip 2011 21:07

Wkurza mnie to. Ja się dwoję i troję, żeby system był jak najlepiej poukładany, zoptymalizowany, a kiedy wyjadę na 2 tygodnie, to na pulpicie pojawia się Fifa 11 o rozmarze 9MB i flash player o rozmiarze 500kb i nie od Adobe, obraz rozmazany, a pulpit zawalony Wall
Będę mieć laptopa, to będę miał w dupie, co się dzieje na stacjonarnym. Zrobię taki eksperyment, że nie będę nic robić na stacjonatnym przez 2 miesiące. Ciekawe, czy system się w ogóle się będze uruchamiał...
A co laptop to jakiś inny odmienny wynalazek od PC; też trzeba porządku pilnować Wink
Jak ty masz wszystkie swoje dane na 1 pendrive to cię rozumiem - szybko pójdzieGrin

Jak masz obraz rozmazany to może karta siada?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
I tak bym nie ściągnął Ubuntu 10.04 bo już nie ma na trackerachGrin . Zamiast tego na żywca wziąłem z repozytorium aktualizacji te pliki i zainstalowałem.
Duszno dzisiaj było.
Nie wiem, może sterowniki.
Spoko, mam kopię danych na płytce Smile
Ale mi chodzi o to, że tylko ja dbam o system na stacjonarxe, jesli przestanę to robić, to system padnie

Ok, idę robić teścik.

Nie przeszkadzać Smile

Geniu, za cienki jestem na Linuxa
Zamknij przeglądarkę to Ci nie będziemy przeszkadzać.
Posty będę czytać Wink )
przeglądarkę i program pocztowy, jak masz
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
jak można być za cienkim na linuxa?None


Dodano: 20 lip 2011 06:29

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

szopka jest z 2009 ale podsumowanie jakby na rok poprzedni... DZIWNE O_O


Dodano: 20 lip 2011 06:32

btw. ten co grał jedno rękiego bandytę [automat]to po twarzy kojarzę, że u mnie rury wymieniał XD albo to ktoś podobny,ale patrząc po wzroście...
shinjiru napisał(a):jak można być za cienkim na linuxa?

Zacząć zbyt ambitnie i rzucić się na trudniejszą dystrybucję. Ja po roku korzystania z linuksa ciągle boję się spróbować coś pokroju gentoo (nawet te prostsze odmiany).
Pisałem to już w temacie o linuksie, że na początek to: Mint, Ubuntu (zacząć od remixu, bo jeszcze więcej ułatwień na stacie), openSUSE, PCLinuxOS coś co daje sporo ułatwień na starcie.

Od rana leje jak nie wiem co, a w nocy ładnie grzmiało i błyskało.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
U mnie tak grzmiało w nocy że myślałem że się wojna zaczęła, a moje miasto było celem ataku nuklearnego Grin, niewyspany jestem.
A ja spalem jak zabity, nic nie slyszalem Cool
No to witam ze świeżutkiego systemu po formacie Grin
To teraz 7emka musi zakirzać Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości