Pogawędki VII
Hydrogeologia i geologia inżynierska - specjalizacja obecnie.
Tematyka obca temu forum, ale ja jestem raczej pasjonatem nowinek technologicznych i oprogramowania.

Sesja straszna nie jest, ale moje lenistwo to już inna bajka. Kurde już południe, trza zacząć myśleć o obiedzie ...

Na szczęście tyle uczyć się nie muszę bo wreszcie przedmioty bardziej praktyczne i wystarczy w większości przypadków rozumieć.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Hydrogeologia...pierwsze słyszę Tongue

Buri, obudź się! Już 14, nie południe Smile
buri napisał(a):Hydrogeologia i geologia inżynierska - specjalizacja obecnie.
Tematyka obca temu forum [..] .

Żartujesz? Nie ma tematyki obcej temu forum Smile
Dorzuć sobie do tego geotechnikę i będziesz miał komplet. Potem uprawnienia i śmigasz odwiert za 8 stówek.
Teraz, żeby wykopać studnie albo rów potrzebny operat wodno-prawny. Roboty Ci nie braknie.
Spokojnie wiem iż jak się postaram to jakąś pracę znajdę. Dziedzina dobra dlatego ostatnio jakoś zacząłem się do tego przykładać.
Jak to mawiał profesor "woda to życie i na nią zawszę znajdą się pieniądze"Wink
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Rany boskie, 81 użytkowników na forum.
Jeszcze trochę i rekord pobijemy.
No i powinniśmy się z tego tylko cieszyć Smile
może ktoś DDoSa robiTongue
To byłoby coś.
81 osób na ddos to za mało. Na konkurencyjnych forach przesiaduje setki userów i nic sie nie dzieje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Dla nas to dużo Grin
Tyle ludzi, a tak mało się wypowiada ... jesteśmy podglądani!Tongue
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Plati napisał(a):81 osób na ddos to za mało. Na konkurencyjnych forach przesiaduje setki userów i nic sie nie dzieje.


Fakt, to za mało.
Ostatnio na JACenter po newsie dotyczącym nowego polskiego Gorky (chodzi o grę jakby coś) i w efekcie akcji na wykopie przez cały dzień było 800+ osób onlineLol
No ale póki co nie przykładamy się do reklamy SG, wiec spokojnie, pobijemy i taką liczbę Wink
Gorky 02 spoko gra.
Graliście w Mafię I?Genialna gra.
Grałem, trzy razy do niej podchodziłem i zawsze coś uniemożliwiło mi dobrnięcie do końca :/
A szkoda, bo gra naprawdę niesamowicie klimatyczna, podobnie jak podczas lektury Ojca Chrzestnego.
Lukas, rzeczywiście gra trudna i dobrze. Ma niesamowity klimat.

Ktoś z Was potrafi odczytać S.M.A.R.T dysku? Bo bym wrzucił.
To wrzuć.
Ok, za 2 godz.założe temat.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra, wrzucam teraz (jeśli temat będzie się ciagnął, zalóżę temat)

AIDA pokazuje, że wszystko w porządku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jakiej firmy dysk?
Pojawiły się małe problemy z transferem danych. Warto wymienić kabel.
Seagate.
Wiesz co Geniu?, wejdź na chata.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości