Pogawędki VII
testowałem różne tego typy softów lecz pozostałem przy BitSpirit no ale może pokuszę się o nową wersję utorrenta
Avast! Internet Security v8.0.1482
Eee, czy ja wiem? :/ Najlepszy jest utorrent 1.8.5
no i jednak nie podszedł u mnie ten utorrent 3 mój Iplus coś go nie lubi :/bo losowy torrent a download ok 10Kb a BitSpirit ok 150Kb
Avast! Internet Security v8.0.1482
bo te nowe utorreny są zrąbane. Spróbuj tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

trochę lepiej mu idzie niż wersja 3 no ale wraz 3 razy wolniej niż BitSpirit...
może Ty go wypróbuj tzn. BitSpirit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Nie ma po coSmileMi leci z maksymalną prędkością, tzn 760 kb/s oczywiście jeśli są seedy itd, ale wierzę Ci, kiedy mówisz, że u Ciebie działo wolno. Pewnie trzeba go jakoś skonfigurować...
ja tam nigdy z torrentów nie korzystałem i nie zamierzam hehe, raz odpaliłem aby przetestować peerblocka, to tylko się za głowę złapałem jak to zobaczyłem hehehe
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
miał ktoś może konto na stronie sun.com dzisiejszy Oracle bo nie mogę się zalogować to tego całego Oracla wywala że hasło blednę a jak daje odzyskaj to nie przychodzi mejl tak jak by tego konta wcale nie było
kamil10506 napisał(a):To żałuj Grin )

A jeszcze lepiej kupić sobie konto na rapideo i ssać z wielu hostingów. Ja też dałem sobie spokój z torrentami, aczkolwiek trzymam uTorrent w wersji portable - tak na wszelki wypadek Wink
Kupowanie RS by coś pobrać itp. przypadki. ******************. W życiu bym na coś takiego kasy nie wydał, prędzej bym oryginała kupił.

Odnośnie BitSpirit to kiedyś tak, teraz program porażka, ban na każdym prywatnym trackerze za niedozwolone sztuczki, złe naliczanie danych. Obecnie korzystam z rtorrent pod konsolą i nie potrzebuje nic więcej, parę KB program mi wystarcza. *********************

Skończmy o niedozwolonych rzeczach rozmawiać Facepalm

Edytka poszła.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Witam na pokładzie z IE 6 i Win XP Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Serio? Kurde to muszą być niesamowite emocje, ta adrenalina iż w każdej chwili komp może zostać zainfekowanyWinkśmiech oczywiście.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
A jaka piekna ikonka przy identyfikacji przeglądarki Grin
Jakie nielegalne treści, zgodnie z polskim prawem można ściągac filmy dla prywatnego użytku, który nie ma na celu zysku a następnie usunąć do 24 godzin od momentu ściągnięcia.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
@buri, ja cię tam rozumiem, kilka lat temu BitSpirit był jedynym programem oprócz banowanego BitCometa który działał z pełną para łącza za NAT. Do tej pory jest dobrym progzem, tylko jak wiesz na priv trackerach jest zbanowany. A najlepszego klienta torrent czyli utorrent zaczęli psuć definitywnie od wersji 3.0. Dodają niepotrzebne rzeczy, zamiast tylko skupić się na udoskonaleniu protokołu i opcji. Niech bliźniaka Bittorrenta modyfikują, a utorrenta zostawią w spokoju Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Plati napisał(a):Jakie nielegalne treści, zgodnie z polskim prawem można ściągac filmy dla prywatnego użytku, który nie ma na celu zysku a następnie usunąć do 24 godzin od momentu ściągnięcia.

Torrent to piractwo, łamiesz prawo bo jednocześnie udostępniasz.

@tommy504 zgadza się, ja teraz tak zasiedziałem się na linuksie iż raczej mało mnie interesują programy z windowsa, tylko jakoś office ciągle o sobie przypomina.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
buri napisał(a):Kupowanie RS by coś pobrać itp. przypadki.

Ja nie mówię o RS tylko o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- dzięki temu zasysasz nie tylko z RS ale również z:
Cytat: hotfile.com / kickload.com / megaupload.com / netload.in / x7.to / megavideo.com / depositfiles.com / uploading.com / letitbit.net / filesonic.com / fileserve.com / uploaded.to / bitshare.com / 4shared.com / freakshare.com / filefactory.com / extabit.com / mediafire.com / duckload.com / piggyshare.com / uploadstation.com / wupload.com / usershare.net
Panowie, robicie sobie jaja? Pomiędzy normalne posty o programach do wymiany plików (takie dyskusje zabronione nie są) wpletywane są teksty wyraźnie dotyczące piractwa, zachęcające do niego lub szukające źródeł. Regulamin się kłania - nie wspieramy piractwa i jest ono bardzo niemile widziane.
kamil10506 za swój post zostaje nagrodzony warnem (EDIT: po wytłumaczeniu się na pw cofnięte zostają ujemne punkty reputacji, warn zostaje jako przestroga przed takimi żartami).
W sprawie postu Platiego czekam na wyjaśnienia od moderatorów, jeżeli zawartość łamała regulamin, również leci warn.


Przypominam również, że na żądanie jakiejkolwiek organizacji współpracującej z policją np. Koalicja Antypiracka, przekażemy wszystkie dane użytkowników faktycznie przyznających się do łamania prawa (IP, email itd.).
Nie nie robimy, trochę nas poniosło z tematem widać. Przyzwyczajenia z Windowsa, to jeden z powodów dla którego przeszedłem na Linuksa by mieć spokój z piratami. Moim zdaniem nie wchodźmy na temat piractwa bo to się raczej źle skończy, a temat będzie się ciągnął w nieskończoność - no chyba, że się znudzi.

Widzę iż @lukasamd twardo czuwa nad przestrzeganiem regulaminu. Za swoje posty łamiące regulamin przepraszam.

Kurcze dzisiaj rano brzydka pogoda była i myślałem, że nici z wianków w Krk a tutaj wypogadza się ładnieGrin
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
No rzeczywiście, trochę za daleko zaszła ta dyskusja Wink Również przepraszam za niestosowne zachowanie.
W ramach zmiany tematu: kto z uczestników forum obchodził w tym roku dzień ojca? Pytam w sensie ilu z nas już zrobiło sobie backup Wink
Ja się przyznaję jako pierwszy Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości